Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+18 oy
535 okuma
Durugörü kategorisinde Rüya Bilgesi (155k puan)
düzenledi
En ilginç rüya olaylarını paylaşıp katılan herkesin başından geçen, bildiği, hatırladığı, tanık olduğu en ilginç rüya olaylarını yazmalarını istiyorum.

Bir başlık altında toplanması harika olur.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Ayrıca en çok artı oy alanı en iyi seçeceğim. Gelsin bonus puanlar.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

39 Yorum

+16 oy
Rüya Tabircisi (5.3k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
aşık olduğum kişinin hoşlandığı kızı ve kızın arkadaşını görmüştüm. Önceden tanıma görme imkanımın olmadığı kişileri bana rüyanın üstünden birkaç gün geçtikten sonra gönderilen fotoğraftaki halleriyle görmüştüm.
+17 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
İlki benden gelsin. Bundan yıllar yıllar önce ablam rüyasında araba kazası yaptığını gördü ve ertesi gün de arabayı duvara çarptı.

Kendime şunu sormuştum o zaman daha çocuktum. Acaba rüya bir haberci rüya mıydı yoksa rüyasına gördüğü için mi arabayı duvara çarpmıştı. Yani o korku olduğu için mi panik yaptı.
Rüya Tabircisi (10.3k puan)
Olayların fiziksel dünyadan önce başka bir boyutta meydana geldiğine inanıyorum. Fiziksel dünya orda olanların yansıması gibi. Oyüzden bence haberci rüyalarda görülen olayların olması engellenemez, çünkü onlar zaten çoktan oldu.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Evet kesinlikle. Ama o zaman daha çocuktum. :)
Rüya Tabircisi (10.3k puan)
Çocuk yaşta kendine bunu sorman rüyadan daha ilginç aslında.
+13 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir gecede hatim indirdim aynı gecenin gündüzünde uykumda ruyamda bir şahıs bana peygamberden mektup getirdi. O adamın yanına gittim ve ben hiç bi şey anlatmadan aynı rüyayı gördüğünü anlattı
+16 oy
Rüya Tabircisi (5.3k puan)
uyurken eş zamanlı olarak dedikodu dinlemiştim ve uyanmam çok yavaş gerçekleştiğinden gözlerimi açmadan uyuduğum odayı izlemiştim
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Odayı izlemen, durugörü ile birlikte astralde mi var sanki ne. Güzel bir deneyim olmuş.
Rüya Tabircisi (5.3k puan)
uyanışım astral dönüşlerine benzemiyordu emin olamadım :)
+16 oy
Rüya Tabircisi (5.3k puan)
samimi olmadığım bir arkadaşımın gün içinde yaşadıklarını uyurken eş zamanlı olarak rüyama karışmıştı. bu sefer bire bir olayları görmemiştim, onun yaşadıkları rüyamın bir parçası olmuştu.
+11 oy
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
Kızımın ismi rüyamda söylendi , hamile olduğumu bilmiyordum daha . Çok sevdiğim bir şairin dizeleriyle ve ismi bu olmalı dendi :)
+12 oy
Rüya Tabircisi (10.3k puan)
Yıllar önce uzun süreli sevgilimden ayrılmıştım. 4 aydır falan kendisinden haber alamıyordum.

Bir gece rüyamda uzay gibi eşyasız duvarsız siyah boşluk gibi bir yerdeyim.  Karşımda vefat eden annem var. Bana ayrılmış olduğum erkek arkadaşımı gösteriyor, erkek arkadaşımın yanında kendi arkadaşının kız arkadaşı var.  Ikisi tam karşımda duruyor. Annem bana onların sevgili olduğunu kelimesiz söylüyordu, bende şok oluyordum olamaz diyordum.

Neyse ertesi gün uyandığımda bu rüyanın gerçek olacağından ve bunun haberini ogün alacağımdan okadar emindim ki, şuna karar verdim. Ben bugün sosyal medyaya bakmayacağım ya da ortak arkadaşlarla irtibat kurmayacağım, madem bu haber bugün alacağım bir olay, ben bugün haber alacağım her yerle irtibatımı kesersem olacak olana meydan okumuş olurum, bakalım ne olacak dedim, tam olarak neye meydan okuduğumu bilmeden.

