Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
56 okuma
İstihare kategorisinde Karabasan (403 puan)  
Rüyada havalanına gidiyordum toplu bir arkadaş grubuyla aramızdan iki kişiyi uçağa bindiriyordum uğurluyorduk onları. Sonrasında havaalanının içine giriyorduk grupla herkes sohbet ediyordu bir kenarda ben de onlardan uzaklaşmışım biraz soltarafım da sırf cam olan bir yere oturuyorum. Dışarısını izliyorum. Uçaklar inip kalkıyor. Birsürü uçak var. Sonra dışarısını izlerken gözlerim doluyor. Gözümden bir damla yaş akıyor. Yanıma bir kız arkadaşım oturuyor gözümü siliyor gülümsüyor kalkıyor sonra yanımdan. Bakıyorum gruptaki herkes gidiyor o arkadaşımda gidiyor onlarla. Yalnız kalıyorum ben orada. Dışarıdaki uçakları izlemeye devam ediyorum. Sonra başımı sağa doğru bir döndürüyorum karşıda çaprazımda sevdiğim çocuk oturuyor. Başını önüne eğmiş duruyor farketmiyor beni. Ben ona bakmaya devam ediyorum. Kafasını kaldırıyor görüyor beni. Sanki öncesinde birbirimizi hiç görmemişiz gibi bakıyoruz birbirimize. Hiç konuşmuyor. Eliyle yanına gösteriyor yanıma otur dercesine. Bende gidiyorum yanına oturuyorum. Gözümden yaşlar süzülüyor. Kafasını döndürüyor bana gidelim buralardan diyor. Bende hani bir yüzünü görseydim nereye hemen der gibi napacağız dönüp duralım diyorum. O da atlayalım bir uçağa kimsenin bizi bulamayacağı bilmeyeceği bir yere gidelim diyor gözleri dolu dolu. Bende dönüp gülümsüyorum öyle bir tepki beklemediğimden çok mutlu olmuşum o sözlerinden. Sonra başımı omzuna koyuyorum. Saçlarımı okşuyor eliyle, kokluyor özlemişçesine. Ve orda oturup dışarısını izlemeye devam ediyoruz o şekilde.
Rüya Bilgesi (4.3m puan)  
kimseye oy vermezseniz yorumcular rüyanıza yorum yapmazlar. yorum yapan arkadaşlara yukarı oy vermenizi öneririm
Karabasan (403 puan)  
Bir sürü kişiye oy verdim hala kimse yorum yapmıyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (405k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanızdan anladığım kadarıyla sosyal hayatınızda, ailenizde, çevrenizde yalnızlık hissediyorsunuz. Kendinizi yalnız görüyorsunuz. Arkadaşlarınız ne bileyim evlenip mutlu birer ilişki kurarken, veya farklı yuvalara uçarken siz onları seyredip hüzünlenmişsiniz gibi. Ayrıca uçaklar mutluluğu, ev kurmayı, bir yola bir işe girmeyi de temsil edebiliyor. Yine çevrenizde bunlar artarken siz umudunuzu sevdiğiniz kişiye bağlamışsınız ama o da sanki biraz sizi bekletiyor gibi.

Not: Size yapılan yorumlardan beğendiklerinizi en iyi seçmeyi unutmayınız. (yeşil ok tik işareti) Çünkü biz yorumcuların tek kazancı bu. Henüz hiç bir rüyada seçmemişsiniz. İlk benim yorumdan başlayın mesela. :)
+5 oy
Rüya Bilgesi (357k puan)  
Merhaba,

Bu rüya hayatınızda iyi yönde meydana gelecek değişikliklere işaret eder. Gerçekten bir yolculuk yapabilirsiniz.Siz isteyerek yaşam tarzınıda değişiklikler yapacaksınız. Bu konuda yakın çevrenizden birisi size destek olabilir. Hayatınızın kontrolünü kendi elinize alacaksınız. Bu değişiklikler hayatınızı iyi yönde etkileyecek.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 11 okuma
+7 oy
2 yorum 29 okuma
6 Ocak Rüya kategorisinde Lazlao Karabasan (400 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 59 okuma
28 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Fbfb1907 Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 29 okuma
12 Ocak İstihare kategorisinde cemalettin5454 Karabasan (405 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
15 Ağustos 2019 İstihare kategorisinde hasan07 Karabasan (400 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 82 okuma
29 Temmuz 2019 İstihare kategorisinde Yıldız66 Karabasan (402 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 1.5k okuma
+3 oy
0 yorum 40 okuma
10 Şubat 2019 İstihare kategorisinde Yasin Baran   yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
18 Temmuz 2019 İstihare kategorisinde Banu6148 Karabasan (402 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 10 okuma
23 Mayıs İstihare kategorisinde kerem34 Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 22 okuma
7 Mayıs İstihare kategorisinde Ayşegüldl Karabasan (400 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

64.6k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

61 Aktif
1 Üye ve 60 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 20909
Dün : 22363
Toplam : 16047323
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 419 e
  2. Sonbahar - 32 e
  3. Karga - 27 e
  4. magdalena - 23 e
  5. RuyAra - 15 e
  6. Ehlibeyt - 13 e
  7. Rüya Tabircisi - 9 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...