Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
47 okuma
Rüya kategorisinde  
Yaşar şehir dışına çıkacak oluyor bana annemi bir kaç gün idare edebilirmisin diyor ara ara gidip destek sağlarmısın diyor bende tabiki diyorum Yaşar  gidiyor ben annesinin yanına gidiyorum o ara bende gözü görmeyen bir çocuğun gözü açılacak oluyor onun amelyat masraflarını üstleniyor oluyorum annene anlatıyorum bak teyze böyle gözü görmeyen bir çocuk var onun amelyatı yarın gercekleşecek o cocuğun yanında olmam gerekiyor seni bir gün yalnız bırakacağım diyorum Yaşara ben anlattım durumu diyorum teyze de olmaz bende seninle geleceğim diyor bir faydam dokunur belki diyor ikimiz o cocuğun yanına gidiyoruz teyze çocuğun durumunu gorünce  öyle üzülüyor öyle ağlıyor ki perişan oluyor teselli etmeye calışıyorum ikna edemiyorum amelyatta ki çocuğun durumu bir yandan teyzenin feryatları bir yandan baya bocalıyorum iyi kötü çocuğun göz amelyati gerçekleşiyor teyze diyorki bu çocuğu böyle bırakamayız evine gidelim yiyecek falan götürelim yemegini yapalım yaninda kalalım diyor teyze bak yaşar seni bana emanet etti işime seni karışırdiğım yetmiyor gibi birde bu cocuğun evinde kaldıgımızı ögrenirse kızabilir diyorum benim oğlum kızmaz öyle seylere diyor sonuç olarak çocuğun evinde de kalıyoruz sen gelecek oluyorsun ben artık gideyim diyorum teyze bana sarılıp uzun uzun ağlıyor oluyor ben senin kalbini çok sevdim diyor beni temelli bırakma emi kızım diyor nasıl aglıyor ama tamam diyorum sen yeterki bir sakinleş üzülme ben ziyaretine geleceğim seni diyorum.O çocuğuda  giderken beni götür ama önceden söyle yemek yapayım diyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Likya Rüya Bilgesi (431k puan)  
Merhaba,

Özel hayatınızla ilgili güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Birine maddi ve manevi destek olabilirsiniz. Bu iyiliğinizin karşılığını ise fazlasıyla alacaksınız. Maddi ve manevi sayginlik kazanacaksınız.

Sevgiler
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
Gercektede bieine yardim edeceksin cocuk olayindaki gibi. Teyzeyi temsil eden birinede  guzel haber vereceksiniz.  Ve onu cok mutlu edeceksiniz.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 56 okuma
mustafaharputi 11 Ocak Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+23 oy
2 yorum 78 okuma
sedax1 20 Eylül 2020 Rüya kategorisinde sedax1 Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 59 okuma
azraatgl_ 14 Şubat 2020 Rüya kategorisinde azraatgl_ Karabasan (212 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 75 okuma
qw1934 20 Mart 2020 Rüya kategorisinde qw1934 Uzman Yorumcu (29.8k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 67 okuma
+5 oy
1 yorum 61 okuma
+4 oy
2 yorum 59 okuma
Nil Dora 4 Mart 2020 Tabir kategorisinde Nil Dora Karabasan (937 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 45 okuma
2u21e17a29 27 Ekim 2019 Rüya kategorisinde 2u21e17a29 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 50 okuma
Nilay00 19 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Nilay00 Karabasan (929 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 67 okuma
3 Şubat 2019 Rüya kategorisinde Derya   yazdı
+5 oy
1 yorum 73 okuma
asikız 24 Nisan 2018 Rüya kategorisinde asikız Rüyazede (1.3k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...