Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+8 oy
71 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
Rehber hayvanlar Kızılderililer, Orta Asya Halkları, Afrika yerlileri gibi bir çok eski halklarda vardı. Doğa ile iç içe yaşayan insan ırkı vahşi doğayı anlayabiliyor ve uyum sağlayabiliyordu. Bir çok hayvanı evcilleştirmemizi sağlayan bu durum şu anda pek sağlıklı yaşanmıyor. Doğada şu an da küçük sineklerden, karıncalardan kaçan insanlar bile görebilirsiniz. Betonarme kentlerin arasında doğaya dair herhangi bir iz olmadan yaşadıkça vahşi hayattan uzak kaldık.
Ruhu yaşlı olanlar hala doğaya gidip onunla bütünlüğü hatırlayıp özünü bir tutmaya devam ediyor. Ruhu yaşlı olanların rehber hayvanları vardır. Rüyalarında kapıları açmalarına, bilgiyi taşımalarına, yol göstermelerine yardımcı olan rehber hayvanlar..
Rehber hayvanlar kendileri size gelirler ama onları getirmek için de bir çok çalışma mevcuttur. Bunlardan en önemlisi doğa ile iç içe yaşamaya başlamak ve niyet enerjisi ile aura bütünlüğünüz ile beraber onları çağırmak.

Merak ediyorum kimlerin rehber hayvanları var?
Rüyazede (230 puan)
Yani rüyada yanımızda mı dolaşıyorlar? Diyelim ki rüyada parka gidiyorum o da yanımda mı geliyor? Anlamadım açar mısınız biraz konuyu ilginç geldi.
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
Yani şöyle rüyada sizinle beraber olup yol gösteren, nesneleri işaret eden, ve tam bir olayın ortasında ortaya çıkıp sizi şaşırtan vb. çoğu insan güvenlik için, bilgi için, güç için rehber hayvan edinir. Hayvanlar özelliklerine göre yeteneklerinizi kazanmanızda yardımcı olurlar. Kapıları açarlar rüyalarda bu da bilincinizde de kapılar açılmasına benzer. Normal sıradan rüyalarda da hayvanlar görünür ama başka bir histir onları görmek. Değişim için çok sık gelirler. Artık karakterinizin değişmesi ve daha güçlü olmanız gerektiği zamanlarda ardı ardına rüyalarınızda onu görmeye başlarsınız.. Böyle birşey..
Rüyazede (230 puan)
Anladım. Ben bazen üst üste köpek görüyorum. Hayvanlardan köpek görmek neyi çağrıştırıyor olabilir?
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
sadakati temsil ediyor köpek benim için, sizin için neyi ifade ediyorsa bunun için hayatınızda ki ihtiyacınızı öğretmeye çalışıyordur, diyebilirim..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+7 oy
Rüya Tabircisi (4.6k puan)
Pek çok hayvanın rehberliğinden faydalanıyorum.
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
hangi hayvanlar olduğunu söyleyebilir misiniz? Manalarını biliyor musunuz merak ettim ?
Rüya Tabircisi (4.6k puan)
Tilki, karga, kedi, yılan, baykuş, timsah, kertenkele, sincap, geyik, kır kurdu. En çok kır kurdunun ve yılanın rehberliğinden faydalanıyorum.
Rüya Tabircisi (4.6k puan)
Tabi bu değişiyor yeri geliyor aylarca görünmüyorlar. En çok bu rehberleri görüyorum
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
harika.. önceki hayatlarınızdan birinde kızıl derili olmalısınız..
Rüya Tabircisi (4.6k puan)
Bu mümkün :)
+6 oy
Rüya Bilgesi (124k puan)
Karga, kedi, su samuru veya porsuk gibi bir hayvan daha var.
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
karga zaten senin olayın, su samurunu merak ettim. Ne tür bir katkı sağlıyor sana?
+5 oy
Rüya Bilgesi (323k puan)
kartal,yılan,köpek,
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
yılan sembolik olarak size ne hissettiriyor ? Merak ettim
Rüya Bilgesi (323k puan)
Genel de mal  ruya da dusman olsada
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
yılanın iki bakış açısı var, şifa ve negatif enerji.. tabi ben negatif enerji olarak düşünüyorum onu.. bu nedenle merak ettim sizin için nedir anlamı..
+2 oy
Uzman Yorumcu (23.4k puan)
Rehber hayvanın yok ama genelde köpek kedi kürt yılan ve karga benim için ölümsüzlük simgesi ifade ediyor. Ama bu rehber mı bilmiyorum
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
rüyanızda çok sık görür müsünüz? Önemli zamanlarda size rehberlik yapıyorlar mı?
Uzman Yorumcu (23.4k puan)
Çoğu zaman evet
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
harika rehberlik alıyorsanız önemli görevlerinizde vardır mutlaka :)
Uzman Yorumcu (23.4k puan)
Görev derken? Bu arada Kurt yazarken otomatikcevirmis
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
hayat içerisinde yerine getirmeniz kozmik görevler.. Bu görevler herkes için vardır. Dünyaya gelişimiz sebepsiz değildir. Görevlerimiz vardır tekamülümüzü tamamlamak için..
Uzman Yorumcu (23.4k puan)
Pek bir şey anlmamadim
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
Ah biraz konu olarak ilgi alanım bu.. Yaptığım seanslar dolayısı ile bu alanda araştırma yapıyorum.. Konu aslında hayata geliş amacımız.. Dünyaya geldiğimiz andan itibaren aşmamız gereken mertebeler, boyutlar, basamaklar var. Her ne derseniz deyin bu adımları aşmadan dünyayı terk edemiyoruz. Bu aşamalar evrenin içerisindeki yerimizin boş yere olmayışı ve verdiğimiz kararlar ile evrenin işleyişine katkıda bulunmaktır. Dünya artık yavaş yavaş görevini yerine getiremeyen canlılar sebebi ile yıkıma doğru gidiyor. Yeryüzünü cennet yapmaya gelen son çağ bireyleri yeryüzünü cennete çevirme ya da  bir diğer rivayet canlıları yeni cennet dünyaya bilinçli bir şekilde taşımaya geldiler..

