Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+3 oy
50 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (125 puan)
Rüyamda bir yere gelmişiz ve bir dini adamın kitabını inceliyoruz bu arada incelediğimiz bu kitap değişik bir dille yazılmış bir kitaptı herkesin bir görevi vardı kitapta bu arada ben kız suretindeydim.Evliydim sanırım eşim aramıştı ve bana şunu söylüyordu kitapla ilgili bir şeydi ben de orda bizim ekibin çevirdiği cümleyi söyledim sonra kitabı incelerken bunun yanlış olduğunu öğrendim yanlış çevrilmişti.Bunu ekip arkadaşıma söyledim orda bulunan bir din adamı vardı genel olarak müslüma bir din adamın benziyordu.Ben sonradan anladım ki yanlış çevrilmemiş 1 sayfa atlanmıştı bu arada bunları düşünürken suretim erkekti.Bunu ordaki din adamı duyunca sen katlanmış sayfayı mı açtın diye şoka girdi.Şöyle dedi sen şunu bozdun sünnet kelimesi vardı dediği kelimede ama şuan hatırlamıyorum.Lanetlendin dedi ve kiabı alıp sayfayı tekrar katlayıp bir sonra kapattı ve bir şeyler söylüyordu ve sanırım ben de o dili biliyordum çünkü öncesinde onun gibi bir şeyler mırıldanmıştım.Sonra işte sanırım muska tarzı bir şeyler mi yaptı din adamı bilmiyorum ama o eski muskayı hatırlıyorum.Daha çok şey oldu ama karışık sadece bu kadarını hatırlıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (175k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Bulduğun bir doğru, saptadığın bir gerçek etrafındaki otorite tarafından kabul edilmemiş. Bu otorite ailen olabilir , toplum veya arkadaşların olabilir. Tespit ettiğin şeyden eminsin aslında ama bundan dolayı tepki toplayacağını da düşünüyorsun. Hatta bu işle uğraştığın için sana kızılıyor bile olabilir.
Rüyazede (125 puan)
Yorumunuz için teşekkür ederim. :) Doğru olanı buldum ama teredütlerim var teredütlerim kendim için değil sadece etraftaki herkes için.
"İnsan 16 yaşındayken dünyayı değiştireceğini düşünür. 18 olduğunda düşünceleri sert bir kayaya çarpar.20 yaşına geldiğinde hiçbir şey değiştiremeyeceğini anlar 25 yaşına geldiğinde ise dünyanın onu değiştirdiğini fark eder. Ve insan 25 yaşında ölür,75 yaşında gömülür" Tarkovski
Rüya Bilgesi (175k puan)
Evet çok doğru.

Bak bir şey daha vardı rüyanda. Bu gerçeği tespit etmek için kendi kişiliğinden çıkıp başka biri gibi düşünmüşsün başında. Yani empati, dişil enerji, hepsini kullanmışsın.
Rüyazede (125 puan)
Yani karışık bir şeydi farklı farklı insanlar oluyordum hep ama hepsi de şu muskadan korkuyordu onu görünce atılmasını söylüyordu

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 67 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (64.2k puan) yazdı
+9 oy
4 yorum 63 okuma
+2 oy
1 yorum 29 okuma
1 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.2m puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
25 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.2m puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 26 okuma
9 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.2m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
11 Mart 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 28 okuma
8 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 17 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde yirmiyedi Rüyakar (2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
27 Ocak Rüya kategorisinde Blackdead Karabasan (-6 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 40 okuma
+7 oy
0 yorum 27 okuma
14 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (859 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.5k yorum

16.8k düş-ünce

3.1k üye

73 Aktif
3 Üye ve 70 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 15600
Dün : 22086
Toplam : 13265481
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 160 e
  2. Rüya Tabircisi - 57 e
  3. Karga - 47 e
  4. Likya - 25 e
  5. Simge - 19 e
  6. 65murat - 18 e
  7. geekone3388 - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...