Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
+1 oy
40 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (396 puan)
Vücudumun içine yerleşmiş bir yılan vardı yeşil renkte.. Birinin yardımına ihtiyacım vardı yılanı içimden çıkarmak için... Tek başıma yapamayacağım bir durum... Karşıma genç bir erkek çıktı ve ondan yardım istedim, çok iyi biriydi hissettiğim ve bana karşı çok yumuşaktı, hemen beni sakinleştirmeye çalıştı.. İçimde yerleşmiş olan yılana beraber baktık, yılanın kuyruğu sol elimin deri altından gözüküyordu.. Yani yılanın kuyruğu sol elime uzanmış... Bak dedi, kuyruğu burda... Yeşil yeşil gözüküyordu yılan sol elimde... Genç adam ile birlikte yılanı çıkarmak için yolda ilerledik başka bir yere gittik.. Yalnız şunu belirtiyim Adam'ın yılanı içimden çıkarırken ki sahneyi görmedim ama yılanı çıkardığını biliyorum çünkü rüyanın devamında bu tür konuşmalarım var ve rahatlamış durumdayım.. Yılan içimden çıktıktan sonra o adamı rüyamdaki diğer sahnelerde bir daha görmedim.. Yılan çıktıktan sonra ki gördüğüm sahne de ben ayrıldığım sevgilimin iş yerinin karşı sokağında duruyorum ve oradan onun iş yerine bakıyorum... Birden onun iş yerine dayım'ın girdiğini görüyorum ve beni soruyor.. Eski sevgilim içerde mi onu bilmiyorum ama içerde bir kadın vardı ( gerçek hayatta tanıdığım ve eski sevgilimle benim ortak arkadaşımız) ve dayım beni ona soruyor... Diyor ki, yılanı içimden çıkartmıştım biliyorsunuz ve eve dönüşü kiminle yapacağımı soruyor dayım.. Onunla mı(ayrıldığım sevgilim) dönecek diye soruyor... Sonra babaannesinin (rahmetli oldu) evine mi gidecek diye de bir soru soruyor... Yani dayım eski sevgilimin işyerine gitmiş benimle ilgili sorular soruyor orda... Gerçek hayatta dayım zaten onunla sevgili olup olmadığımızın araştırmasını yapıyordu, birsürü laflar, birsürü sorun çıkarıyordu zaten.. Karşı değildi sadece merak yaptığı... Rüyamda içimdeki yılanı genç bir erkeğin yardımı ile çıkardıktan sonra ki gördüğüm sahneler dayımla ilgili sahnelerdir... Sonrasında ben oradan ayrıldım (eski sevgilimin iş yerinden) Ve kendi evimin sokağında yürürken buldum kendimi, yanımda biri vardı ama kim olduğunu hatırlamıyorum.. Sadece yolda yürürken gözlerimden yaşlar akıyordu ağlıyordum ama sesli değil sadece sessizce yaşlar akıyor gözlerimden ve yan tarafa doğru bakıyorum orası aslında eski sevgilimle alakası olmayan başka bir işyeri ama nedense onun orda olduğunu düşünmüşüm ve beni sessizce ağlarken gözü yaşlı görmesin diye o tarafa yüzümü çevirmemeye çalışıyorum yürürken.. Ama bi ara çevirmek zorunda kaldım... İçerde miydi gördü mü görmedi mi bilmiyorum ama sadece beni gözü yaşlı görsün istemedim..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde sevende Rüyazede (176 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 35 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 23 okuma
14 Nisan 2017 Rüya kategorisinde ddn Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 18 okuma
18 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
23 Şubat Rüya kategorisinde Barış yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...