Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (18.2k puan)
Rüyamda akrabalarım ve kuzenlerim tanımadığım kişilerde vardı türbe yada camiydi merdivenden içeri girecektik herkes girmeye korkuyordu cesaretli olarak ilk ben adımı attım bir kaç merdiven kala bende korkmaya başladım geri vazgeçtim başka kişiler başta içeri girdi. sonra içeride annem yengem vardı binanın içerisinde babaannemin yattığı yer varmış anneme diyorum anne babaannem mezarlıkta yatıyor diyorum annem yok burada yukarıda diyor gidin yanına üzerinde seni çok seviyoruz babaanne yazıyor diyor biz yukarı çıkıyoruz ablam ben kuzenim içeri giriyorum morg gibi yatakta babaannemle birlikte 5 kişi ayrı ayrı yeler de yatıyorlar ama bunların hepsi ölü olduğu halde biri ben nerdeyim diyorum diğeri sıçrıyormuş gibi üzerindedeki beyaz örtüyü çekiyor görevliler ilgileniyorlar babaannem de ıhlıyor ve dizinin ordan kanlar akıyor ( babaannem yaşarken ayagı sakatlanmıştı kalp krizinden öldü ) odana dan ayrılıyoruz.Ve öyle uyanıyorum

 Biraz karışık olmuş olabilir anlatamamışta olabilirim ama anlamını çok merak ediyorum az da olsa bilgi verirseniz çok sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde seagull Rüyazede (120 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
+3 oy
1 yorum 49 okuma
29 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Karabasan (-50 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 33 okuma
+2 oy
0 yorum 14 okuma
6 Şubat 2017 Rüya kategorisinde Aynur yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
+4 oy
1 yorum 14 okuma
13 Aralık 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 34 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 33 okuma
29 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...