Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+9 oy
100 okuma
Rüyazede Tabir kategorisinde Rüyazede (1.9k puan)  
Merhabalar...
Rüyamda kakaolu pasta yapıyordum  ama ilginç olan dışarda Çeşme başındayken yaparken hamurunun kıvamı biraz kuru idi biraz su katıp yoğuruyordum yoğurdukça aa biraz da su ekleyim diyordum galiba sıvılaştırmam gerek diyordum.içimden de acıktım derken eski iş arkadaşım bak sana tavuk pilav getirdim diyordu ama tabağımı geri verir misin diyordu ben de anneme gittim tabak almak icin tabaklardan  şeffaf cam  olanı aldım ona koydum arkadaşımın tabağını geri verdim.Bu arada yanımda üniversiteden arkadaşım var eşi de arkadaşım biz 8 gündür kötüyüz diyor aramız kötü diyor .Onlara durun size galiba birileri bişi yaptı bi numara verecem arayın kadını aranızdaki büyüyü ancak o kadın bozar diyorum ama mutlaka arayın diyorum..Hatırladığım bir başka şeyde yeğenim de yanımdaydı .Net hatırladığım bunlar. Yorumlar mısınız?Şimdiden teşekkür ederim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+5 oy
Likya Rüya Bilgesi (428k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Uzun zamandır gorusmediginiz bir dostunuzla bir araya gelebilirsiniz. Eğer bekarsanız sizi biriyle tanistirabilirler. Aynı zamanda iş hayatınızla ilgili olumlu bir gelişme yaşayabilirsiniz. Maddi gelirleriniz artabilir.

Sevgiler
Rüyazede Rüyazede (1.9k puan)  
@karga yorumunu bekliyorum:)
0 oy
Rüyazede Rüyazede (1.9k puan)  
Rüyamdaki 8 günün anlamı nedir acaba ve bir de büyü bozmak aslında çok inçe detaylar var bunların yorumunu yapabilir [email protected],@karis ve diğer yorumcu arkadaşlar yorumunuzu alabilir miyim:)
+5 oy
Karga Rüya Bilgesi (806k puan)  
Rüyada pasta yapmak genellikle iş yükünü tek başına üstlendiğin anlamına gelir. Bu yüzden biraz daha başkalarına sorumluluk vermelisin. Belli ki bir işi bırakmıyorsun ve sadece kendin yapmak istiyorsun. Belki bundan dolayı da kötü etkilenen insanlar oluyor, yine onlara yardım etmek için yükü bir başkasına atarak veya paylaşarak doğru olanı yapıyorsun.

Yanındaki yeğenin de içindeki çocuk yönünü gösteriyor olabilir.

Büyü kısmı da birilerinin birşeylerden istemsizce etkilendiği anlamına geliyor büyük olasılık.
Rüyazede Rüyazede (1.9k puan)  
Teşekkürler karga:)
Karga Rüya Bilgesi (806k puan)  
Rica ederim rüyazede...
0 oy
Rüyazede Rüyazede (1.9k puan)  
Merhaba @karga geçen gördüğüm rüya vardı ya civciv ve ördek yavruları.....yine gördüm  civcivleri bu sefer biraz büyümüşlerdi ben de topluyorum hepsini kucağına alıyorum.bir de babam var rüyamda evde uyuyormuş bianda sanki elektrik kontağımı gaz kaçağımı bişi oluyor herkes dışarı çıkıyor babam ağaçları sallayın gitsin aksın pisliği diyor.o arada sanki bir saldırı oluyor ben korkuyorum tuhaf yaratık gibi bişeyler bizim taraftakilerin onların yendiğini görüyorum o arada küçük bir dere gibi akar var babam bu su da temizlenmiş diyor.Akan su berraktı.o arada sevdiğim adam da var bizimkilerin arasında ama  ben ona yüz vermiyorum kızgın olduğumdan ...Gerçekten ona bir sebepten dolayı çok kızgınım...yorumlar mısın @ karga...teşekkür ederim şimdiden:)

İlgili rüyalar

+2 oy
100 yorum 266 okuma
mustafaharputi 12 Şubat Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+6 oy
4 yorum 97 okuma
SSDGN 13 Nisan 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 59 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (29.0k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 37 okuma
+5 oy
3 yorum 59 okuma
+6 oy
3 yorum 87 okuma
Şeker 21 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Şeker Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 77 okuma
Şeker 13 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Şeker Rüyazede (1.5k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
Zübeyde101 5 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Zübeyde101 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 76 okuma
Aylin Öztürk 8 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (321 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 62 okuma
Leyla12 2 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Leyla12 Karabasan (800 puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 87 okuma
Eyja 2 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
19 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Yunus Emre   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...