Ogün akşam 9' a kadar her yerle irtibatımı kestim. Ama akşam 9' da artık meraktan delirdim ve dayanamadım sosyal medyaya baktım. Ve ne göreyim eski erkek arkadaşım ile rüyamda ki o kız gerçekten sevgili olmuş :)
Rüya Bilgesi (155k puan)
Sezgiler işte.. güçlü
+10 oy
Rüyakar (848 puan)
Bir adam görmüştüm rüyamda iki üç gün sonra onunla tanıştım.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Benim de benzer bir hikayem var ekleyeceğim.
+11 oy
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Lise yıllarındayken rüyamda teyzemin evinin bahçesindeyiz. Bahçede cenaze kalkıyor ortada bir tabut ve çevresinde bir kalabalık. Herkes ağlıyor bende iyi hissetmiyorum, kim öldü diye soruyorum. Teyzemin oğlunun adını söylüyorlar. Öldüğüne inanmıyorum tabutu açtırıyorum, tabut boş çıkıyor. Ertesi gün aynı rüyayı aynı şekilde tekrar görüyorum. Bundan sonra teyzemi aradım herkesin iyi olduğunu öğrendim rahatladım.

Bu rüyadan 4 ay sonra, teyzemin oğlu trafik kazası geçirdi ve yaklaşık 10 gün komada kaldı sonra neyse ki hayata döndü ve iyileşti.
+14 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Ne güzel olaylar geliyor. Herkesi katılıma bekliyoruz. Sonra vay efendim puanım neden ekside, neden karabasan oldum demeyin. :)

Ben komik bir rüya olayı ile devam edeyim. 20 li yaşlarda rüyalara oldukça önem verdiğim dönemde gördüğüm çok önemli bir rüyayı o zamanlardaki kız arkadaşım ve teyzesinin kızı çok gürültü yaptığından tamamlayamamış ve uyanmıştım.

Bu olay sonrasında 3 gün trip attım, konuşmadım rüyamdan uyandırdıkları için. :)
Rüya Bilgesi (155k puan)
Silinmiyor. Aramada çıkmıyorsa kendi profiline girip rüyalarına tıkla.

Üye olmadan önce yazdığın rüyalar görülmez ama orada da.
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
Ben de silinmeyle ilgili değil belki ama belki sizlere bilgi veya fikir vermesi açısından eklemek istiyorum biraz karışık o ulaşma işi gerekten acaba daha farklı bir kategorilendirme nasıl olabilirdi ?
Rüya Bilgesi (155k puan)
Bulunca favorilerine ekle. Yıldız var rüyaların sağ üst kısmında
Rüyakar (1.8k puan)
Peki şimdi anladım teşekkürler:-)
+12 oy
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
Çok derinlerde kalmış bir rüya seçtim burada anlatayım :)  İş ortaklığı yaptığım bir arkadaşım ve eşimi görüyorum rüyamda , bir hendek  kazıyor ortağım çevreme bense küçücük ada gibi bir yere hapsoldum o sayede , çok üzülüyorum konuşuyorum onla ama devam ediyor . Sonra kabulleniyorum sanırım harabe gibi tek odalı bir ev var içinde eve geçiyorum unutuyorum olanları . Bu rüya bana şuna mal oldu :) çok yakın zamanda o ortağımla bir tartışma yaşadık ama haksızdı, ben işi bıraktım . Amaaa , en sonunda birlikte işten arttırılan birazda gayretimizle olan parayla çok güzel bir ev aldık.
 Uzun yıllarda birlikte gün gibi geçindik çünkü kendilerine de yanımızda bir villa aldı ...
Rüya Bilgesi (155k puan)
Epey olacakları görmüşsün, işaret rüyasıymış.
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
İşaret rüyalarının bana çok daha derin etkisi oluyor , genelde unutuyorum rüyalarımı ama kalktığımda bu rüyalar hala zihnimde oluyorlar ve işaretleri arıyorum sonrasında hayatımda
+9 oy
Rüya Yorumcusu (15.6k puan)
Çocuktum daha rüyamda deprem olmadan 3 gün önce Gölcük depremini görmüştüm.
+8 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
En az 15 defa surekli ayni ruya icinde iki bayan goruyorum. Biri hep sessiz ve sakin. Digeri konuşkan ve hep one çıkmaya çalışıyor.hep bana karşı aktif. Ve ilginç olan bayanlar aynı kişiler. Sessiz olan hep ilk görülüyor, aktif olan hep ikinci görülüyor. Sanki ikincisi digerinin önüne geçmeye çabalıyor gibi.
+10 oy
Rüyakar (1k puan)
Normalde ailecek babaannemle konuşmuyoruz. Bir gece rüyamda babaannem kendi ayaklarıyla yanıma gelmişti ve ertesi sabah hastanede karşılaştık. Konuşmak için yanıma geldi.

