Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+8 oy
41 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (51 puan)
Benim çoçukluk sevdiğim vardı ilk onu tanıdım ama hiç bir zaman sevgili olamadık en son onu kötü bir şekilde yakaladım kavga ettik muhabbeti bitirdik hiç bir şekilde konuşmazdık zaten sevgili de değildik aynı mahallenin cocuklarıydık memleketler de aynıydı hep beraber büyümüştük işte o gün herseyi bitirmiştik kaç yıl geçti üstünden ne zaman hüzünlü olsam hemen rüyama gelip sarılıyor ya da ağlıyorum ben ona sarılıyorum sürekli onu görüyorum kafayı yemek üzereyim neden bu böyle oluyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+8 oy
Rüyakar (722 puan)
Neden böyle oluyor demek yerine eğer ona ulaşabiliyorsan ulaş.Eğer hâla yakınlarda bir yerde ise teredüt etmeyip gidip hislerinden ona bahsetmelisin.Bunu nasıl yapıcağın sana kalmış ama eğer şimdi harekete geçmezsen belki de bir daha eline böyle bir şans bile geçemiyecek.Şimdi davranmazsan  ilerideki yaşıyacağın durumu inan bilmek istemezsin.Sonra bir boşlukta hissedersin hep.Unuttum dersin ama kendini kandırıyorsundur.İnan bana eğer elindeki fırsatı kaybedersen düşünürsün, bir daha ve bir daha düşünürsün.Yolu bulamazsın çünkü bir yandan hayatını kazanman gerekecek.

İlgili rüyalar

+9 oy
0 yorum 63 okuma
+3 oy
0 yorum 9 okuma
+9 oy
1 yorum 44 okuma
+12 oy
2 yorum 82 okuma
+5 oy
0 yorum 24 okuma
15 Ekim 2019 Rüya kategorisinde tln125 Karabasan (-189 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 73 okuma
20 Ekim 2019 Tabir kategorisinde İpekD Rüyazede (526 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.7k yorum

19.2k düş-ünce

3.5k üye

73 Aktif
2 Üye ve 71 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22125
Dün : 22791
Toplam : 14630705
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2016 e
  2. Karga - 47 e
  3. Rüyazede - 43 e
  4. kuzgun - 32 e
  5. Yaren1989 - 27 e
  6. Zeynel45 - 21 e
  7. geekone3388 - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...