Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
27 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (435 puan)  
Rüyamda sevgilimle benim bir grubumuz vardı Kızlı erkekli biz de dahil toplam dört çifttik .birbirinin devamı olan rüyamı iki part halinde görmüş bulunmaktayım birincisiyle başlayalım :bu dört çift ,iyi arkadaşlardı neyse ben yemeğe gitmiştim .sevgilimi bekliyordum restoranda eski sevdiğim vardı öyle mafya tipli bi adam gibiydi bana dönüp sen benim olacaksın gibisinden laf attı ben de sinirlendim defol git gibi bi şey dedim sonra sevgilim geldi restoranda bi şeyi bahane ettim çıktık ordan sonra ona olanı biteni anlattım tatile gidelim dedik kafamız dağılsın diye sonra bu üç çift arkadaş da bize katıldı başta her şey güzeldi sevgilim beni koruyor kolluyor o çocuğun  bulmasını istemiyordu beni bunun için de bazı önlemler almıştı kızlardan birini hep tetikte bırakırdı sonra  kız kıza  TAtil yerinde eğleniyorduk erkekler sohbet ediyordu yüzmesini bitiren sevgilisinin yanına geliyor güzelce zaman geçiriyor sonra bi daha eğlenceye dalıyordu .Bir gün bu eski sevdiğim de teknesiyle geldi önümüze Demir attı sevgilim hem korktu hem de beni yanından ayırmamaya başladı .Neyse bir gün o böyle biz yüzerken yaklaştı bana gene benim olacaksın dedi gitti .ben tabi tir tir titriyorum .Sonra sevgilim koştu sakinleştirdi beni bir part böyle diğerinde de kaldığımız yerde Antalya’da sizin eviniz mi vardı aa diyen bi tanıdıkla karşılaşıyorum ,sonra konuşuyoruz kadınla en  güzel yemekler burada pişer çok şanslısınız diyor filan sonra sevgilimden izin alıp kızlarla yüzmeye gidiyoruz eğlenmeye ama izliyor o da ne yapıyorum diye saçlarını uzatmış işte neyse sonra kızlarla kaldıraç diye bir yeri var tatil merkezinin oraya çıkıyoruz bunlar ısrar ediyorlar atla atla diye zorla kabul ediyorum sonra kaldıraçı bi çekiyorlar çimenlerdeyim ,bir zıplıyorum yoldayım bi daha zıplıyorum denizdeyim .Sevgilimi arıyorum etrafta nerede diye işte erkeklerden biri diyor sonra ben gidiyorum yanına bi soğuk bana ne oldu diyorum hani çıkmayacaktın o kaldıraca diyor özür diliyorum ya seni bulsa filan diyor Ben söz ay ışığında seninle atlayacağım oradan diyorum böyle yapma diyorum istemez gibisinden surat asıyor ama bulamadı diye seviniyor şekilde sarılıyor bir kere ama hala küs ben de kızıyorum çıkıyorum o kaldıracın olduğu yere yürüyorum yolda etler var elimde mavi etler onları dolaba atıyorum bazıları dağılıyor pembe olanlar da var neyse asansöre biniyorum bizim liseden bi erkekle karşılaşıyorum uzaktan sonra üst kata çıkıyorum 16.katta kaldıraç asansörden iniyorum bi fitnessçı bayan var o yardımcı olacak sonra bi hocamı görüyorum Mardin Yalıka mı ne atanmış tebrik ediyorum sen diyor ben kendimi anlatıyorum hayırlısı diyor görüşürüz Hocam diyorum görüşürüz diyor sonra kadın elimde telefonu görünce bununla atlayamazsınız diyor ben de ne yapacağım burda bıraksam diyorum mesuliyet kabul etmeyiz diyor tam ne yapacağımı düşünüyordum uyandım .

Dipnot:eski sevdiğim dedim çünkü sevgili olmadık hiçbir zaman ama ben önceleri sevmiştim ,unutamamışlığım yok kendi kararımla görüşmeyi kestim merak etmiyorum ve en önemlisi duygum da umrumda da değil böyle bi rüyayı bu bakış açısına göre yorumlarsanız sevinirim olan bu çünkü teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Kurucu (81.8k puan)  
Rüyanın altına not düşmeniz iyi olmuş :) eski sevgiliyi her noktadan korku şeklinde çıkarmışsınız ama umrunuzda olmamasına sevindim . Yeni sevgili ye sizi koruma rolü vermişsiniz sanki , rüyada farklı yerlere zıplamak bir çok konuda başarıdan başarıya koşacağınıza işaret sanki ama sevgilinizin zaman zaman buna yön vermeye çalışmasına tanık olacaksınız bu şimdilik sizi rahatsız etmeyecek gibi görünüyor ki bazen gücünüzü doğru yönlendiremeyeceksiniz size yol gösterici olacaktır .
Karabasan (435 puan)  
Teşekkür ederim okuyup mantıklı bir analize ulaştığınız için
Rüya Kurucu (81.8k puan)  
☺️ rica ederim

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 16 okuma
23 Şubat 2019 Rüya kategorisinde misafir   11 33 159 yazdı
+10 oy
1 yorum 50 okuma
+3 oy
1 yorum 40 okuma
27 Nisan Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (56.8k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 49 okuma
10 Nisan 2019 Rüya kategorisinde yirmiyedi Rüyakar (4.1k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 48 okuma
4 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Muharrem   1 yazdı
+7 oy
0 yorum 65 okuma
27 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (110k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (27.6k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
+4 oy
1 yorum 42 okuma
30 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde yaralıkelebek Karabasan (400 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 56 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

73 Aktif
2 Üye ve 71 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15000
Dün : 22035
Toplam : 16139474
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3034 e
  2. Sonbahar - 456 e
  3. Rüya Tabircisi - 354 e
  4. Karga - 205 e
  5. magdalena - 112 e
  6. yirmiyedi - 65 e
  7. kuzgun - 62 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...