Aslında bu konu araştırılması gereken çok önemli bir konu...
Uzman Yorumcu (23.4k puan)
Degisik bir konuymuş peki ben bunu nasıl araştıracağım? Yani konu başlığı ne olacak?
Şey....
Aslında bir ara üveys zikri yapmıştım 3. Günde nefsimin aldığı şeklini görmüştüm bir tane kaplandı ve bana saldıran bir şeydi. Araştırdığımda benim nefsimin aldığı şekli gösteriyordu sonra 3. Ayda ben şems tebriziden beyaz bir odada ders alıyordum. Ama bu dönem sıkıntım arttığı için bıraktım çünkü ağır bir zikir imtihanlar artıyor sebebi de derecen arttığı için. Bahsettiğiniz şey bu mu acaba?
Rüya Yorumcusu (17.2k puan)
Ben bu konu ile ilgili net bir başlık veremeyebilirim? Sadece bende Kur'an daki bir ayet ile etkilenip daldım bu deryaya.. "BU GİDİŞ NEREYE?".. Bunun ile neden Dünyadayız, amacımız ne, bu evren için yapılabilecek bir şeyler var mı, gibi sorular sorarak araştırıyorum. Bahsettiğiniz zikri bilmiyorum mesela.. Bende sıkıntılı bir dönemimde bu soruları sorduğum sıralarda bir rüya görmüştüm. Medresede bir odanın içinde ders alıyor ve senelerce kimseyi görmeden ilim ile nasipleniyordum. Ondan sonra benimde hayatım buralara geldi. Bırakmadım çok sert sınavlardan geçtim. İmtihan müminin kırbacıdır diye düşünürüm hep..
Uzman Yorumcu (23.4k puan)
Evet ben çok ağır imtihanlardan geçtim hani pek çok insana nasıl olamayan şeyler gördüm rüyamda nemrut dağında ibrahim peygamberle tanistim yusuf peygamberi gördüm  peygamberle sahabelerle peygamber hanımlarıyla tanistim sırat köprüsünde tüm peygamberleri evliyaları gördüm ama düşünüyorum da neden ben iskânlarım sukursuzum neden ben

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 136 okuma
30 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (66k puan) yazdı
+9 oy
2 yorum 113 okuma
14 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (124k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 39 okuma
+4 oy
1 yorum 85 okuma
9 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
12 Temmuz Rüya kategorisinde coyote Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 47 okuma
21 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Ustası (66k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 28 okuma
10 Nisan 2017 Rüya kategorisinde zlm yazdı
+3 oy
2 yorum 16 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (-13 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.8k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüyakar (1.8k puan) yazdı
+13 oy
9 yorum 194 okuma
19 Haziran Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Görüşmecisi (42.7k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.4k rüya

11.5k yorum

8k düş-ünce

2k üye

79 Aktif
5 Üye ve 74 misafir
Bugün : 7254
Dün : 16345
Toplam : 10113353
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 21 e
  2. B - 4 e
  3. Damla45123654 - 4 e
  4. Snf - 4 e
  5. turkersaman - 4 e
  6. Seçilmiş - 3 e
  7. Tuğbak1881 - 3 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...