Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+16 oy
302 okuma
Bilgi kategorisinde Rüya Bilgesi (277k puan)  
Rüya yorum sitesi çok karışık, hiçbir şey anlamıyorum, neyi nasıl yapacağımı bulamadım, burası neresi, nasıl rüyamı yorumlatabilirim, rüyamı kim yorumlasın, puanım neden eksiye düştü, karabasan yazıyor o ne demek, rüyamı bulamıyorum, rüyama yorum yapılmıyor,

Ben kimim, burası neresi, yıl kaç... Gibi site konusunda aklınıza gelen gelmeyen, sıkça sorulan sorular başlığıdır. Sorunuzun cevabı yorumlarda varsa harika, okuyup öğrenebilirsiniz.

Eğer yoksa düşünce veya yorum şeklinde sorabilirsiniz yine öğrenirsiniz.

Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıptır. O zaman başlayalım.
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Aklınıza takılan soruları düşünce olarak yazın ki onları da cevaplayayım.
 
Dışarıda 20 30 lira olan rüya yorumlarını neden ücretsiz yapıyorsunuz.
Rüya Yorumcusu (12.2k puan)  
Teşekkürler karga :)
Rüya Tabircisi (7.6k puan)  
cidden o karabasan ne yaa? yorum yazarken besmele çeksek puanımız düşmez mi :D :)))))))))))) (
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Bol bol yorum yapmalı :) Puan o zaman hızlı artıyor.
Rüya Tabircisi (7.6k puan)  
o karabasan yok mu karabasan  :))))
Rüyakar (2.9k puan)  
Merhabalar.ben nedense rüya yazıp yorumlatamıyorum"bu işlemi gerçekleştirmek için izniniz yok"diyor ne yapmam lazım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

23 Yorum

+15 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Nasıl rüya yazarım?

Mobil girenler için kocaman bir , "Bir Rüya Yaz" butonu var. Kimi zaman misafirlere de açık oluyor eğer üye girişi yaparsanız ama bu koca butona tıklayıp ilgili alanları doldurarak rüyanızı yazabilirsiniz.

Masa üstü girenler için de yine yeşil yukarıda menüde bulunuyor.

Ayrıca rüyalarınızı ilgili konuların altına da yazabilirsiniz.
+13 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Rüya yazarken hangi kategoriyi seçmeliyim?

Yazdığınız rüyanın türüne ve isteğinize göre değişir bu durum. Eğer rüya yorumu istiyorsanız Rüya kategorisine, tabir istiyorsanız tabir kategorisine, istihare rüyası ise o bölüme, bilgilendirici yazı ise bilgi bölümüne. Analiz bölümünde rüya değil daha çok yorum ve analiz oluyor. Konu hakkında bilginiz yoksa o kategoriyi seçmeyin bize ekstra iş çıkartmayın.

Lusid rüya görmüşseniz lusid bölümüne, rüya da değil de görümsü bir şeyler görmüşseniz de durugörü bölümüne ekleyin.
+14 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Rüya yazarken etiketleri nasıl belirlemeliyim?

Rüyanızın içeriğindeki anahtar kelimelerden seçebilirsiniz. Normal kelime olarak yazıp aralarına virgül koymanız gerekiyor. Önlerine sosyal medya alışkanlığından kalma # koyanlar da oluyor. Yapacak bir şey yok.

Rüyanızı yorumlamasını istediğiniz özel biri varsa adının başına @ koyabilirsiniz yine etiket bölümünde. Minimum 2 , maksimum 15 etiket kullanabiliyorsunuz. özellikle etiketlere imla hatası, harf hatası yapmamaya dikkat ederseniz seviniriz.
+14 oy
Rüya Yorumcusu (21.1k puan)  
Böyle bir başlığın çok daha önceden açılmış olması gerekmez miydi? Sitenin ilk kurulduğu an özellikle.. Art niyetle değil, merak ettiğim için soruyorum.
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Sıkça sorulan bir soru da bu.

Aslında yardım linkinde, kurallar linkinde benzer anlatımlar var. Yine yeni üyeler için rehber başlığında da .
Rüya Yorumcusu (21.1k puan)  
evet, teşekkürler
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Böyle eğlencelisi yok ama. ;)
Rüya Yorumcusu (21.1k puan)  
:) bilgi tazeleme açısından iyi
+13 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Yazdığım rüyayı bulamıyorum, nasıl bulurum?

