Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
51 okuma
Rüya kategorisinde  
Her yer karanlıktı celal isminde bir arkadaşımla yürüyorduk celal alkollüydü yürüdüğümüz yol çok uzun ve geniş bir parke taştan yapılma bir yoldu etrafımızda pek bir ev yada bir yapı yoktu sonra bir anda dar bir sokağa girdik ve bir markete girdik bu sırada uğur diye bir abimiz geldi yanında birisi daha vardı ama onu tanımıyorum ardından marketten ekmek simit ve sakız aldım marketin lambası yanmıyordu yarım yamalak bir sokak lambasının ışığı içeri düşüyordu sakızı çiğniyordum ben celal uğur abi ve o tanımadığım o kişi çıkıp yürümeye devam ettik ve yine geniş bir yola geçtik bir anda karşımızda 2 katlı harabe ye benzer kırmızı bir ev vardı ve evin önünde ise 2 tane sokak köpeği bir tanesi süs köpeğine benziyordu bir anda havlayarak celal e doğru hamle yaptılar celal geri çekilince hedef ben oldum uğur abi bağırınca köpeği korkutmak için hamle yaptım o sırada uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (329k puan)  
Merhaba,

Kendinizle ilgili ümit ettiğiniz bir konu tekrar gündeme gelecek. Bu konu ile ilgili bir aydınlanma yaşayacaksınız. Köpek sadık dosttur. Arkadaşınız bir konuda size destek olacak.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 26 okuma
5 Ocak 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+7 oy
1 yorum 62 okuma
9 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Thxxrins Karabasan (442 puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 60 okuma
13 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (946 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 51 okuma
+5 oy
1 yorum 43 okuma
+7 oy
1 yorum 55 okuma
23 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
24 Temmuz Rüya kategorisinde alper_a Rüyazede (676 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 14 okuma
21 Temmuz Analiz kategorisinde Esmaxxx Karabasan (30 puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 22 okuma
20 Temmuz Rüya kategorisinde Hdnr Karabasan (57 puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 25 okuma
15 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 34 okuma
+3 oy
1 yorum 40 okuma
21 Haziran Rüya kategorisinde YILDIRIM Karabasan (407 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 30 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde B Karabasan (48 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...