Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
16 okuma
İstihare kategorisinde Rüyazede (6 puan)
30/8/2013 1. Selamünaleyküm, İşten çıkmak için sürekli istihare yatıyorum. Kafayı yiyecem bana yardımcı olurmusunuz? rüyamda kız kardeşim hamile, otobüsle yolculuk ediyoruz, sonra sancısı tutuyor, otobüsten aşağı iniyoruz, hastane biraz aşağıda yürüyerek gitmeye çalışıyoruz, sonra uyanıyorum

3/9/2013  2. rüyamda havuç ve haşlanmış patates görüyorum. uyanıyorum gerisini hatırlamıyorum.

6/9/2013  3.rüyamda hindistan'dayım, karanlık, büyük bir kadın topluluğu hepsi oturmuşlar beyazlar içindeler, aralarından çıkmaya çalışıyorum, kaynanamı görüyorum onunla beraber gelmişiz, kaynım ve eltim geliyorlar yanımıza kaynanam ben onlarla gelecektim onlar araba ile benden önce yola çıkmışlar, onlar kaynanamı bırakıp başka yere gideceklermiş, onlarla hiç konuşmuyorum, hemen oradan çıkmak istiyorum, ama yolu bulamıyorum sonra soluma dönüyorum beyaz ve mavi karo taşlar var çok güzel, onların üzerinden geçerek kaldırıma çıkıyorum. Vakit akşam buradan dolmuşlar geçiyor başımda beyaz kocaman bir başörtü onu uçmasın diye başımda tutuyorum yanımda bir bayan beliriyor, diyorumki yemek yenecek bir yer yokmu burada diye soruyorum oda bana ben 27 gündür burdayım istersen sanada yemek yaparım diyor, bende ne güzel bronzlaşmışsınız burada deniz nerede diye soruyorum. Ama denizi görmüyorum. oda biraz ilerde diyor. Sonra soluma dönüyorum solum aydınlık ve pazar kurulmuş, yerde beyaz bir örtünün üzerinde siyah üzümler var uyanıyorum.

29/9/2013 4. rüyam bir masada oturmuşuz kızımın öğretmenleri var, bana kızınızı hiç iyi gözlemyemiyorsunuz diyor öğretmenlerin saçları siyah perukmu bilmiyorum ama eğri duruyor saçları, Masanın üstünde beyaz tabak içinde ince ince doğranmış havuçlar var , Masanın üstüne tuz dökülüyor bende elimde toplayıp ordaki tabagın içine döküyorum. Kızımı alıp odaya girip kapıyı kapatıyor ve uyanıyorum.

30/09/2013  5.rüya daha önce oturduğumuz evdeki komşumuzu gidiyoruz. Kapıdan içeri girince 3  tane yabancı erkek görüyorum. Yanımda kardeşlerimden birisi var onunla beraber evin arkası dolaşıp tekrar geliyoruz. Bu arada ölmüş  kocası ömer amcayı ayakta durmuş onu izliyor, Hatice teyze bakırıp çağırıyor ömer amcaya ve poşete yeşil soğan dolduruyor.


05/10/2013 6.rüyam bir düğündeyiz ama kimin bilmiyorum. Kocamın tarafından genç bir kadın kırmızı bir elbise giymiş ve diğer kardeşleri ile yanımdan gidiyorlar. Bende tuvalete gidiyorum giderken 2 yabancı erkek görüyorum ve tuvalete giriyorum. Tuvalet su içinde taşmış üzerinde siyah naylon poşet ve 2 adet sarı kaka görüyorum. Çıkıyorum bir şey yapıp yapmadığımı hatırlamıyorum. Sonra biri geliyor bayan galiba elinde yabancı paralar var ve takılar varmış bunları sayalım ve yerine koyalım diyor karşımdaki, bende beni ilgilendirmez yoksa bizden şüpelenirler diyorum. Yere beyaz, şeffaf pembe küpeler ve kolyeler diziyor tam sayacaktı ben birilerin geldiği görerek hepsini topluyor ve ona veriyorum. Çıkıyorum oradan bir çocuk bende sizinle geleyim benide götürün diyor karşımda bir kadın geliyor abiye kısa bir kıyafet giymiş eğilince çorapları dizine kadar giymiş onlar gözüküyor.  Allah rızası için yorumlayın lütfen.Teşekkürler şimdiden..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 32 okuma
28 Eylül Rüya kategorisinde Hifam Rüyazede (24 puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 23 okuma
7 Eylül Rüya kategorisinde yok Rüyazede (134 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 27 okuma
12 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.3k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 26 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
21 Şubat Rüya kategorisinde Bilinmiyen yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
13 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Seyyah yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüyakar (2.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

15.9k yorum

9.7k düş-ünce

2.2k üye

52 Aktif
2 Üye ve 50 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12181
Dün : 18935
Toplam : 10565149
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 977 e
  2. Karga - 100 e
  3. kuzgun - 62 e
  4. Yıldız Tozu - 51 e
  5. blmdmr - 36 e
  6. Merve3434 - 35 e
  7. Turna - 31 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...