Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+12 oy
194 okuma
yok Durugörü kategorisinde Rüyakar (3.5k puan)  
Şimdi normalde eskiden hissetmenin yanlış bir şey olduğunu düşünmüşümdür ama mesela bir gün yolda giderken şunu düşündüm bir yere eksik bir evrak yollamıştım ve zaman dolmuştu.Yolda ilerlerken aynı anda birden telefonum çaldı ve eksik evraklarınızı gönderebilirsiniz dediler.Yani sizin aklınıza birden bire gelen birileri veya bir olay var ise birileri o an bunları düşünüyordur sizin gibi.Benim şuanda yaşadığım olay şu  kendimi yazılıma boğmuş durumdayım eskiyi eskidekilerini unutma için güzel bir yol aslında nasıl gece olduğunu inanın hissetmiyorum bile.Her neyse bu kadar yoğunluğuma rağmen birden aklıma geliyor ve onu düşünmeye başlıyorum ve eski anılar gözümde canlanıyor bu hep oluyor komik bir şey izlerken veya bir şeylere dalmışken hep böyle olmakta.Sizinde böyle deneyimleriniz var mı ?
Adams Rüyazede (1.8k puan)  
Evet :) hemde çok çok fazla başıma gelen bir şey bu..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

16 Yorum

+3 oy
Sonbahar Rüya Bilgesi (292k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bende de çok oluyor bazen arkadaşımı ailmeden birisini vs arasam mesaj atsam derken onlar arıyor yada mesaj atıyor . Genelde samimi olduğum kişilerde oluyor.
+8 oy
Rossess Rüya Tabircisi (10.1k puan)  
Kesinlikle sık sık başıma gelen bir durumdur. Arkadaşım aklıma gelir, aramayı düşünürüm ben aramadan hemen o arar beni
+2 oy
yok Rüyakar (3.5k puan)  
Normalde aklıma gelenlerde benim numaram varsa ararlar bazen insan farketmiyor bazen de sonradan farkediyor ben düşündüğüm zaman aradı.Ama şöyle bir şey olunca gerçekten karşıdaki kişiyle aynı şeyleri mi düşünüyoruz bilemiyorum nedeni de şu numaram veya benle iletişme geçebilceği bir şey yok kendisinde sık sık oluyor bu bir film izlerken en heyecanlı sahnesi gelir birden aklına gelir filmden sıkılıp kapatırsın öyle oluyor bende.
Rossess Rüya Tabircisi (10.1k puan)  
Telepati mümkündür başıma geldiği için inanıyorum yani :)
+1 oy
Rossess Rüya Tabircisi (10.1k puan)  
Bende de çok oldu böyle bir şey bahsettiğin kişi tanıdığın birisi mi genelde tanıdık insanlarda telepati mümkündür diye bişey okumuştum
+1 oy
yok Rüyakar (3.5k puan)  
Tanıdığım birisi ama şuan ikimiz de ayrı ayrı şehirlerdeyiz yolu hesaplarsak kara yolcukları ile 21 saat :)
+7 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
insanların bir çoğunda bunlar vardır ancak ben bunların daha çok duygusal yoğunluk yaşayan ve duyguları değişken olan insanlarda çok daha yaygın olduğunu düşünüyorum. herhangi bir duygusal tedavi aldınız mı psikiyatriden .
yok Rüyakar (3.5k puan)  
Hayır duygusal bir tedavi almadım
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Genelde duygusal olan insanlarin yasadigi bir durumdur.
yok Rüyakar (3.5k puan)  
Bu konuda biraz haklı olabilirsiniz ama soru şu telepati denilen şey gerçekten de var mıdır?
+1 oy
yok Rüyakar (3.5k puan)  
Peki gerçek midir yani var mıdır böyle bir şey? Duygusallık konusuna gelince gerçekten öyleyim dünyayı farklı görmemin bir nedeni de bu aslında bakmakla görmek bir değildir bunu anlyan çok az kişi var ne yazık ki görmek için hissetmen lazım.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Duygusal insanlar karsidakilerine guvenirler yada guvenmek isterler. Hep olmasini istedikleri gibi gormek isterler.ama karsidakiler oyle olmayabilirler.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
Olabilir. Baska inanc ve dusunceleri bilemem ama tasavvufta vardir. Benim hocamla ve talebelerimle benzer durumlarim vardir ama bu manevi bi durumdur ve uzun sureli bir emeggin sonunda ve guclu bi manevi gelisimin sonunda olur. Diger inanclarda nasil oldugunu fazla bilmem.
+3 oy
yok Rüyakar (3.5k puan)  
Birde üstte şunu demiştiniz psikiyatriden terapi aldınız mı aslında  gitmeyi önceleri düşünmüştüm ama vazgeçtim biraz düzeldim şimdi yine aynı durumdayım aldığım bir zevk yok sizce gitmeli miyim? daha önce hiç gitmedim nasıl gidilir vesaire hiç bilmiyorum biraz yardımcı olabilir misiniz bu konuda bana ?
