Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
34 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (39 puan)
Merhaba Rüyamda babamın evindeyim babam oğlum buraya geliyor ama bir şey getirmiyor diyor sonra erkek kardeşim elinde lacivert ip le mor koyun getiriyor bahçe kapısından içeri giriyor hepimiz şaşırıyoruz sonra merdivenlerden geri geri inerken 3 bileziğimden biri kırılıp yere düşüyor rüyam bu kadar teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (169k puan)
Merhaba,

Bu aralar maddi anlamda harcamalarınız artabilir. Biraz dikkat etmeniz konusunda uyarıyor rüyanız sizi. Ya da bir yakınınız sizden borç para isteyebilir.

Sevgiler,
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
kardeşinizin işleri düzelecek bolluk ve berekete ulaşacak. eğer bekarsa namuslu saygıdeğer biriyle evlenmesine,bilezik kırılması, kendinizi kontrol etme açısından başkasının yardımına ihtiyaç duyacağınızı sembolize eder. geleceğe karşı umutsuz beklentiler içine gireceğinizin göstergesidir.önemli olduğunu düşündüğünüz insanların sizi yarı yolda bırakacaklarına delalet eder. çevrenizdeki insanların sizin psikolojik ihtiyaçlarınıza yanıt veremeyeceklerini ifade eder.emek verdiğiniz ve daha yakından tanımak için mücadele ettiğiniz insanların ya da arkadaşlarınızın sizi ciddi derecede üzeceklerinin habercisidir.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 6 okuma
+3 oy
0 yorum 18 okuma
+9 oy
2 yorum 40 okuma
19 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (1.5k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 31 okuma
24 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 34 okuma
8 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Kürşad yazdı
+11 oy
1 yorum 79 okuma
+3 oy
1 yorum 9 okuma
+3 oy
0 yorum 18 okuma
+2 oy
0 yorum 10 okuma
9 Mart Tabir kategorisinde Elf066 Rüyazede (61 puan) yazdı
+10 oy
1 yorum 34 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.7k yorum

18.6k düş-ünce

3.4k üye

94 Aktif
1 Üye ve 93 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4973
Dün : 21860
Toplam : 14479661
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...