Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+7 oy
85 okuma
Analiz kategorisinde Lusid Rüyacı (75.8k puan)
Rüyada eski sevgili görmek, eski sevgili ile bir şeyler yapmak, eski sevgiliyi sık sık görmek yorumları.

Endişelenmeyin, eski sevgilinizi rüyada görmek mutlaka onları özlediğiniz veya geri istediğiniz anlamına gelmez. Eski erkek arkadaşı / kız arkadaşı ya da eski eşi ilk kez rüyada gördüyseniz, nihayetinde üstesinden geldiğiniz anlamına gelir, eğer tekrar eden bir rüyaysa, onlarla henüz bir şeyleri çözemediğiniz anlamına gelir.

Rüyada eski erkek arkadaş, rüyada eski kız arkadaş, rüyada eski sevgili, rüyada eski sevgiliyi sık sık görme ve rüyada eski sevgili ile ilgili her şey yorumlarda.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+6 oy
Lusid Rüyacı (75.8k puan)
Ancak eski sevgilinizle konuştuğunuz sırada veya sonrasında rahatsızlık duyuyorsanız ve üzülürseniz, ilişkide yaşadığınız sorunların sizi hala rahatsız ettiği ve onlarla barışık olmadığınız anlamına gelir. Eski sevgilinizle tanıştığınızı ve geri döndüğünüzü rüyanızda görüyorsanız ve bir ilişkiniz,  şimdi benzer özelliklere sahipse veya geçmiş ilişkilerde sahip olduğunuz benzer duyguları ortaya çıkarıyorsa bu o kişiyi işaret eder.

Rüya basitçe size geçmişinizden ders almanızı ve günümüzde aynı hataları yapmamanızı söylüyor.

Eski sevgilinin seni düşündüğünü ve seni özlediğini rüyada görürsen, ilişki hakkındaki iyi şeyleri özlediğin anlamına gelir.

Eski sevgilin rüyanda öldüğünde, artık geçmişin düşünceleri seni rahatsız etmeyecekleri anlamına geliyor, hayatına devam etmeye hazırsın demektir.

Mevcut erkek arkadaşını / kız arkadaşını veya eşini rüyada görmek, bilinçsizce ilişkilerinin başarısız olmasına yol açan sorunlardan kaçınmanı söyleyen bir mesajdır.
+5 oy
Lusid Rüyacı (75.8k puan)
Eski erkek arkadaşınız / eski kız arkadaşınız veya eski kocanız / eski karınız hakkında rüya görmek, siz ve eski sevgilinizin öpüşmek / kavga etmek ya da siz ve eski eşinizin tekrar bir araya gelmesi, şu anki yaşamınızdaki bir şeyin ya da birinin size benzer duyguları ortaya çıkardığını gösteriyor. Eski sevgilinle olan bu ilişki sırasında hissettiğiniz duyguları yani. Rüya, sizi şu anki ilişkinizdeki benzer davranış kalıplarına karşı uyarmanın bir yolu olabilir. Bu önceki ilişkiden öğrendiklerinizin şu an için geçerli olması gerekebilir, böylece aynı hataları tekrar etmezsiniz.

Alternatif olarak, geçmiş aşkınızla paylaştığınız olumlu deneyimleri ve güzel zamanları yansıtıyor olabilirsiniz. Eski sevgilinle ya da eski sevgilinin ortamı ile tekrar bir araya gelme rüyaları mutlaka gerçekliğin bir yansıması olmayabilir. Bu rüya, şu anki ilişkinizdeki ve bu geçmiş ilişkilerden ne kadar uzakta olduğunuzdaki büyük değişikliklerle tetiklenebilir.

Özellikle eski kocanızı / eski karınızı rüyanızda görmek, şu an içinde olmak istemediğiniz bir durumda kendinizi bulduğunuzu gösterir. Kendinizi mutsuz hissetmenize neden olan benzer bir ilişki veya durum yaşadığınızı gösterir. rahatsızlık yaratan bazı durumlar vardır.

Alternatif olarak, eski kocanız / eski karınızla birlikte olduğunuzu rüyada görmek, bu eski ilişkinizi şu anki ilişkinizle aynı bilinçli olarak bilinçli olarak tekrarladığınızı ima eder. Aynı hataları yapıyorsunuz ve aynı şekilde tepki veriyorsunuz.

