Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
37 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (214 puan)
rüyanın başı yok sadece istemeyerek evlenmişim ve çocuğu tanımıyorum (18 yaşından küçüğüm).  çocuk YouTubermış biz okula gidiyoruz dersteyiz öyle konuşuyoruz falan aynı sıradayız sonra benim boynuma elini atıyor. aklıma o an gerçekte sevdiğim çocuk geliyor ve elini indirttiriyorum  ben onu seviyorum falan diye içimden geçiriyorum 3 ders falan geçiyor. biraz konuşuyoruz (çocuk o kadar iyi ve kibar birisi ki) bir daha kolunu boynuma atıyor. bu sefer ben sevdiğim çocuğu düşünmeden ona yaslanıyorum ama oradaki rahatlık cidden çok güzeldi. bide beni gizlice kokluyor hani olur ya dizilerde falan. neyse akşam annemlere gidiyoruz ben annemi çekiyorum kenara hiç sordun mu bana evlenmek istiyor musun diye diyorum. annem onu boşver de çocuk çok iyi birisi falan diyor bende orayı karıştırma çocuk çok iyi birisi ama bana sormalıydın falan diyorum neyse çıkıyoruz annemlerden bu arada çocuk araba kullanabiliyor ve böyle özel bi gücü  vardı da ne olduğunu hatırlamıyorum neyse arabayla gidiyoruz yolda ben çok tatlı bi oyuncakçı görüyorum çok tatlı falan diyorum. hemen oraya çekiyor arabayı sonra ben oyuncak değilde bi film görüyorum beğeniyorum alıp çıkıyorum bu arada oda kapıdan beni izliyor çıkarken anlamadığım bi şekilde ona doğru koşup sarılıyorum oda sarılıyo böyle kokumu içine çekiyo falan bunun devamı yok burda uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Rüyakar (2.9k puan)
İstemeyerek bir şey yapacaksın. İstemediğin için başta memnun olmayacaksın ama zamanla fikrin değişecek ve çok memnun kalacaksın ya da şu anda öyle bir şey yaşıyor olabilirsin.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Bence hayatin da ki yeni gelismeler gonlunuzdeki insanla devam edecek.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 27 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde Minikkedi Rüyazede (8 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
+4 oy
0 yorum 13 okuma
16 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Sesizcıglık Rüyazede (19 puan) yazdı
+3 oy
3 yorum 86 okuma
23 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde B Rüyazede (230 puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 120 okuma
+3 oy
0 yorum 25 okuma
+5 oy
0 yorum 87 okuma
+6 oy
1 yorum 41 okuma
+7 oy
0 yorum 58 okuma
12 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+8 oy
2 yorum 77 okuma
9 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyakar (1.1k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.5k rüya

30.9k yorum

18.3k düş-ünce

3.4k üye

84 Aktif
2 Üye ve 82 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16952
Dün : 21282
Toplam : 14342427
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 97 e
  2. Zeynel45 - 9 e
  3. Ehlibeyt - 8 e
  4. Rüyazede - 5 e
  5. Yunus şahin - 4 e
  6. B - 4 e
  7. Hayalvari - 4 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...