Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
97 okuma
Lusid kategorisinde Rüya Tabircisi (5.4k puan)
KARARLI OLMA TEKNİGİNİN GÜCÜ

Bilinçli rüyalar alemine yeni adım atacak olanlar için en uygun Tibet tekniği, hem uyanıkken hem de rüya alemindeyken geçerliliğini koruyan, "kesintisiz bilinçliliği sağlamak için kararlı olma" mantığını içeren "kararlı olmanın gücüyle kavrama" tekniğidir.

1. Gündüz yapılacak alıştırma
Gündüzleri, "her durumda" bilinçli olarak "her şeyin bir rüyadan ibaret olduğunu" (zihniniz tarafından oluşturulan deneyimler olduğunu) ve gerçek doğalarını anlamak üzere bunları aklınıza koymaya niyetlenin.

2. Gece yapılacak alıştırma
Gece, yatmadan önce rüyada olduğunuzu hatırlamak yerine "kendinizi inandırın" - hiçbir şeyin gerçek olmadığına, her şeyin sadece bir rüya olduğuna.

(Tercihe bağlı alıştırma: Rüyanızı anlayabilmek için gurunuza dua edin. Bu tercih faklı kişiler için farklı uygulamalar demektir. Bir gurunuz varsa, durmayın dua edin. Gurunuz yok fakat dua eden biriyseniz, her zamanki gibi duanızı edin. Zihninizde, bilinçli rüyalara dair bir figürü de gurunuz yerine koyabilirsiniz. Fakat ne dua ediyor ne de bir gurunuz varsa bu alıştırmayı atlayabilir ya da bilge olduğunu düşündüğünüz bir yanınızdan da yardım isteyebilirsiniz.)

Yorum
Çoğunlukla rüyalarımızda son yaşanan olaylan gördüğümüzden, "her şeyin rüyalardan oluştuğu" düşüncesine yeterince vakit ayırdığınız takdirde rüyanızda da bu düşünceyle meşgul olacağınız büyük bir ihtimaldir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (154k puan)
Güzel çalışmalar. Umarım üyelerimiz bu tür çalışmalara katılır, deneyimler ve sonuçlarını yazar bu başlıklar altına.

Bu tür yazılara ihtiyacımız var, içimiz dışımız bireysel rüya oldu. :)
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Ahhhahha:) valla bana da fenalık geldi düz bireysel rüyalardan :)  Biraz daha merak uyandıran rüyalar,  heyecanlı gizemli deneyimler,  farklı fikirler, derin bilgiler, ilgi çekici analizler ve  hoş sohbetler içerisinde olsak pek daha güzel olur.
+3 oy
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Ben bu tarz rüyalar görüyodum ama ismini bilmiyodum. Bilinçaltı, stres ve yorgunluk kaynaklı rüyalar sanıyordum.
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Yazdığın önceki düşüncelerden daha önce astral seyehat deneyimin olmuş gibi anladım Rosses, demek ki çoğu kadında olan ama maalesef çoğumuzun unuttuğu, o doğal yetenek sende doğal olarak ortaya çıkıyor. Mesela ben lucid rüya deneyimi yaşadım ama hiç astral deneyim yaşamadım. Bence  yeteneğini tekniklerle ve uygulamalarla geliştirmelisin. Hepimiz gelistirmeliyiz :)
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Evet bir kez başıma geldi bunu da isteyerek yapmamıştım. Bu aralar yoğunluktan yapamam ama en yakın zamanda çalışmalara başlayacağım.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
ama bir çok insan tam tersi rüyadan gerçeklik yakalamaya çalışyor bu ilginç .her şey rüyadan ibaret olsada gerçekliği de arıyoruz.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
zorlu bir yoldur. başta çok zorluyor vesveseler, kötü düşünceler, hatta kırgınlıklar kavgalar, ve hiç kötü olmayan insanlarhakkında ve hatta peygamber ve allah hakkında çok kötü düşüncelere yönlenebiliyorsun tabi şeytanın çok büyük etkisiyle çünkü şeytan özellikle namazı ve zikiri hiç sevmez . tasavvuf bana göre biraz istek ama daha çok nasip meselesi ben rüyamda görerek başladım . tabi detaylara çok girmek istemiyorum dedemin de molla olmasının etkisi manevi etkileri vardı ama en önemlisi hz peygamberin yönlendirmesiydi. ilk hocam çocukken öldü şu anki hocama 27 yıldır bağlıyım.
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Evet zorlu olduğunu bildiğim için cesaret edemedim yönlendiren de olmadığı için nereden başlamam gerektiğini bilemedim ve tek başıma yanlış yollara saparım diye korktum ne güzel Allah nasip etmiş, daim de eder inşallah.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
yanış yola sapma ihtimali her zaman vardır. tasavvuufun en büyük tehlikesi kişinin kendinde manevi bi üstünlük görmesidir bu yüzden her zaman destek gerekiyor alim desteği.
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Evet bu konuda çok haklısınız

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 51 okuma
16 Temmuz 2017 Lusid kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.2k puan) yazdı
+10 oy
2 yorum 77 okuma
10 Temmuz 2017 Lusid kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (4k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 69 okuma
16 Temmuz 2017 Durugörü kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (5.2k puan) yazdı
+10 oy
6 yorum 185 okuma
2 Haziran 2017 Lusid kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (47.9k puan) yazdı
+9 oy
4 yorum 76 okuma
+9 oy
1 yorum 168 okuma
20 Ekim 2016 Lusid kategorisinde KayıpRüyacı Rüyazede (102 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
2 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Tabircisi (4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

117 Aktif
6 Üye ve 111 misafir
Bugün : 10690
Dün : 27491
Toplam : 11656346
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 336 e
  2. Likya - 168 e
  3. Karga - 75 e
  4. yok - 60 e
  5. Ruyaninmeali - 53 e
  6. sonsuz - 39 e
  7. Tolgahan - 37 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...