Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+3 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (77 puan)
Rüyamda,anneannemin,köydeki,evindeydim.(cocuklugumda,orda,kaliyorduk)2,koyun1,koc buldum,tepede.seviniyorum,kismetim,ayagima,geldi.koc,sisman,ve,büyüktü.koçu,yakalamak,icin,önünü,kesmeye,çalıştım,yardan,düştü.ardindan,koyunlarda.1,tane,koyunu,annem,tuttu,yararlanmıştı.olmeden,kesmek,icin,legen,vebicak,istedi.sonra,gelinlik,gitmiştim,aynı,evde.dugunum,oluyordu(evliyim),kalabalikti,ev.kirmizi,bir,toka,takmistim.cokgüzel,hissediyordum,kendimi

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (1.3m puan)
para kazanmak için bir işe teşebbüs edeceksiniz. ve önemli birininde önünü keseceksiniz iş anlamında tabi çalışıyorsanız.koyunun durumuda benzerdir, yükselmek için çabalıyorsunuz. gelinliğide taşınmaya yada çocuğunuzun olacağına, orta yaşlarda iseniz de sevinçtir. tabi gelinliğin rengini belirtmemişsiniz, renge göre yorum değişebilirdi. yeniden evlenmek, Allah (C.C.) tarafından gelecek bir yardıma; yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete; bazen de borçlanmaya; üzüntü ve kedere işarettir. Evli birisinin evlenmesi kısmettir; ama bu kısmet elbette karşı cinsele alakalı değil, iş yaşamı ve maddi konularla ilgilidir.  saç tokası görmek, özellikle bayanlar için hayra yorumlanır ve güzel gelişmelere işaret eder. Özel hayata dair istenilen her şeye kavuşulacağını,Evli kimselerin tüm akrabaları ve çocukları ile huzur içinde sürecekleri yaşama ve varlıklı bir hayata tabir edildiği gibi, girişimci bir ruha ve yeni açılacak bir işyerine de delalet eder.Toka taktığını gören kimse karşısına çıkan zorlukları kolay bir şekilde atlatır. Huzurun egemen olduğu yaşantının daha da iyi olacağına, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına delalet eder.
hikmetini bilemem ama bu rüyanın içeriği tamamen iş ve maddi odaklı yükselmek için veya bir iş yapmak için çok çaba sarfediyor gibisiniz. girişimleriniz varsa başaracaksınız

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 37 okuma
11 Nisan 2019 Rüya kategorisinde zeymet Rüyazede (105 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 35 okuma
10 Nisan 2019 Tabir kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 47 okuma
+6 oy
0 yorum 29 okuma
+3 oy
0 yorum 38 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Lusid Rüyacı (68.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 38 okuma
+5 oy
1 yorum 43 okuma
5 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Üst Selin Yıldırım Rüyazede (103 puan) yazdı
+2 oy
3 yorum 38 okuma
9 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Yaso yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
18 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Cevdetank Rüyazede (89 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 23 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde danla Karabasan (-185 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 15 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

129 Aktif
2 Üye ve 127 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6506
Dün : 21542
Toplam : 13406031
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 78 e
  2. Karga - 16 e
  3. Likya - 14 e
  4. Rüya Tabircisi - 12 e
  5. KARWAN - 9 e
  6. Cansuuüu - 7 e
  7. Simge - 7 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...