Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+18 oy
133 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (243 puan)
yeniden kategorilendirildi
Rüyamda erkek arkadaşımın evindeyiz annesi var saat gece 11.30 erkek arkadaşım beni eve birakcagini  söylüyor anneside kalsın burda nolcak diyor yastık veriyor çarşaf veriyor erkek arkadaşım aynı evde nasıl kalcaz diyor olsun nolcak biriniz burda biriniz diğer odada kalcak diyor erkek arkadaşımın 2 tane ablası var bende düşünüyorum tuvalete diye kalkar görürüz birbirimizi filan diye orda kalıyorum heralde sonraonların köye gitmişiz benim ailem ve onun ailesi hepimiz gidiyoruz gittik orda oturduk bir yeşillik alanda onların köyle alakası yok ama yeşillik başka bir yer

sonra başka gün oluyor sanırım bu sefer annemle gidiyoruz hep beraber yine yeşillik bir alan da yürürken erkek arkadaşımı çağırıyorum birşey soylicem diye ondan sonra biraz geriye gidiyoruz orda konuşuyoruz sen annene söyle benim anneme demesin önceden geldiğimizi diyorum sende zaten söylemedi ki başka birşey dedi diyor sonra erkek arkadaşımın arkasından annem çıkıyor noldu sen mi böyle plan yaptın diyor ikimizde yoo annesi yaptı filan diyoruz sonra yürümeye devam ediyoruz bir yere gidiyoruz bir tane ev var 2 katlı üst katına çıkıyoruz küçük bir balkon var ama hepimiz ordayiz sonra bir kovanın içinde kuş gibi değişik bir canlı var çok fazla ama sonra ben anneme veriyorum veya annem bana onu veriyor birşey söylüyor sonra toplu bir yemek yeniliyor hazırlıyoruz filan çok kişi var yemek yiyoruz sonra annemin verdiği şeyi veya başka birşeyi ben bide yanımda biri var onunla beraber götürüyorum bir tane apartmana geliyoruz yeni yapılmış belli tozlu filan giriyorum bırakıyoruz evde dizili değil karışık yani yeni taşınılıyor ama kimin evi bilmiyorum bizim gibi ama bilmiyorum yana biri taşınıyormuş oda birşey getirmiş verdi bize kadın türk gibi adam yabancı sanki sonra biz tekrar gidiyoruz arabalara biniliyor ben erkek arkadaşımın  arabaya bindim annesi sen öne otursaydin dedi olsun dedim ben oturdum arkaya arabayı erkek arkadaşım yada başkası kullanıyor sonra diğerleri de traktörün arkasında kasa oluyor ya onun gibi büyük birşeyde gidiyorlar biz onları geçiyoruz filan böyle bir rüya gördüm anlamı nedir
Rüya Bilgesi (184k puan)
Bütün yorumcuları etiketlemişsin. :) Garantiye alayım işi dedin sanırım.
Rüyazede (243 puan)
Evet biri görmezse diğeri görsün dedim :)
Rüya Bilgesi (184k puan)
Zekice. :) yorumlayan olmazsa yorumlarım o zaman.
Rüyazede (243 puan)
Tamam yorumunuzu bekliyorum :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+11 oy
Rüya Bilgesi (169k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Çok kısa yazmak istiyorum. Rüyanın geneli aynı anlama geliyor. Yakın zamanda erkek arkadaşınız size sevinçli bir haberle gelecek. Ya ilişkinizi evliliğe taşıyacaksınız yada bu ilişki çok uzun süreli ve güzel olacak.

Hayırlara vesile olsun.

Sevgiler,
Rüyazede (243 puan)
Çok teşekkür ederim amin inşallah :)
Rüya Bilgesi (169k puan)
ben bu şekilde hissettim :) hayırlısı olsun.
Rüyazede (243 puan)
Teşekkürler :)
Rüya Bilgesi (169k puan)
rica ederim.
+14 oy
Rüya Yorumcusu (20.8k puan)
Merhaba,

Modern kayınvalide,geleneksel anne karakterleri var rüyanızda.İlişkinize müstakbel kayınvalideniz hem şu an hem de evlilik sonrasında en büyük destekçiniz olacak.Siz de ona karşı aynı şekilde hürmette kusur etmeyeceksiniz.Ancak kendi ailenizden kültürel bir kopuş olacak ,yaşantınız biraz değişecek.

DAB,

Selamlar.
Rüyazede (243 puan)
Çok teşekkür ederim :)
+12 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
birincisi sevgilinizin annesi sizin hakkın olumlu düşünüyor yada  düşünecek yastık ve çarşafta aynı işareti verir.siz oldukça akıllıca ve planlıca hareket ediyorsunuz gerçekte de böylemisiniz bilmiyorum evine gitmeniz sizin evliliğe sıcak bakacağınıza alamettir. kuşlarıda içinizdeki heyecana yorumluyorum. arabaya binmeniz tedbir gayrettir. belki bir davete gideceksiniz. yalnız bence siz sevdiğinizden daha aktif görünüyorsunuz. daha istekli ama kontrollü duruyorsunuz.
Rüyazede (243 puan)
Çok teşekkür ederim :)

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 25 okuma
+5 oy
1 yorum 25 okuma
+6 oy
2 yorum 49 okuma
+5 oy
2 yorum 36 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde Parzival Rüyazede (118 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 31 okuma
9 Şubat Tabir kategorisinde Haticenur Rüyazede (42 puan) yazdı
+12 oy
2 yorum 66 okuma
8 Kasım 2019 Tabir kategorisinde İpekD Rüyazede (526 puan) yazdı
+15 oy
1 yorum 83 okuma
4 Kasım 2019 Rüya kategorisinde yirmiyedi Rüya Tabircisi (3.5k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 34 okuma
+2 oy
1 yorum 23 okuma
+5 oy
1 yorum 24 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.3k yorum

18.9k düş-ünce

3.5k üye

64 Aktif
0 Üye ve 64 misafir
Bugün : 1612
Dün : 30406
Toplam : 14553593
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1026 e
  2. geekone3388 - 15 e
  3. Aysegul27 - 12 e
  4. Aylin Öztürk - 9 e
  5. Yaren1989 - 9 e
  6. Farbe - 8 e
  7. Rüyazede - 8 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...