Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+3 oy
23 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (33 puan)
Merhaba civcivler ve bir tane de hindi yavrusu biraz büyümüşlerdi ben de topluyorum hepsini kucağına alıyorum.bir de babam var rüyamda evde uyuyormuş bianda sanki elektrik kontağımı gaz kaçağımı bişi oluyor herkes dışarı çıkıyor babam ağaçları sallayın gitsin aksın pisliği  veya dumanı diyor.o arada sanki bir saldırı oluyor ben korkuyorum tuhaf yaratık gibi bişeyler bizim taraftakilerin onların yendiğini görüyorum o arada küçük bir dere gibi akar var babam bu su da temizlenmiş diyor.Akan su berraktı.o arada sevdiğim adam da var bizimkilerin arasında ama  ben ona yüz vermiyorum kızgın olduğumdan ...Gerçekten ona bir sebepten dolayı çok kızgınım...yorumlar mısın @ karga...teşekkür ederim şimdiden:)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (114k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada civciv görmek özellikle genç kızlar için masumiyet ve iyi niyet anlamına gelir. Burada doğrudan rüyan böyle başlıyor demek ki konu senin masumiyetin ve iyi niyetin.

Sonra bir şekilde pislik bulaşmaya çalışıyor. Rüyanda da bu kelimeyi duyuyorsun, ve duman.. Duman da nasıl derler sisli pislik, hani doğrudan yapışmaz ama bulunduğu ortamdaysan is bırakır. Buradaki yaratığı senin çözmen gerekiyor kim olabilir. Ama ailen seni bi şekilde korumuş veya çevren.

Su yine berrak.. Demek ki bu durumdan masumiyet ve iyi niyetini kaybetmeden çıkmışsın çünkü berrak su da aynı anlama geliyor.

Sevdiğine gelirsek, sanırım ona kızgın olduğun konu tüm bu rüyandakilerle ilgili.
Rüyazede (33 puan)
Yüreğine sağlık tam da rüyamın yorumu aynen böyle şimdi taşlar oturdu iyi niyetimle çıktım işin içinden çok teşekkürler:)
Rüya Bilgesi (114k puan)
Rica ederim, ben de teşekkür ederim. En iyi oy tikini almışım. :)
Rüyazede (33 puan)
Ama gerçekten tam da nokta atışı yorumun bir tek ağaçların neyi simgelediğini merak ettim ağaçlar yemyeşildi ve meyve ağaçları değildi ne anlama geliyor merak ettim:) yüreğine durugörüne sağlık ...

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 18 okuma
30 Kasım 2018 Rüya kategorisinde emre yazdı
+3 oy
0 yorum 28 okuma
+5 oy
2 yorum 36 okuma
12 Temmuz Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (86 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 34 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+2 oy
0 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (4.2k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 42 okuma
5 Ağustos Rüya kategorisinde yok Rüyazede (333 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
22 Haziran Rüya kategorisinde Efe aslan yazdı
+8 oy
2 yorum 59 okuma
7 Haziran Rüya kategorisinde Adams Rüya Tabircisi (5.3k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 21 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde şule Rüyazede (71 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
+6 oy
0 yorum 25 okuma
4 Haziran 2016 Rüya kategorisinde damla yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

64 Aktif
3 Üye ve 61 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10050
Dün : 19264
Toplam : 9427660
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 417 e
  2. Rüya Tabircisi - 326 e
  3. Karga - 272 e
  4. Likya - 214 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 108 e
  7. sonsuz - 84 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...