Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+6 oy
73 okuma
İstihare kategorisinde Rüyazede (136 puan)
Ben şuan mührndislik okuyorum okulumu dondurup tıp okumak arasında kararsız kalarak ,istihareye yattım. Tıp mı mühendislik mi ?
Daha sonra rüyamda uçak bileti alğımı ailemin haberi olmadan afyona gideceğimi gördüm tam uçağa yetişeceğim sırada telefonum kayboldu ben telefonu ararken uçak saati de geçti sonra babam belirsi birden ağlıyorken ben babama telefonu sen mi sakladın dedim bi çarşafı kaldırdım beyazımsı bi ışık altında da telefon vardı. Bu rüyayı nasıl yorumlamam gerekir . Ben meram edip afyondaki üniversitenin bölümlerine  baktım tıp yoktu
Acaba o yüzden mi uçağı kaçırdım ?
Okuduğunuz mühendislik dalı hangisi merak ettim ?
Elektronik elektronik müh
Ailede bir tıpçı olduğu için ayrıca kendimde bir mühendis olduğum için kendi şahsi fikrimi yazayım, yorumcular zaten rüyanı yorumlayacaktır.

Şuan Türkiyede ikisi de çok iyi değil gibi artık.Eğer garanti olsun istersen elbetteki Tıp derim. Gerçi Tus sınavı falan sıkıntı ama, her halükarda Tıp garantidir. Birazda sağlam psikoloji gerektirir bunu da unutma, ozellikle Türkiyede. Mühendislikte ise maalesef düşük paralara başlatacaklar. Ancak Ileri ki senelerde iyi kazançlar sağlamaya başlıyorsun.

Halbuki biz mühendisler oturduğunuz koltuktan, hastenede, sinemada , evde kullanılan tüm cihazlara, izlediğiniz televizyondan elinizdeki telefonlara kadar tüm konforun tüm teknolojinin mucitleriyiz. Elimizi ayağımızı öpmeleri lazım yaa bizim :) Ama maalesef öyle olmuyor :)
Rüyakar (976 puan)
Tıp okumak içinde ukte olarak kaldıysa hiç durma yap bir şeyler. Benim içimde ukte olarak kaldı seneye sınava giricem. Hiçbir şey için geç değil. Rüyanı okuyunca da sanki geç kalmış ve fırsatı kaçırmış olsan da bir şeyler yaparsan istediğini bulacakmışsın gibi hissettim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (136k puan)
Merhaba,

İki bölümde hayırlı sizin için. Kararsız olabilirsiniz. Tekrar istiareye yatarsanız, bir daha yorumlayalım. Net renkler söz konusu değil çünkü.

Sevgiler,
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
tıbbı kaçırmışsıngibi ama tekrar istihare yap istihare kısmında açıklamalarım var onları okuyabilirsin nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vermişim.

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 54 okuma
14 Mayıs İstihare kategorisinde misafir yazdı
+6 oy
2 yorum 34 okuma
+3 oy
0 yorum 34 okuma
23 Haziran İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 32 okuma
10 Temmuz 2018 İstihare kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 30 okuma
3 Nisan 2018 İstihare kategorisinde Elif duygu yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
+6 oy
1 yorum 29 okuma
+7 oy
2 yorum 122 okuma
+2 oy
0 yorum 16 okuma
23 Haziran İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.1m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
23 Nisan İstihare kategorisinde Birol azgı yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

92 Aktif
4 Üye ve 88 misafir
Bugün : 19033
Dün : 18802
Toplam : 11615525
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 206 e
  2. Likya - 79 e
  3. Karga - 48 e
  4. Ruyaninmeali - 47 e
  5. yok - 31 e
  6. sonsuz - 27 e
  7. Su gürcan - 23 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...