Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+8 oy
45 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (997 puan)
Bu gece garip rüyalar gördüm. Özellikle de ikinci rüyam garip.

1) Eski lise arkadaşlarımla buluşacakmışım. Buluşma yerimiz belli. Yola sabahın karanlığında çıktım (sokakta ışıklandırmalar var) ve yoldayken ilkokul arkadaşımı telefondan  aradım (reelde görüştüğüm ve çok yakın bir arkadaşım) o da oraya gidecekmiş. Buluşacağımız yerin nerede olduğunu sordum. Bana Beykoz tarafında olduğunu ve şu anda kendisinin de orada olduğunu söyledi. Ben nasıl gideceğimi düşünürken liseden başka bir tanıdığımı gördüm. (tanıdık diyorum çünkü onunla 1 yıl boyunca aynı sınıfta okudum ve kendisinden haz etmem pek) bana oraya nasıl gidileceğini bildiğini söyledi ve beraber gitmeyi teklif etti. Bende kabul ettim. Baya yokuş çıktık ve sonunda ulaştık oraya. (Bahçeye girdik) İlkokul arkadaşımın bahsettiği yer Beykoz'da değil, Üsküdar'daymış. "Benim evime çok yakınmış. Arkadaşım neden Beykoz dedi? Acaba yanlış yere mi getirdi? " diye düşünüyorum. Geldiğimiz mekanın doğruluğunu teyit etmek için tanıdık birilerini aradım ve karşıma liseden başka bir arkadaşım çıktı. Doğru yere geldiğimize emin oldum. Sonra aklıma ilkokul arkadaşım geldi. Burada olup olmadığına dair gördüğüm bir yapının fotosunu çekmeyi düşündüm. Yapıyı gördüm ama tarif edemiyorum. Geldiğimiz yer bahçesi olan bir parktı. Her yer yeşillikti. Yüksek ağaçları vardı bu yüzden parka daha girmeden yeşillikleri görebiliyordum. Oraya vardığımızda hava daha yeni yeni aydınlanmaya başlamıştı bu yüzden hava serindi ama ben serinliği hissetmedim.

2) Rüyamda klinikteyim (stajımı klinikte yapıyorum) diş hekimi bir hastayı ameliyat edecekmiş ve onu odaya aldı. Başka bir doktor geldi bu sefer. Takım elbiseli bir doktordu. Diş hekimi onunla beraber ameliyat edecekmiş ama sorun şu ki, takım elbiseli doktor, diş hekimi ile beraber kalp ameliyatı yapacakmış. Takım elbiseli doktor, hastanın göğsüne kesik atmaya başladı bende o sırada dışarı çıktım çıkmak istediğim için. Galiba hastayı uyutmadılar.
Sonra ameliyata alınan hastayı denizin ortasında gördüm. Hasta erkek bir hasta ve elinde çıkarılan kalbi vardı. Çok büyüktü ve onu tutuyordu. Mavi damarları falan gördüm. Yağlanmıştı kalp biraz. Sonra o kalp, birden kocaman bir göze dönüştü. Mavi, kırmızı ve siyah damarları vardı. Siyah damarlar için "kirli kan herhalde" dedim ama Tıpta kirli kanı temsil eden renk kırmızıdır. Galiba gözü denize atacaktı çocuk ama atmadı. Denizin içerisinde ilerlemeye devam etti. Kalp ve göz organlarını gördüğüm sırada ben de denizin içerisinde ilerliyordum.

İkinci rüyama bakıyorum da... Biri benim yüzümden acı mı çekiyor? Sanki beni kalbinden atmaya çalışıyor gibi.. Bu bir arkadaş olabilir, bana karşı duygusal hisler besleyen biri olabilir...
Rüyakar (997 puan)
Erkek hasta genel anestezi altında uyutulmadı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (154k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Birinci rüyandan başlayayım.

Geçmişte yollarının kesiştiği bu arkadaşlarla ortak hayalleriniz veya birlikte yapmak istediğiniz işler olmuş. Ama bazı sebeplerden dolayı da aksamış. Daha doğrusu bazı konularda tam anlaşamamışsınız. O sana yanlış bir yönlendirme yapmış gibi. Sonra ne olduysa bir şekilde yine istediğiniz kıvama sokmuşsunuz ve güzel bir şekilde sana da uyumlu olacak şekilde hallolmuş gibi duruyor.

Ama yine de içinde bir soru işareti kalmış sanki bu ortak eylemle ilgili.

İkinci rüyanı daha sonra. :)

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 21 okuma
11 Kasım Rüya kategorisinde maeglin Rüyazede (46 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 33 okuma
+4 oy
3 yorum 39 okuma
20 Mayıs Rüya kategorisinde Lacivert Rüyakar (1.8k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
10 Ekim Rüya kategorisinde gulnare Rüyazede (7 puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 37 okuma
25 Ağustos Rüya kategorisinde LalaBrane Rüyazede (92 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 403 okuma
+3 oy
0 yorum 30 okuma
17 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Arya yazdı
+5 oy
2 yorum 22 okuma
20 Ağustos Rüya kategorisinde men55 Karabasan (-3 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 22 okuma
28 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
8 Eylül Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (997 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 32 okuma
16 Ekim 2018 Rüya kategorisinde n.coli Rüyazede (39 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.2k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

89 Aktif
7 Üye ve 82 misafir
Bugün : 15024
Dün : 21687
Toplam : 11633201
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 248 e
  2. Likya - 114 e
  3. Karga - 60 e
  4. yok - 53 e
  5. Ruyaninmeali - 51 e
  6. sonsuz - 36 e
  7. Tolgahan - 29 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...