Eski erkek arkadaşının ya da eski kız arkadaşının özlediğini rüyada görmek için Geçmişteki ilişkinin bir kısmını "özlediğinizi" gösterir. Şimdiki yaşamınızdaki bir durum size eski sevgilinizle olan ilişkinizi hatırlatıyor olabilir. Alternatif olarak, rüya hayatınıza devam ettiğiniz anlamına gelebilir. Eski sevgilinin seni özlüyor olduğu düşüncesi, onun fırsatını "kaçırdığı" ya da sana olan şansını "kaçırdığı" için bir ceza olabilir.

Arkadaşının eski sevgilini rüyanda görmek, kendini eski sevgilinle karşılaştırdığını gösteriyor. Rüya, bu ilişkiyi sona erdiren aynı ilişki hatalarını yapmamanızı söylüyor.

Eski sevgilinin öldüğünü rüyada görmek, eski sevgilin için olan duygularının şimdi tamamen öldüğünü gösterir. Rüya, geçmişi nasıl bıraktığınıza ve ilerlemeye ve kendinizi tamamen yeni ilişkilere adamaya hazır olduğunuzun bir metaforudur.

Mecazi olarak, eski sevgilinizi rüyanızda görmek, kendinizin bazı şeylerini ya da ihmal ettiğiniz yönlerini de gösterebilir.
+5 oy
Lusid Rüyacı (75.8k puan)
Eski erkek arkadaş

Eski bir eski erkek arkadaşınızı çocukluğunuzdan görmek, rüyanızda daha serbest ve daha az karmaşık bir ilişki anlamına gelir. Rüya sizi, yetişkinliğin (veya evliliğin) sorumlulukların romantizmin kendiliğindenliğine müdahale etmediği bir zamana geri getirmeye hizmet ediyor. Mevcut ilişkinizde olmayan gençliğin heyecanını, özgürlüğünü ve canlılığını tekrar yakalamanız gerekiyor. Eğer eski erkek arkadaşın seni incitir veya görmezden gelirse, o zaman rüya senin hayatına devam etmeni ve eski sevgilini düşünmeyi bırakmanı söylüyor. Eski erkek arkadaşınızın geri gelmesini istediğinizi rüyada görüyorsanız, o zaman rüya onu geri istemekle ilgili uyanma hislerinizi yansıtıyor olabilir. Alternatif olarak, bir ilişki içinde olmayı özlemiş ve aranmış hissettiğiniz anlamına gelir.

Eski erkek arkadaşınızın şu anki ilişkiniz hakkında size tavsiyelerde bulunduğunu rüyada görmek, bilinçaltınızın bu eski erkek arkadaşla yaptığınız aynı hataları tekrar etmemenizi söylediğini gösteriyor.

Eski erkek arkadaşınız tarafından masaj yapıldığını rüyada görmek, geçmiş bir ilişkinin sonucu olarak ortaya attığınız savunmasızlıkların bir kısmını ortadan kaldırmanız gerektiğini önerir. Etrafınıza bir duvar veya zırh yerleştirmiş olabilirsiniz. İnsanlara tekrar güvenmeyi öğrenmelisiniz.

Eski erkek arkadaşının sana bir yüzük verdiğini veya sana teklif ettiğini rüyada görmek, onunla ilişkinin kendini tam ve eksiksiz hissettirdiğini ima ediyor. Rüya mutlaka onunla tekrar birlikte olmak istediğin anlamına gelmez, ama seni tam hissettiren bir ilişkiyi özlediğin anlamına gelir. Alternatif olarak, rüya bir şeyin sonunu ve yeni bir sahnenin başlangıcını yansıtabilir. Eski sevgilinle devam etmeye hazırsın. Size teklifinde bulunurken, evet ya da hayır dediğiniz güç sizin tarafınızdadır.

Eski erkek arkadaşının sana doldurulmuş bir hayvan verdiğini rüyada görmek, bir ilişkinin güven verici ve besleyici olmalarını istediğini gösterir. Bu eski erkek arkadaşını geri istediğini ima etmek değildir. Alternatif olarak, rüya eski sevgilinizle olan ilişkinizi tanımlayan olgunlaşmamış bir ilişkiyi temsil edebilir.

Eski erkek arkadaşının hastaneye yattığını rüyada görmek, hala ayrılıkla uğraştığın anlamına geliyor. Hala çözülmemiş bazı sorunlar var. Hastaneden taburcu edilirse, ilişkiyi tamamen bıraktığın anlamına gelir. Eski erkek arkadaşınızın bir hastanede bir takım elbise giydiğini rüyada görüyorsanız, o zaman bu ilişkiye girdiğinizi ve iyileşme sürecini tamamladığınızı gösterir.

