Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
77 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (3.7k puan)
düzenledi
Köy yolu gibi toprak bi yolda yürüyordum etraf boş sol tarafımda bi tepe var sağ taraf düzlüktü. Akşam üstü güneş batmak üzereyken kırmızılaşır ya hava öyleydi. Sağ tafa baktım bi ağaç var yapraksız büyük değil 2-2 buçuk mt falan. Güneş onun dallarının arasından çok güzel görünüyordu o haliyle fotoğraf çekmek istedim ağacın dalları gövdesine doğru çekildi, kısaldı.  Şaşırdım ne oluyor demeye kalmadan ağaçta kuş yuvası gördüm üzerinde büyük renkli (kırmızıya yakın bir renk) gagalı bir kuş vardı leyleğe benziyor ama değildi bana bakıyodu kendisi beyazdı. Yuvadan yumruk büyüklüğünde yumurtayı önüme attı. Şaşırdım koruması gerekirken niye atıyo diye. Kırıldı mı diye yere eğilip baktım kırılmamıştı. Başka var mı dye etrafa baktım tepelik olan yerde 5-6 tane daha vardı. Snra ordan uzaklaştım merdivenli bahçeli taş bi eve gittim, merdivende dururken gerçek hayatta ölmüş olan dedem gri takım elbise giymiş koşarak sevinçli bi şekilde merdivenlerden çıktı geldi bana sarıldı uyandım sonra.
Rüya Yorumcusu (13.3k puan)
Rahmetli dedeniz vefatından önce iki defa mı evlendi acaba?
Rüya Tabircisi (3.7k puan)
Evet iki defa evlendi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (137k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Bu aralar hayatınızda iyi yönde gelişmeler olacak. Uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ya da bir yer değişikliği yaşayabilirsiniz. Maddi ve manevi rahatlamalariniz olacak. Sıkıntılı bir dönemi arkanızda bırakacaksınız. Eğer hayatınızda biri yoksa uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri varsa bu kişi ile ilişkiniz daha çok güçlenecek.

Hayırlara vesile olsun.

Sevgiler
Rüya Tabircisi (3.7k puan)
Teşekkürler..
Rüya Bilgesi (137k puan)
Rica ederim.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
yumurta atılması kendi işinizi yapmanızın istendiğine bir iş kurmanızın tavsiye edileceğine,Ölünün sarılması   sizin için bir iyilik yapıldığını haber veriyor.
bir süredir devam eden sıkıntılara veda etmek ve bazı sorunların üstesinden gelmek, sabrın sonunda büyük zaferler elde etmeye yorumlanır. Bir süredir canınızı sıkan bir konuda içiniz rahat edebilir. Özellikle kalbinizden geçen bir şey gerçek olabilir ve şaşırabilirsiniz. Özlem duyduğunuz insanlar ile yeniden görüşebilir ve hasret giderebilirsiniz. Eğer küs olduğunuz ve çok özlediğiniz biri varsa, yeniden barışmanız olasıdır. Hayırlı haberler gelebilir ve hayırlı insanlar ile karşılaşabilir, iyilik görebilirsiniz. Sizin mutluluğunuzu isteyen insanların sayısı artabilir ve size kol kanat gerebilirler.
Rüya Tabircisi (3.7k puan)
Teşekkürler :)
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
rica ederim.
+3 oy
Rüya Yorumcusu (13.3k puan)
Merhaba,

Sol tarafta ki tepe ve 5-6 yumurta dedenizin ilk eşinden aile kurmuş evlenmiş kızlarını,ikinci düzlükte ki ağaçtan atılan ise ikinci eşinden olan diğer kızını temsil ediyor.Ağacın dallarını kendine çekmesi ve yapraksız olması ikinci eşden olan ailenin maddi durumunun iyi olmamasına ve ikinci eşin kızının aile kurmasına hem maddi olarak hem de yaşı itibari ile destek olamadığına ,sizin dedenizin iki eşi arasında iki taraf ile de görüşen tek kişi olduğunuz için ikinci eşin kızının aile kurması için sizden yardım istediğine ve bu durumun sonunda rahmetli dedenizin sizden çok memnun olacağına yorumladım.

DAB,

Selamlar.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 14 okuma
14 Kasım 2018 Rüya kategorisinde İrem yazdı
+4 oy
0 yorum 47 okuma
+4 oy
2 yorum 36 okuma
2 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
+4 oy
123 yorum 114 okuma
1 Aralık Tabir kategorisinde Ruyaninmeali Rüya Görüşmecisi (40.2k puan) yazdı
+5 oy
80 yorum 33 okuma
20 Eylül Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 34 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
9 Mayıs Tabir kategorisinde Emrah yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
24 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde anka yazdı
+4 oy
1 yorum 1.8k okuma
9 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Diğdem Saygın yazdı
+7 oy
1 yorum 51 okuma
21 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (75.7k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 47 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (34.7k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

78 Aktif
2 Üye ve 76 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22428
Dün : 27491
Toplam : 11668080
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 410 e
  2. Likya - 197 e
  3. Karga - 104 e
  4. yok - 60 e
  5. Ruyaninmeali - 53 e
  6. Tolgahan - 46 e
  7. sonsuz - 42 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...