Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+5 oy
70 okuma
İstihare kategorisinde Rüyazede (140 puan)
Ben şuan mührndislik okuyorum okulumu dondurup tıp okumak arasında kararsız kalarak ,istihareye yattım. Tıp mı mühendislik mi ?
Daha sonra rüyamda uçak bileti alğımı ailemin haberi olmadan afyona gideceğimi gördüm tam uçağa yetişeceğim sırada telefonum kayboldu ben telefonu ararken uçak saati de geçti sonra babam belirsi birden ağlıyorken ben babama telefonu sen mi sakladın dedim bi çarşafı kaldırdım beyazımsı bi ışık altında da telefon vardı. Bu rüyayı nasıl yorumlamam gerekir . Ben meram edip afyondaki üniversitenin bölümlerine  baktım tıp yoktu
Acaba o yüzden mi uçağı kaçırdım ?
Okuduğunuz mühendislik dalı hangisi merak ettim ?
Elektronik elektronik müh
Ailede bir tıpçı olduğu için ayrıca kendimde bir mühendis olduğum için kendi şahsi fikrimi yazayım, yorumcular zaten rüyanı yorumlayacaktır.

Şuan Türkiyede ikisi de çok iyi değil gibi artık.Eğer garanti olsun istersen elbetteki Tıp derim. Gerçi Tus sınavı falan sıkıntı ama, her halükarda Tıp garantidir. Birazda sağlam psikoloji gerektirir bunu da unutma, ozellikle Türkiyede. Mühendislikte ise maalesef düşük paralara başlatacaklar. Ancak Ileri ki senelerde iyi kazançlar sağlamaya başlıyorsun.

Halbuki biz mühendisler oturduğunuz koltuktan, hastenede, sinemada , evde kullanılan tüm cihazlara, izlediğiniz televizyondan elinizdeki telefonlara kadar tüm konforun tüm teknolojinin mucitleriyiz. Elimizi ayağımızı öpmeleri lazım yaa bizim :) Ama maalesef öyle olmuyor :)
Rüyakar (2.5k puan)
Tıp okumak içinde ukte olarak kaldıysa hiç durma yap bir şeyler. Benim içimde ukte olarak kaldı seneye sınava giricem. Hiçbir şey için geç değil. Rüyanı okuyunca da sanki geç kalmış ve fırsatı kaçırmış olsan da bir şeyler yaparsan istediğini bulacakmışsın gibi hissettim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Astral Gezgini (100k puan)
Merhaba,

İki bölümde hayırlı sizin için. Kararsız olabilirsiniz. Tekrar istiareye yatarsanız, bir daha yorumlayalım. Net renkler söz konusu değil çünkü.

Sevgiler,
+1 oy
Rüya Bilgesi (148k puan)
tıbbı kaçırmışsıngibi ama tekrar istihare yap istihare kısmında açıklamalarım var onları okuyabilirsin nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vermişim.

İlgili rüyalar

+7 oy
2 yorum 50 okuma
14 Mayıs İstihare kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
23 Haziran İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (148k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 29 okuma
10 Temmuz 2018 İstihare kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
3 Nisan 2018 İstihare kategorisinde Elif duygu yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
+5 oy
1 yorum 25 okuma
+3 oy
1 yorum 62 okuma
+2 oy
0 yorum 10 okuma
23 Haziran İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (148k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
23 Nisan İstihare kategorisinde Birol azgı yazdı
+13 oy
8 yorum 795 okuma
+1 oy
0 yorum 51 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (4.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

18.6k rüya

7.7k yorum

6.1k düş-ünce

1.8k üye

70 Aktif
6 Üye ve 64 misafir
Bugün : 6880
Dün : 19264
Toplam : 9424490
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 387 e
  2. Rüya Tabircisi - 310 e
  3. Karga - 253 e
  4. Likya - 203 e
  5. Prenses789 - 148 e
  6. Adams - 107 e
  7. Eyja - 83 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...