Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+8 oy
40 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (529 puan)
Uyumadan önce bir niyet ederek uyudum. Ruyamda yesil bir tepedeym. Cok büyük bir ağaç var ama ağacın yesil yaprakları yerine her yeri aycicegi kaplı. Bir tane okul acacakmısız o tepeye. Hatta bina yeni boyalı pembe renkte. Neyse uzaktan okula bakiyorum bir yandand a kafami ceviriyorum agac biraz ciceklerini dokmus, bu sefer yerler full aycicegi kaplanms tepede. Ruyanın devam sahnesinde bir sürü ögrenci gördüm asırı kalabalıktı. Tüm ögrenciler okula dogru tepeye cıkıyordu.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
yalnız puanın düşmüş başka rüyalara yorum ve düşünce yazabilirsin artı oy verebilirsin. rüya yazabilirsin. en fazla puanıda yorum yazarsan alırsın.
Rüyazede (529 puan)
dikkat edicem, cok tesekkurler
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
rica ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+6 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
yeşil tepe ve ağaç hayır olarak yorulur. ağaçtaki ayçiçeği uzun vadeli değile kısa vadeli rızka,ayrıca ayçiçeği aradığı huzura ve mutluluğa kavuşmasına delalet eder. Rüya sahibinin geleceği açık, yolu da aydınlıktır. Allah yoluna kendisine hayır getirecek kişileri çıkaracaktır ve bu kişiler sayesinde hem hayatı güzelleşecek hem de kötülüklerden, kazalardan ve belalardan uzak olacak demektir. Rüyada ayçiçeği görmek, hayat boyunca kesilmeyecek olan kazanca ve rızka tabir edilir. Rahat, mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamak anlamına gelir.okul binası yapmak,  aile hayatı ile ilgili çok hayırlı bir haber alınacağına,birçok kişiye iş mkanı sağlayacak bir işyeri açmaya, bolluk ve bereket dolu bir haneye sahip olmaya, yurtiçinden ve yurtdışından misafirleri ağırlamaya, aydınlık günler geçirmeye, borçlardan kurtulmaya, sağlıkla ilgili güzel haberler almaya ve insanlardan hayır duası almaya yorulur.öğrenciler görmek, uzun bir zamandan beri sıkıntılı durumlar ile uğraşan rüya sahibinin, artık çok mutlu ve huzurlu olduğu bir döneme girdiğine, sorunların ve üzüntülerin kısa zamanda ortadan kalkacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine ve çok sağlıklı olacağı bir hayata adım attığına işaret eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, deneyimlerinden ve hayat felsefesinden ötürü hiç beklemediği bir anda hataya düşeceğine alamet eder.
Rüyazede (529 puan)
Cook hizlisiniz tesekkurler. Biri icin niyet etmistim aslinda olacak mi bu is olmayacak mi diye. Bu ruyaya gore olumlu mudur demek oluyor bu?
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
yani sonuçta rüya olmakla beraber hayırlı duruyor.
+2 oy
Rüya Bilgesi (135k puan)
Merhaba,

Ummadığınız bir kalabalık ortamda arkadaşlarınızın vesilesi ile biriyle tanışabilirsiniz. 1-2 ay içerisinde hayatınıza biri girecek. Bu insan yüksek mevkili biri olabilir.

Sevgiler,
Rüyazede (529 puan)
Likya geri dondun! :)))) oncelikle donmene asiri sevindim, ikincisi 1-2 aylik bir zaman kavramini ruyanin hangi kismi isaret ediyor, soz baska sorum yok! :) sevgiler..
Rüya Bilgesi (135k puan)
ayçiçeği :) bekle bakalım. sevgiler

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 20 okuma
9 Kasım Tabir kategorisinde Dejavu111 Rüyazede (35 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 37 okuma
+5 oy
1 yorum 32 okuma
+3 oy
0 yorum 6 okuma
7 saat önce Rüya kategorisinde Ruya.ci Rüyazede (535 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 29 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Burakozkırıscı Rüyazede (83 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
+2 oy
1 yorum 20 okuma
+8 oy
1 yorum 55 okuma
4 Kasım Rüya kategorisinde Snf Rüyazede (467 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 49 okuma
16 Ekim Rüya kategorisinde Turna Rüyakar (1.7k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

111 Aktif
1 Üye ve 110 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5587
Dün : 18802
Toplam : 11602084
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 145 e
  2. Ruyaninmeali - 40 e
  3. Karga - 30 e
  4. yok - 27 e
  5. Lacivert - 18 e
  6. Su gürcan - 17 e
  7. Simge - 14 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...