Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+8 oy
32 okuma
Durugörü kategorisinde Rüya Tabircisi (5.3k puan)
Rüyamda pek çok insanı üniversiteye yerleştiriyordum. Ben nereye istersem oraya gidiyorlardı. Onlara eşlik ediyordum üniversiteye kadar. Kimse memnun olmadı. İstedikleri bölümler tıp vb gibi çok yüksek puanlı bölümlerdi, yks sınavından o kadar puan almamıştı hiçbiri. Onları gidebilecekleri en iyi okula yerleştirsem de memnun olmuyorlardı. Ebeveynlerinin isteği ile başka yere yerleştirdiğim öğrenciler de olmuştu. Çok şaşırmıştım onları girmeleri çok Zor olan bölümlere uzak ve tuhaf yerlerde de olsa girmelerini sağlamıştım, ama hiçkimse memnun olmamıştı. Yerleştirme gibi bir düşünceyle gitmediğim yerlerde de insanlar yanıma gelip istedikleri bölümü tarif ediyorlardı. Rüyada üniversiteler çok farklıydı her birinde bir hayvan vardı. Bukalemun iguana ve bu hayvanlara benzer sürüngenler bulunuyordu üniversitenin başında. Bir süre bu işe ara verdim. Ablamı ziyaret ettim. Dayımın karısını ziyaret ettim. Hangisinin evinde olduğunu hatırlamıyorum yavru karga vardı, hayvanın yarısı çürümüştü. Karga kansermiş. Ablama o kuşu neden yıkamadığını sordum. Kanser zaten dokunamam dedi. Hayvan bir meyveymiş gibi çürümüştü sol kısmı çok farklıydı. Karganın yanına gittim sevgi doluydu sürekli gülümsüyordu. Oradan ayrıldım ve bir arkadaşımı üniversiteye yerleştirmek için yanına gittim. Gerçekte tıp istemese de rüyamda o da tıp istiyordu. Onu yeşil bukalemunun üniversitesine gönderecektim. Deniz kenarına gittim ve bukalemunu gördüm. Yanına gittim ve göz göze geldik. Bir süre bakıştık. Bukalemun beni seviyordu bana gülümsedi. Arkadaşımı sadece üniversitenin bulunduğu ve kimsenin yaşamadığı bir adaya gönderecektim. Küçücük bir adaydı kıyıya yakındı. Babasını tanımıyorum yüzünü göremedim o nedenle babası uzak ve masraflı olabilecek yerlere yollama dedi. Kayıkla gitmesi gerekiyordu. Kimini adaya kimini dağ tepelerine göndermiştim olabilecek en iyi yer olduğu için, herkes ulaşımdan yakındı. Arkadaşımı kayığa doğru götürdüm. Onun koluna girdim. Kayık hemen kıyıda değildi su içinde bir süre yürümemiz gerekiyordu. Bana ayaklarımın her adımda acıyacağını çünkü adımlarımı parmakucu atmadığımı söyledi. Taşlardan dolayı zor adım atıyordum.  Parmakucu at benim attığım gibi dedi. Uzun boylu biriydi(erkek) ve parmakucu attığından onun koluna girmem zorlaşıyordu. Onun koluna girdiğimi ve tüm yükün onun kolunda olduğunu söyledim. Onun sandığı kadar kayalar canımı yakmıyordu yük ondaydı. Yavaşca yürüyerek kayığa gittik yavaş yürüyen benim, o adımlarını benim adımlarıma uydurdu. o kayığa binerken uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (167k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Üniversite hayatın boyunca bir çok kişiye rehberlik yapacaksın. Onları büyücülük okuluna hazırlayacaksın. Çünkü hayalindeki asıl okul bu gibi duruyor. Harry potterın Hogwarts büyücülük ve cadılık okulu gibi resmen. Bu da senin reel anlamda değil de manevi anlamda yardım ve rehberlik edeceğini gösteriyor. Gördüğün karga da aslında ailen, çevren veya sıradan gördüğün insanların bir yanlarının çürüdüğünün simgesi.

Ayrıca sana rehberlik eden ve bu yolda yürümesini öğreten biri olacak. Deniz algıyı sembolize eder, kayığa kadar birlikte gittiğinize göre epey yol kat edeceksiniz. Parmaklarının ucunda yürümesini unutma.
Rüya Tabircisi (5.3k puan)
Kayığa götürdüğüm arkadaşım manevi olarak bana bu aralar çok destek oluyor. Rüyada da onu ben götürmeyi amaçlasam da destek gören götürülen bendim.
Rüya Tabircisi (5.3k puan)
Yorumun için teşekkür ederimmm
Rüya Bilgesi (167k puan)
Rica ederim..

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 47 okuma
+3 oy
0 yorum 35 okuma
+4 oy
1 yorum 24 okuma
11 Kasım 2019 Rüya kategorisinde maeglin Rüyazede (77 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 164 okuma
6 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Meltem Deniz yazdı
+5 oy
1 yorum 22 okuma
30 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (2.5k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 18 okuma
18 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Doğukağan yazdı
+8 oy
1 yorum 100 okuma
+2 oy
1 yorum 28 okuma
12 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde sevende yazdı
+3 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (10k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 35 okuma
26 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (167k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 53 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.5k rüya

25.8k yorum

16.3k düş-ünce

2.9k üye

89 Aktif
3 Üye ve 86 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 11482
Dün : 20011
Toplam : 12750029
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1040 e
  2. Likya - 147 e
  3. Fearless - 43 e
  4. Karga - 37 e
  5. sonsuz - 29 e
  6. Ruyadede - 28 e
  7. Lunar - 26 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...