Çok basit, eğer üye iseniz kendi profilinize tıklayıp rüyalarım bölümüne girebilirsiniz. Orada durduğunu göreceksiniz. Veya https://www.ruyadaruya.com/arama linkini kullanıp aratabilirsiniz. (buradan bulmanız daha zor)
+15 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Puanım eksiye düştü, karabasan oldum ne yapmalıyım?

Çok basit, panik yapmayın. Sitemizde rüyaları ve yorumları oylamak (yukarı küçük ok) , yorum yazmak (60 puan) , düşünce yazmak (12 puan) size puan kazandıran şeyler. Biraz aktif bir kullanıcı olmanız hızlıca puanınızı arttıracaktır. Ayrıca bir sürü oyun falan düzenleniyor. Onlara katılıp puan toplayabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Yani site ne kadar ekmek o kadar köfte ilkesini benimsemiştir haberiniz ola.
Rüya Tabircisi (6.2k puan)  
Puanım düşünce, akl-ı selim halimi korumakta zorlanıyor panik yapıyordum.  Artık sayende çözümü biliyorum. Teşekkürler ruyadaruya.com,  teşekkürler Karga.
+13 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Puanım neden düştü ki?

Çünkü siz veya bir yönetici rüyanıza yapılan yorumlardan birisini en iyi yorum olarak tikledi. Yorumcuların kazancı buralardan geliyor. Eğer siz tiklemezseniz biz tiklemezsek nasıl çıkar rüyalar bilince değil mi efendim.
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Tabi burada aklınızdan geçenleri biliyorum. O zaman tiklemem ki diye düşünüyorsunuz. Bir sonraki sık sorulan soruda cevabı.
+14 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
En iyi yorumu tiklemezsem nolur? Nolur ha?

Ayıp olur. Bizler sizler için gecemizi gündüzümüze katıp rüya yorumu yazarken bizi böyle yüz üstü, aç sefiller gibi bir halde bırakmış olursunuz. O yüzden tikleyin.
+13 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Hepsini en iyi yorum tiklemek istiyorum ama tikleyemiyorum, neden ki?

Tikleyemezsiniz. Her başlıkta 1 yorum en iyi yorum olma hakkına sahip. Zırt pırt da değiştirip tikleyip durmayın. Bildirimlerde en iyi yorum seçildiniz diyor. Gidip bakıyorum, o da ne, başka en iyi yorum seçili. İnsanın sevinci kursağında kalıyor.
+12 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Site kullanım kılavuzu yok mu?

Var bir kaç yerde. Şunları mutlaka okuyun boş zamanınızda. https://www.ruyadaruya.com/yardim ve https://www.ruyadaruya.com/23886/yeni-uyeler-icin-rehber yazıları size rehberlik edecektir. Ayrıca https://www.ruyadaruya.com/11/ruyada-ruya-duyuru duyuru başlığı da sitedeki gelişmeleri ve sonsuz yöneticinin duvarı bu konularda size destek sağlar. Bunları takip edemem ben kardeşim rüyamı yazar çıkarım diyorsanız sizden de bahsedeceğim.
+12 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Sevilen bir üye miyim?

Bu soruyu kendinize sormuyorsanız muhtemelen bencil pislik bir üyenin tekisiniz. Sevilen bir üye olup olmadığınızı şöyle anlayabilirsiniz. Profilinize (kendi adınıza) tıklıyorsunuz.

Açılan sayfada Rüyaları bölümünde kaç tanesini en iyi yorum seçmişsiniz (eğer %70 in altındaysa sevilen bir üye değilsiniz, yani 10 rüya yazmışsınız ama 7 tanesini seçmemişsiniz de 3 tane en iyi yorum seçmişsiniz mesela.)

Yorumları: eğer yoksa veya rüyalarından azsa sevilen bir üye değilsiniz.

Düşünce ve oyları yine düşük rakamlardaysa yine nefret edilesi üyesiniz. (hele ki aldığı oylar verdiği oylardan daha yüksekse utanç duyulacak üyesiniz.)
+12 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Bir dakka özelden bişi konuşmak istiyorum. Ama nasıl?