Yakın zamanda ise bir gece rüyamda uzun zamandır görmediğim eski komşumuzu gördüm. Ansızın evimize gelmişti. Ardından dışkı gördüm bir kasede. Rüyadan sonraki gün komşumuz ansızın evimize geldi ve bana harçlık verdi.
+11 oy
Rüyakar (1.8k puan)
Benimki varsa bile hatırlamıyorum ama hatırlarsam hemen yazacağım çok unutkanımda :-) çok nadir eski rüyalarımı hatırlıyorum , yeni rüyalarımda da durugörü  birkaçı ama pek farklı değiller ben daha çok şu olacak ya da bu böyle biri dediğimde çıkıyor , rüya maceralarım daha yeni başladı :-)
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Lacivert sitem etme amacinda degilim o kadar uzun ruyalari aklinda tutuyorsunki okurken bile yoruluyorum. Detaya girdigim icin Yorumlamaya kalksam uzun sure ugrasmam gerekecek. Ben ise tam tersi ruyalari cok kisa hatirlarim
Ruyalari bu kadar net hatirlamanin bir sirri varsa bilmek isterim. Banada boyle bi hafiza lazim.
Rüyakar (1.8k puan)
Yok yanlış anlamadım haklısın baya uzun yorumlar gerekiyor :-) ,bende bilmiyorum nedenini fakat çok hayalci biriyim belki de ondan:-)
+7 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Bir defasinda ucakla yolculuk yaparken ucagin disinda  ustunde gidiyordum.
+11 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
İlk astral deneyimimde yatakta yatarken kendimi görmüş ama odanın kapısı ve pencere kapalı olduğu için dışarı sokağa çıkamamıştım.

Hoş açık olsa da çıkamayabilirdim çünkü kendimi uyurken görmek biraz ürkütmüştü beni. Yatakta uyuyan bedenime dönmek istemiştim.
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Astral deneyimler, benim fikrimce en ilginç  rüya olayları, merakla ve keyifle okuyorum. Dediğiniz gibi ilk zamanlar korku ile heyecan aynı anda yaşanıyordur diye tahmin ediyorum. Henüz astral deneyim yaşayamadım ya da yaşadıysam bile hatırlamıyorum. Ben daha çok Astral yaşadığımın rüyalarını görüyorum. Artık darısı başıma.

Buarada ileride ekleyeceğiniz Şaman Rüyaları bölümü ile birlikte Astral Rüya Deneyimleri bölümü de ekleseniz ne güzel olur.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Evet kesinlikle iki kategori de eklenmeli. O yöne doğru kaymalıyız hatta.
+6 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
karga sana özel açtığı bi rüya başlığı var gerçekten ilginç bir rüya acaba yediklerim mi dokudu diye düşündüğm ama pek fazla da bir şey yemeden gördüğüm bir rüya
+8 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Çok önceden bir gece rüya bedenim nasıl görünüyor diye merak etmiştim. Epey bir astral bedenimi görmeye çalıştım. Bunun için de odama ayna koymuştum. (Hani çıkamıyorum ya odadan)

Uzun süre göremedim tabi, sonra bir gece yine kendimi uyurken gördüğümde aynaya bakmak aklıma geldi. Gördüğüm o yüzü unutamıyorum.