Eski sevgilinle birlikte yürüdüğünü veya uzaklaştığını rüyada görmek, şu anki aşk ilgi alanlarının eski sevgilinle ölçülmediğini gösterir.

Eski erkek arkadaşınız tarafından kaçırıldığınızı rüyada görmek, eski sevgilinizin hala üzerinde bir tür duygusal baskısı olduğunu gösteriyor.

Sizin ve eski erkek arkadaşınızın hasta bir çocuğa bakmakta olduğunu rüyada görmek, bir şeyin sizi hala birbirinizin hayatında tuttuğunu gösteriyor. Henüz çözülmemiş olan tamamlanmamış bazı işler olabilir. Alternatif olarak, rüya, sıkışıp kaldığınız uyanma hayatınızdaki bir duruma paralel olabilir.

Eski erkek arkadaşınızın evinize taşındığını rüyada görüyorsanız, o zaman siz ikiniz birlikte yaşayabilir ve birbiriniz için medeni olabilirsiniz.
+4 oy
Lusid Rüyacı (75.8k puan)
Eski sevgili - eski kız arkadaş

Eski kız arkadaşının hamile olduğunu rüyada görmek, bebeğin senin olup olmadığına bağlı. Bebeğin senin olduğunu rüyada görüyorsan, eski kız arkadaşınla geri dönmek, bilinçaltındaki isteklerini ifade eder. Bebek sizin değilse, o zaman ilişkinin bittiğini tamamen kabul ettiğiniz anlamına gelir. İkiniz birlikte olmamanıza rağmen hala onu umursuyorsunuz, ona değer veriyorsunuz.

Eski kız arkadaşının annesini rüyanda görmek, eski kız arkadaşınla çözülmemiş bazı sorunları gösterir. Anlayabilmek için annesine ulaşmak istiyorsunuz.

Mevcut erkek arkadaşının eski kız arkadaşı hakkında rüya görmek kendi güvensizlik duygularını yansıtıyor. Biraz kıskançlık olabilir mi?  Bir bakıma, fiziksel ya da psikolojik olsa da, şu anki ilişkinizin kalıcı bir parçası olduğunu hissediyorsunuz.

Eğer eski bir kız arkadaşın olduğunu rüyada görüyorsan, ama aslında bir tanesine sahip değilsen, geçmişinden eski bir arkadaşı temsil edebilir. Alternatif olarak, varolmayan eski bir kız arkadaşı rüyada görmek, kadınsı / duygusal yönünüzü nasıl reddettiğinizle ilgili olabilir.
+3 oy
Lusid Rüyacı (75.8k puan)
Eski arkadaş

Eski bir arkadaşı rüyada görmek, bir nesneyi ya da yakın zamanda meydana gelen bir olayı bilinçli olarak size onu hatırlattığını gösterir. Alternatif olarak, eski arkadaş, düşmekten öğrendiğin bir dersi temsil eder. Bu dersi güncel bir konu, problem veya ilişkiye uygulamanız gerekir.
+2 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Çok güzel yorumlar. En azından psikolojik hepsi.

Bir zamanlar rüyamda eski sevgilimi gördüğüm olurdu. Ben de benzer şekilde yorumlardım kendi kendime. Bilmiyordum o zaman ama hissedebiliyordum neden gördüğümü.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 57 okuma
24 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Rüyazede (481 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 12 okuma
+3 oy
0 yorum 24 okuma
+3 oy
1 yorum 33 okuma
6 Eylül Rüya kategorisinde Kybusraa Rüyazede (32 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 42 okuma
+4 oy
1 yorum 37 okuma
13 Mayıs Rüya kategorisinde Fatih yazdı
+6 oy
2 yorum 82 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde topraksuneşem yazdı
+8 oy
2 yorum 177 okuma
+3 oy
1 yorum 18 okuma
3 Aralık Rüya kategorisinde q19 Karabasan (-12 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 20 okuma
23 Kasım Rüya kategorisinde B Karabasan (-6 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 26 okuma
14 Kasım Rüya kategorisinde B Karabasan (-6 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

94 Aktif
4 Üye ve 90 misafir
Bugün : 6943
Dün : 27369
Toplam : 11679959
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 418 e
  2. Likya - 201 e
  3. Karga - 115 e
  4. Ruyaninmeali - 66 e
  5. yok - 61 e
  6. Tolgahan - 50 e
  7. sonsuz - 43 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...