Pek özelden işler yapmıyoruz. Her şey ulu orta dönüyor genelde. Ama yine de özelden bir şey sormak isterseniz kişilerin profiline tıklayıp eğer izin verdiyse mesaj atabilir veya duvarına yazıp hal hatır sorabilirsiniz. Sitenin sohbet bölümü var ( https://www.ruyadaruya.com/sohbet ) ama orada da pek sohbet dönmüyor işin açıkcası. Yine de burada yazamayacak kadar garip bir rüya gördüyseniz sohbete yazın iki gün sonra yok olacaktır.
+12 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Rüyalarımı da üyeliğimi de silmek istiyorum, nasıl yaparım?

Yapamazsınız. Bunun için de mesaj atanlar oluyor atmasın lütfen. Siteye üye olurken de rüya yazarken de kuralları ( https://www.ruyadaruya.com/kurallar ) kabul ettiğinizi bildiriyorsunuz. Zaten hiç biriniz kendi adınızla gelmiyorsunuz kim kimdir bilmiyoruz. Utanılacak bir şey yok. Rüya bu. İnsan ne hallerde görüyor kendini. Eğer çok utanıyorsanız rüyanızdan misafir olarak yazın bir yerlere.
+10 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Rüyayı sosyal medyada paylaşmamak günah mı?

Günah değil ama mekruh. Biz gelişelim yayılalım daha çok yorumcu gelsin, daha çok rüyacı gelsin diye uğraşırken sizin bu tembelliğiniz emeğimizi sömürü resmen.Ama rüyamı paylaşmak istemiyorum, konu komşu ne der sonra?

Kendi rüyanızı paylaşmasanız bile siteyi paylaşabilirsiniz efenim...
+10 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Ay sizi çok sevdim, sosyal medyadan da takip etmek isterim. Nasıl yaparım ki?

Hemen linkleri paylaşalım,
https://www.facebook.com/RuyadaRuyaCom (facebook anlamışsınızdır)
https://twitter.com/RuyadaRuya ( bu da twitter)
https://instagram.com/RuyadaRuyaCom (bu linkimiz de instagramcılara gelsin )

Takip edin, paylaşın, yayın, yayılın.
+10 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Cinsiyetim ne, yaşım kaç, işim gücüm olacak mı, sevgilimle aram düzelcek mi?

İşte bu bilgiler tam da hakkında bölümüne yazılacak cinsten. Bunun için yine kendi profilinize gidip hakkınızda bölümünü çok da kimliğinizi açık etmeden (tc kimlik istemiyoruz) doldurun ki rüyanızı yorumlarken en azından çocuk musunuz, genç misiniz, işinizde gücünüzde misiniz bunları bilelim.

Bakın mesela beni hala erkek sanan üyeler var. Neden çünkü profilimde yazmıyor bir şey...

(resim de eklemeyi unutmayın şöyle biraz şamanik olsun ya da enerjisel karizmatik şeyler )
Rüya Bilgesi (277k puan)  
yeniden gösterildi
Devam edecek...
+5 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Bir misafir sormuş düşünce ile: Dışarıda 20 30 lira olan rüya yorumlarını neden ücretsiz yapıyorsunuz? demiş

İşin gerçeği ben de bilmiyorum. Biraz rüyaları seviyoruz insanların bilinçaltını merak ediyoruz burada hem kendi rüyalarımızı hem onların rüyalarını inceledikçe tuhaf bir enerji alışverişi oluyor doğrudan. Hiç tanımadığımız insanları aslında en iyi tanıyanlar haline geliyoruz. Yoksa bizim kazandığımız para çok düşük. Eğlenceli kısmı o değil zaten. Para almasak da yaparız ki yapıyorduk da zaten, bir kaç aydan beri para alıyoruz o da sanırım işte reklam gelirini dağıtıyor sonsuz sağolsun.
Uzman Yorumcu (22.8k puan)  
İy ki varsınız :-)
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Sen de öyle...
+5 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Sonsuzun uyguladığı son puanlama ve yönetimsel işlerden dolayı bazı sıkça sorulan soruların cevapları değişmiştir. Bu tutarsızlıkla giderse daha çok değişeceğe benzer. Bu yüzden stabil olana kadar güncellemeyi bırakıyorum şimdilik. Kendisini esefle de kınıyoruz.
Rüya Tabircisi (9.5k puan)  
Başımıza gelir diye esefle kınamıyoruz ama bu tip hareketleri bizde tasvip etmiyoruz.
+3 oy
 
Cinlerle ilgili bir çok rüya var gördüğüm kadarıyla. Bu konular hassas konular olduğu için yorum yapılması doğru gelmiyor. Bu sorunu nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz?
+3 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Cinlerle ilgili rüyalardan korkmuyor musunuz?

