Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (196 puan)
Bir yerdeydik ve ben ile kuzenim vardık birde  baya kalabalık bir yerdi.Değişik bir oyun oynuyordu benle kuzenim eştik karşı grubla birbirimizi itiyorduk bunu da çoğu kişi izliyordu aslında.Baktım olmuyor gidip kızı grubundan ayırıp lavaboya doğru iteledim ve cidden çok uzağa gitti bir kaç kere daha itmeden sonra bu arada ne kadar uzağa ittiğimizide göz ucuyla ölçüyorduk ve ben hissediyorum zaten ne kadar uzağa gittiğini dedim sanırım ona asıldığımı sandı.Her neyse arkamızı döndüğümüzde düğündeymişiz meğer.Etrafta değişik değişik insanlar vardı ama daha çok kız vardı gözümü nereye çevirsem kız vardı.Kuzenime dedim bi dalalım ortaya belki illuminati den birini buluruz dedim çünkü çok kişi vardı.Bu arada bu kuzenim erkek.Biraz ilerledik annem ile nenem bir yerde oturmuşlardı ben öylece etrafa göz değdirdim.Nerdeyse çoğu yerde beyaz gelinlik giymiş  kızlar vardı ve çoğuda kiloluydu çok.Neyse biri baktığımı farkedince gözümü annemlere çevirdim.Orda bir başka kuzenimi beyaz gelinlik giyerken gördüm.Sonra bu kuzenim geldi bize şunu söyledi sahilde bot var atılmış gidip alalım güzel botlar var(ayakkabı olarak)Diğer kuzenim kabul etti gitmeye ben gitmiyecektim ama sanırım biraz sahil havası iyi gelir dedim.Biz dışarıya çıkmaya yakın insanların çoğu salondan ayrıldılar.Kalanlarıda diğer taraftaydı.Biz annemle nenemi çağırdık gelmediler.Bizde çıktık dışarıya bu arada benim cebimde 1 paket sigara ve çakmak vardı.Normalde sigara içmem.Dışarıda eski okul arkadaşlarım vardı ama sadece bir okuldan değil ayrı ayrı okullardan ve dönemlerden arkadaşlarım vardı ve sahil falanda yoktu her neyse bende sigara vardı ben de hava atmak istedim galiba.Bu ikisini ektim ve arkadaşlarımın yanına gittim kimine sigara uzattım aldılar.Ve yaktım sigarayı ama korku salmıştı beni annem görür diye.Ama sigarayı içtikçe rahatlıyordum.Ordakiler de şoktaydılar sen sigara içer miydin diye söyleniyorlardı.Sonra birden bir serviste buldum kendimi ve okul hakkında konuşan kızlar vardı ve benim önümde bir tablet vardı galiba yatırımla ilgiliydi ve ben ona para yatırmıştım ama o an çok yorgundum o yüzden ben kaybediyordum.Arkadaşım yerime oynadı ve kazanıyordu ve ben de bu rahatlıkla sigarama devam ettim öyle derinden içiyordum ki içerken de aklımda eski sevdiğimi geçiriyordum.Yani sigaranın etkisi o kadar güzel ve rahatlatıcıydı ki anlatamam yani şuan gidip sigara içesim var bunları yazarken.Sigaram yarıya geldiğinde maalesef kapı çaldı sabahın altısında :( uyandığımda garip olan elimde rüyadaki sigara vardı ve ben içime çekmeye çalışıyordum am duman yoktu sonra kendime tam gelince sigara yoktu ve elim sigara içer vaziyetteydi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (136k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bu rüya sizin yaşadığınız bir dizi zorluktan sonra rahata ulaşacağınız anlamına gelir. Sabırlı olmanız gereken bir dönem geçireceksiniz.Yeni planlar yapacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz gerçekleşecek.

Sevgiler,
Rüyazede (196 puan)
Yorumunuz güzel 3 gündür niyet ile yatıyorum ama ne rüyamda onu görebiliyorum ne de niyetimle ilgili bir şeyler görebiliyorum :( hiç sıkıntım kalmadı artık rahatım çok tek bir sıkıntı kaldı o da o.Bana karşı hisleri var gibiydi ama aklımı karıştıran olaylar oldu ne kadar düşünsemde çözemedim :(
Rüya Bilgesi (136k puan)
bence akışına bırakmalısın. herşey olacağına varıyor. rüyanız güzel.
Rüyazede (196 puan)
Öyle olmuyormuş çok denedim akışına bırakmaya olmadı.Gidip bir başkasıyla denedim önceyi unutabilmek için ama olmadı.Pişman olduğum notka şu o bana bir adım attı ben atmadım erteledim.Aramızdaki yol 21 saat.Ne yaptıysam geçmedi bendeki acı.Sonra saatlere merak saldım işte aynı saatler gelirse şu olur bu olur diye şeylere inanmaya başladı o denli kafayı yedim.Ne zaman o aklıma gelse saate bakıyorum ve aynı saatler denk geliyor.Diyebileceğim tek şey keşke nakil vermeseydim ve keşke gelip benle konuşmasaydı hayir neden geldip benle konuştu sınıfta kimse yokken gelip benim yalnızlığımı giderdi.Her şey iyi gidiyor hayallerim bir bir gerçekleşiyor ama yine demutlu olamıyorum ne yapsam olamıyorum.
Rüya Bilgesi (136k puan)
zamanla geçer.
Rüyazede (196 puan)
bugün şöyle bir şey oldu rüyada sigara ikram ettiğim arkadaşım beni aradı ve bir konuda benden yardım istedi ve ben de onun sorununu çözdüm.Rüyayla bir ilgisi olabilir mi sizce
+1 oy
Rüyakar (1.6k puan)
Bu rüyanın iki açıklaması var: Birincisi sigaradan kaynaklanan bir sağlık sorunu (sigaranın tetiklediği bir psikolojik sorun da olabilir.).

İkincisi sana vereceğim bir tavsiye: Sık sık abdest almalısın. Sık sık besmele çekmeni de tavsiye ederim.

İlgili rüyalar

+6 oy
2 yorum 32 okuma
9 Kasım Rüya kategorisinde Ulanireem Rüyazede (87 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 46 okuma
22 Ağustos Rüya kategorisinde Ceyda3877 Rüyazede (58 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 56 okuma
26 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Eda yazdı
+4 oy
1 yorum 89 okuma
11 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (154k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
+10 oy
98 yorum 29 okuma
11 Ekim Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
3 yorum 43 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde Hifam Rüyazede (59 puan) yazdı
+7 oy
2 yorum 56 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
12 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 36 okuma
16 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (154k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

92 Aktif
4 Üye ve 88 misafir
Bugün : 15256
Dün : 18802
Toplam : 11611751
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 197 e
  2. Likya - 74 e
  3. Ruyaninmeali - 47 e
  4. Karga - 40 e
  5. yok - 31 e
  6. Lacivert - 20 e
  7. Su gürcan - 19 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...