Tarif etmesi çok zor. Ama size de tavsiye ederim. Kendinizi görmeye çalışın. Rüya bedeninizi yani.
Size benzemiyor muydu ? Tarif etmeyi deneseniz.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Ederim tarif bir başka ilginç olayda.
+6 oy
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Benim ki rüya değildi. Karanlıkta ibadet ediyordum ve bir gece vitir namazını kılarken odada beyaz bir ışık belirdi ve bana doğru yaklaşıyodu namazım bozulmasın diye bakamadım ama kardeşim ışıktan dolayı uyanmış ve oda gördü ışığı kardeşim bana seslenince ışık kayboldu
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Kadınlar niye avantajlı
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Aydınlandım. Teşekkür ederim
Rüya Bilgesi (155k puan)
Rica ederim, ne demek... Biz teşekkür ederiz deneyimlerinizi paylaştığınız için.
+5 oy
Rüyakar (1.8k puan)
Ben 10 yaşımdayken 9 da olabilir okul bahçesinde oyun oynuyordum arkadaşlarımla seksek oyunu:-) sonra ben oyunu oynarken bir ara arkadaşlarım ile kendimi dışardan izlediğimi hatırlıyorum biraz eski çekim kamera gibi görüyordum:-D ,kendimi biraz yukarıdan izlediğimi hatırlıyorum..,
+5 oy
Rüyakar (1.8k puan)
Yine küçüktüm ,bir gün halamın evinin altındaki bahçede gezinirken arkadaşımla hep oynardık çimlerin arasında ,birden baya yani 700 metre rahat var başka bir arkadaşımın evini bahçeden az çok seçiliyor  sanki 5 metre uzagimda gibi yakın görüşte gördüm , orada siyah çarşaflı 3 kişiyi görmüştüm çok komikti çünkü evin duvarına saklanıp tekrar kapıya gidiyor ve sırayla tekrar duvar arkasına geçiyorlardı bunu arkadaşıma söyledim ama pek anladığından emin değildim çünkü başka tarafa bakıyordu göstermeye çalıştım fakat olmadı görmüş gibi yaptığını bilsem de yapacak birşey yoktu...
+8 oy
Rüya Tabircisi (10.2k puan)
Son derece kadınım aslında :) ama rüyamda erkek bedenindeydim, el ve ayaklarımı görünce panikledim. Bu konuda tarihi her hangi bir bilgim merakım olmadığı halde Enver Paşa'nın köşkündeydim. İnternette biraz araştırınca bulunduğum ev gerçek evi çıktı, şimdi 'okuma evi' olmuş. Ben de Enver'in düşmanı Kara Mustafa'nın bedenine girmişim :))) Korkutucuydu ama rüyadalığın farkında kalarak uyanmayı başarmıştım.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Algı noktasını kaydırıp tarihten biri olabiliyoruz evet. Bence başarılı bir geçmişe gidiş. Acaba başkaları için de denesen mi? Hoş denemekle olmaz ama kendiliğinden oluyor daha sık.
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Algı noktasını kaydırıp tarihten biri olunabiliyorsa, ozaman bu aynı zamanda şimdide yaşayan biri de olunabilir anlamına geliyor değil mi ? Onun zihni, anıları ve hislerini yaşamak. Bu bilgiyi okuyunca Don juan, Castaneda'nın bile unuttuğu, çocukluğunda yaşadığı beyaz kuş avlama anısını bu şekilde mi gördü acaba diye düşündüm. Çok harika bir tecrübe olmalı ama aynı zamanda  ağır çünkü başkalarının hislerini hissetmek ( korku, acı vb) oldukça zor olabilir.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Evet olabiliyor gerçekten
Rüya Tabircisi (10.2k puan)
Evet rüyada olmanın farkındalığına rağmen gerçekten ağır gelmişti, strese dayanamayak anca kafama silah sıkıp uyanmıştım. Kendimi dış kamera değil de bedenimin içinden görmek, sonra erkek olduğumu farketmek, hayatımda ismini duymadığım bir adamın bedeniyle form bulmak hayret vericiydi. Ama korktuğum bedenim değil, rüyadaki kaçma saklanma evrelerinin stresiydi. Umarım tekrar deneyimlerim...
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
@Magdalena, Stephen King'in Yeşil Yol filmi gibi. O filmden de çok etkilenmiştim zaten.  İnsanın gördüklerinin ötesinde gizemlerinin olması gerçekten etkileyici. Umarım tekrar deneyimlersin ve umarım birgün bende deneyimlerim.
+7 oy
Rüya Tabircisi (8.4k puan)
Düşünüyorum ama benim yok galiba, annemin gençken yaşadığı bir deneyiminde anlattığı şey aklıma geldi. Sabah erken saatler, henüz kalkmamış. Uyanık olduğunu söylüyor. Film izler gibi gözünün önünden çok sevdiği bir tanıdığını evinde hazırlanırken görmüş. Tanıdığı hazırlanmış, evden çıkmış, arabaya binmiş ve annemlerin kapı önüne gelmiş. Kapıyı çalmış. Annem bunları baştan sona görmüş. Kalkıp kapıyı açtığında tanıdığını karşısında buluyor.
O zamanlar telefon VS haberleşme şimdiki gibi değil, bilmiyorduk geleceğini diyor.
İlginç bir durum
Rüya Bilgesi (155k puan)
Annen de rüyacıymış.
+4 oy
Karabasan (-255 puan)
Astral seyahat sayılır mı bilmem ama olan şuydu nefes alamıyordum ve odamın kapısına doğru zor bir şekilde yürüdüm bedenimi görmedim ama bedenimde değildim ne yaptıysam nefes alamıyordum 20 sn sürdü öleceğimi düşünmüştüm.Odadan çıktığımda evdeki diğer kişileri gördüm ama onlar beni görmüyorlardı.Nefes aldıktan sonra gözüm açıldı.Kalktım yataktan ve kapıyı açtım önceden gördüğüm gibiydi.Şok olmuştum birebir nasıl gördüysem öyleydi.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Evet sayılır. Başarılı.
+6 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Bir gün uyurken artık astral bedenimle odadan çıkmayı başardığım dönemde (gerçi hala evden çıkamıyordum) yerlerin dizime kadar su olduğunu görmüştüm rüyamda. Şaşırıyordum. Sonra uyandım rüyamdan farkındalıkla ve isteyerek. Merak edip yatak odasından salona doğru gitmeye başladım ve halının sırıl sıklam olduğunu gördüm. Mutfak, salon, hol su içindeydi ama rüyamdaki kadar değil sadece bir parmak.