Korkmuyoruz. Algısı olan her varlığı seviyoruz, onlarla uğraşmak hoşumuza gidiyor. İrtibat kurmaya, onları dinlemeye, ne istediklerini bulmaya çalışmayı seviyoruz. Onların da rüyalarını bekliyoruz aslında ama kim bilir belki bir gün yazmaya başlarlar. Şimdilik rus spamları yazıyor. (belki rus cinler dadanmıştır)
Uzman Yorumcu (22.8k puan)  
Ne naziksiniz keşke bende o kadar nazik olup bir de cesaretli olabilsem ,:-)
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
rahat ol maneviyatı kuvvetli olan birine cinler vın gelir tırıs gider.mesela onlarla en çok uğraşanlardan birisiyim ama bana hiç bir şey yapamadılar yapacak güçleri de yoktur. sadece bazı rahatsızlıklara ve hastalıklara sebep olabilirler. onlarda çözülen şeylerdir tavsiyelerime devam et allahın izniyle hiç bişey olmaz.
0 oy
Uzman Yorumcu (22.8k puan)  
Ah ne Karga gommüşsün öyle biri yoksa bile:-D ,mesela ben şu anda çok az aktif olabiliyorum , çünkü köyde netim yok yani internet çok az birinden rica edip isteyebiliyorum:-( bazen de hiç kimsenin olmuyor hepsi internet canavarı zaten :-D , mesela uzun süre giremeyipte böyle oldum o zaman beni sevmeyecekmisiniz:-)?,ben ki çok severken burayı ,bu arada yazı bı güldürdü bı üzdü beni :-D,ilahi Karga :-)
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Üzülme ya, :) mizah bunlar.
+1 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Bunları okudunuz mu?

Özellikle yeni üyelere soruyorum. Bazı durumlarda site ile ilgili anlamanız gereken veya sormanız gereken şeyleri bu başlık altında topluyoruz. Varsa sorunuz düşünce olarak yazabilirsiniz.

Unutmayın puan kazanmak için düşünce ve yorum yazmalısınız bolca.
Rüya Tabircisi (7.6k puan)  
@karga birşey yazdım ama cevaplar mısın :))))))))))))
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Ne yazdın? Buraya mı yazdın?
Rüya Tabircisi (7.6k puan)  
cevpalamıştın... teşekkürler ilgin için
0 oy
Rüya Bilgesi (277k puan)  
Nasıl rozet alırım?

Rozetler siz katılım sağladıkça, rüya ve yorum yazdıkça, oylama ve en iyi yorum seçimleri yaptıkça kendiliğinden gelecektir. Sadece kendi rüyalarınız ile değil başkalarının rüyalarını da okumaya başlayıp sitedeki etkinliklere aktif katılım sağladığınızda zaten rozetler gelecektir size.

Ayrıca rozetlerin ne olduğunu şurada açıkladım.
https://www.ruyadaruya.com/90649/ruyada-ruya-rozet-nedir

İlgili rüyalar

+16 oy
10 yorum 237 okuma
19 Haziran 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Kurucu (90.6k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 100 okuma
+8 oy
6 yorum 113 okuma
8 Kasım 2019 Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (277k puan)   yazdı
+5 oy
8 yorum 151 okuma
6 gün önce Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Kurucu (90.6k puan)   yazdı
+15 oy
12 yorum 273 okuma
27 Nisan 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Kurucu (90.6k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 87 okuma
9 Nisan 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Kurucu (90.6k puan)   yazdı
+9 oy
17 yorum 234 okuma
15 Mayıs Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (277k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 46 okuma
13 Mayıs Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Kurucu (90.6k puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 59 okuma
4 Mayıs Bilgi kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (277k puan)   yazdı
+11 oy
4 yorum 112 okuma
2 Eylül 2019 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Kurucu (90.6k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 45 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

62.3k yorum

24.3k düş-ünce

3.9k üye

93 Aktif
4 Üye ve 89 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 29914
Dün : 36060
Toplam : 15945689
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1767 e
  2. Sonbahar - 326 e
  3. Karga - 154 e
  4. Likya - 66 e
  5. kuzgun - 64 e
  6. Ruyadede - 27 e
  7. Rüya Tabircisi - 19 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...