Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+5 oy
30 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (41 puan)
Merhaba Rüyamda babamın evindeyim babam oğlum buraya geliyor ama bir şey getirmiyor diyor sonra erkek kardeşim elinde lacivert ip le mor koyun getiriyor bahçe kapısından içeri giriyor hepimiz şaşırıyoruz sonra merdivenlerden geri geri inerken 3 bileziğimden biri kırılıp yere düşüyor rüyam bu kadar teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (127k puan)
Merhaba,

Bu aralar maddi anlamda harcamalarınız artabilir. Biraz dikkat etmeniz konusunda uyarıyor rüyanız sizi. Ya da bir yakınınız sizden borç para isteyebilir.

Sevgiler,
+1 oy
Rüya Bilgesi (887k puan)
kardeşinizin işleri düzelecek bolluk ve berekete ulaşacak. eğer bekarsa namuslu saygıdeğer biriyle evlenmesine,bilezik kırılması, kendinizi kontrol etme açısından başkasının yardımına ihtiyaç duyacağınızı sembolize eder. geleceğe karşı umutsuz beklentiler içine gireceğinizin göstergesidir.önemli olduğunu düşündüğünüz insanların sizi yarı yolda bırakacaklarına delalet eder. çevrenizdeki insanların sizin psikolojik ihtiyaçlarınıza yanıt veremeyeceklerini ifade eder.emek verdiğiniz ve daha yakından tanımak için mücadele ettiğiniz insanların ya da arkadaşlarınızın sizi ciddi derecede üzeceklerinin habercisidir.

İlgili rüyalar

+5 oy
2 yorum 32 okuma
+2 oy
2 yorum 22 okuma
24 Temmuz Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 23 okuma
8 Mayıs Tabir kategorisinde Kürşad yazdı
+7 oy
1 yorum 64 okuma
+5 oy
1 yorum 29 okuma
+5 oy
1 yorum 23 okuma
17 Haziran Rüya kategorisinde İsimsiz Rüyazede (67 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
12 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
30 Haziran 2017 Tabir kategorisinde ali yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.3k rüya

20.8k yorum

12.3k düş-ünce

2.4k üye

93 Aktif
6 Üye ve 87 misafir
Bugün : 8208
Dün : 19605
Toplam : 11217151
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 564 e
  2. kuzgun - 33 e
  3. Karga - 32 e
  4. Yaren1989 - 19 e
  5. Likya - 18 e
  6. Merve3434 - 18 e
  7. Rüya Tabircisi - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...