Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
68 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (946 puan)  
*Rüyamda ilgi duyduğum kişinin normal kız arkadaşını gördüm. Bana, kaybettiğim anahtarları gülümseyerek veriyordu. (reel hayatta babaannemin bana verdiği iki anahtar vardı rüyamda da o anahtarları kaybetmişim ama anahtarların sayısı daha çoktu) Ona, bu anahtarları nasıl bulduğunu soruyorum. O da bana lisede hoşlandığım kişinin, büyük babaannemden (babamın babaannesi ve hâlâ yaşıyor) aldığını, eskiden hoşlandığım kişi de kendisine verdiğini söyledi. Şaşırdım. "Dereseki'ye gitmiş ve büyükbabaannemin yanına mı uğramış? Neden? Ayrıca bu kızı nerden tanıyor?" diye düşündüm. Meğersem ben Dereseki'ye gittiğim zaman o anahtarları orada düşürmüş ve unutmuşum. Anahtarların arasında anahtarlık da vardı. Zincir şeklindeydi ve zincirin ucunda açık yeşil bir taş vardı. Ayak serçe parmağından biraz büyük bir taştı. Taşın üzerine 3 tane nokta vardı ve koyu yeşildi.

Anahtar ve anahtarlığın bana ulaşma serüvenini özetlersem:

Büyük babaannem>Lisede hoşlandığım kişi>Şu anda ilgi duyduğum kişinin arkadaşı>Ben
Şu anda Üniversite öğrencisiyim, tekrardan belirteyim.

Kızın üzerinde kırmızı kapşon vardı.
Rüyamı düşününce bana ilginç gelen nokta, reel hayatta birbirini tanımayan 3 insan iletişim haline geçerek anahtarı bana ulaştırdılar. (Bana anahtarı veren kız, reel hayatta beni biliyor ama konuşmuşluğumuz yok.)Rüya bana burada ne anlatıyor çözemedim.

*Tepside kek varmış ve kekin ikinci dilimini alırken spatulanın sapı kırıldı. "Ne zaman bir şeyi ikinci kez yapsam hep bir sorun çıkıyor" dedim ve kırılmış spatulayı sinirle çöpe attım. Bu spatuladan önce başka işleri ikinci kez yaparken yine bi sorun çıktı ama en iyi hatırladığım rüya spatulanın kırılmasıydı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (480k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İlginç bir rüya.

Rüyada bir anahtarı görmek fırsatları, erişimi, kontrolü, sırları, özgürlüğü, bilgiyi veya sorumlulukları sembolize eder. Kendi içsel hislerini ve duygularını kilitlemiş olabilirsin. Veya bir sorunun cevabını açıyorsun.

Anahtar ya bir şeyi açmak, sorunu çözmek için veya bir şeyi kapatıp saklamak için kullanılan bir araç. Burada sen unuttuğuna göre ve sana detaylı yollarla ulaştığına göre gizlediğin, bastırdığın bir durumu yansıtıyor bence. Yıllar önce içsel bir durumu kilit altına almışsın.

Ama büyük büyük babaannen (üst bilincin büyük olasılık) , hoşlandığın erkek (belki bu bastırmanın yaşadığı zamanı temsil ediyor) , ilgi duyduğun kişinin arkadaşı (sana problemi hatırlatan kişi olabilir) senin bu sorunu çözmeni istiyor ve kilidi açmanı.

Rüyada bir spatula görmek veya kullanmak, ele almak veya manipüle etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığınız zor bir durum olduğunu gösterir. Ki bu senin o anahtarlı problemin olabilir. Kırıldığına göre bu kısım daha da zor geçecek demektir.
Rüyazede (946 puan)  
Geçmişte hoşlandığım kişi ile ilgili (lisedeki yani) bastırdığım bir takım içsel duygularım var, doğru ama spatulanın kırılması anahtarlı problemi nasıl etkileyebilir tam anlayamadım bu kısmı. (yanlış anlamadıysam rüyamdaki anahtar o kişiyi gösteriyor)
Rüya Bilgesi (480k puan)  
O kişiden çok kilit altına aldığın şeyleri gösteriyor. Spatulanın kırılması da bu işi öyle kolay yapamayacağın anlamına geliyor. Kolay şekillendiremiyeceksin yani kendi içsel problemini kolay çözemeyeceksin gibi.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 42 okuma
31 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ayaz Karabasan (446 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 86 okuma
18 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+4 oy
1 yorum 245 okuma
+6 oy
2 yorum 77 okuma
25 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
26 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 53 okuma
+3 oy
1 yorum 31 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde Zübeyde101 Rüyazede (530 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 39 okuma
29 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (47.4k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 71 okuma
7 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 25 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.6k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 30 okuma
15 Temmuz Rüya kategorisinde Rüyazede Karabasan (391 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...