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
başvurun durumunuzu anlatın özellikle dugularınızda ki odeğişimler varsa bunları mutlaka belirtinki tedavi yanlış olmasın.
+8 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (136k puan)  
Olmaz mı :) her insanda az veya çok olan durumlar bazıları daha ilginçtir ama  bir  örnek vermek isterim , uyar mu bilmiyorum burada ki duruma,  bir akrabam çok rahatsızdı ve kendimce şöyle düşünüyordum , çocukken korkar çekinirdim ondan iyi biriydi ama bana ters davranırdı, benden helallik alması lazım nasılsa bu bilinçaltına yerleşmişti. Köye gittiğimde hasta yatağında helallik verdim kendisine ama yaşamaya devam etti :) bir gün marketten geliyorum ellerim alışveriş poşeti dolu, aklıma geldi ve gülümsedim kendi kendime ilahi dedim insan nasıl yanılıyor adamcağız hala yaşıyor demek öyle bir şey benim uydurduğum bir durum ve o abiyi düşünürken bir genç geldi poşetlerime yardım etmek istedi , gerçekten onun gençliğini andırdı bana. Ve öğrendim ki o gece öldü bu vesileyle rahmetle anayım onu da :)
+1 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (136k puan)  
Telepati belki de bir çeşit elektrik sinyali sürekli yaydığımız ve eğer o kişiye ulaşıyorsa bu bağ mümkün gelir bana ve bunun psikolojik bir rahatsızlık olduğunu düşünmüyorum
+3 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (136k puan)  
Ama benim örneğim biraz tuhaf olmuş, psikolojik bir vaka durumu gibi bakılabilir ,kabul ediyorum :)) çok şey algılarımızda bitiyor gerçekten anlam verdiklerimizde ama çoğu daha adlandırılamamıştır, ben yaşadığım bir  çok açıklanamayan durumun ne olduğunu gerçekten bilmek isterdim
+3 oy
yok Rüyakar (3.5k puan)  
Cidden güzel bir örnek ve güzel bir açıklama.Bu gibi yeteneklerin körelmesinin nedenlerinden bazıları da bu yeteneklerin bir hastalık olarak değerlendirilmesi aslında.İnsan beyni zaten tam olarak bilinmiyor ve bu bilinmezlikte bazı çareler aranıyor belki şuan bir ilacın yan etkisi yoktur diye yazıyor olabilir ama bizim bulamadığımız beynin gizli işlemlerini etkileyebilir.Yani hep şunu derim bugün doğru ama yarın yanlış olablir. :)
+3 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (136k puan)  
Bu durumların yetenek değil bir lanet olduğunu düşündüm yıllarca toplumun bakış açısı nedeniyle veya bilimin bunları inkarlarından dolayı ama konu güzel ve bu konuda epey örnek var aklımda, ama şunu söyleyeyim ilaçların yapabileceği her şey içimizde saklı zaten ben buna örneği bilakis kendim yaşadım ve ilacı kestim ağır bir depresyondaydım o zamanlar. Ve yıllar sonra bu konuda kendimle uzlaşmaya veya bunları kendimde inkar etmemeye başladığımda bu sayfaya benzer yerler çıktı karşıma hatta ötesi var kişiler de :) Beynin gizemleri gerçekten ilginçtir :)

İlgili rüyalar

+9 oy
2 yorum 49 okuma
Merve3434 29 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Merve3434 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+24 oy
6 yorum 78 okuma
Moonlightbae 22 Ağustos 2020 Durugörü kategorisinde Moonlightbae Rüyakar (2.9k puan)   yazdı
+2 oy
5 yorum 36 okuma
mustafaharputi 28 Temmuz 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 56 okuma
mustafaharputi 3 Mart 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 74 okuma
mustafaharputi 12 Şubat 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 85 okuma
mustafaharputi 3 Şubat 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
18 yorum 117 okuma
mustafaharputi 3 Şubat 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
33 yorum 232 okuma
mustafaharputi 3 Şubat 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+4 oy
13 yorum 144 okuma
mustafaharputi 2 Şubat 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 57 okuma
+13 oy
6 yorum 97 okuma
mustafaharputi 15 Ocak 2020 Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+11 oy
11 yorum 1.2k okuma
Prenses789 22 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Prenses789 Rüya Tabircisi (8.0k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 114 okuma
mustafaharputi 21 Ağustos 2019 İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...