Yatak odasından oldukça uzak olan tuvaletin taharet musluğu gevşemiş ve oradan su sızmaya başlamış zemine. Bu arada ses falan da çıkarmıyodu sızan su ve zaten dediğim gibi epey uzaktaydı tuvalet.

Tabi gece gece onu sıktım, halıları falan balkona taşıdım epey uğraşmıştım. Ama rüyayı görmesem daha beter olacaktı eminim.
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Tehlike veya uyarı anlarında duyu ötesi algı daha hızlı devreye giriyor gözüküyor.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Kesinlikle. Hatta ihtiyaç anlarında diyebiliriz.
+4 oy
Rüyamda Eskişehir deki evimizin etrafının dümdüz olduğunu sadece bizim evin kaldığını gördüm. Ben şu an tatildeyim. Babama anlattığımda, meğer inşaat başlamış yeni ve komşu evler yıkılmış gerçekten dümdüzmüş. Hiç bir şekilde haberim yoktu. Böyle rüyalar çok görüyorum.
+5 oy
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Bu sitedeki en sevdiğim konu bu :) Bende yazayım ilginç bir rüya.

Üniversitedeyken C programlama dersini 2. kez alıyordum. Dersin Vize sınavı çok önemliydi dersi geçmek için, zaten vizeden puanı aldın aldın, yoksa finalde herkes dökülüyor, notlar 100 üzerinden 15-20 falan oluyordu :)

Neyse Vize sınavına girdim. Programlama ve yazılı sınav olduğu için benim hesaplarıma göre en kötü ihtimalle 60 almam gerekiyor. Hergün bekliyorum hoca notlar açıklasın yok açıklamıyor 1 hafta geçti.

Birgün öğlen uykusuna yattım rüyamda C sınavı açıklanmış  ve notum 40.  Uyandım hemen erkek arkadaşımı aradım dedim C sınavı açıklanmış 40 aldığımı gördüm hemen nete bak. Evet dedi açıklanmış dur bakıyorum.... 40 almışsın dedi. Dedim seni gebertirim düzgün bak :) valla 40 dedi :)
Rüya Bilgesi (155k puan)
Haha. Hem görüp hem kızmışsın çocuğa. Onun suçu ne. 80 aldığını görseydin keşke.
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Olacak okadar :)
+4 oy
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Üniversitedeyken bir gece rüyamda teyzemin evini gördüm. Teyzemin vücudu morarmış, bahçede evinin etrafında, ağır adımlarla sallana sallana tur atıyor. Hiç konuşmuyor sabit karşıya bakıyor. Onu öyle morarmış ve sabit bakışlı görünce biraz ürkütücü gelmişti. Sonra bir ses, o öldü ama henüz öldüğünü bilmiyor, belli etme dedi.

Uyandığımda babamla görüştüm herkes iyi dedi. Ama sonra öğrendim ki aslında teyzem vefat etmiş, ben öğrenciyim uzaktayım diye söylememişler ozaman bana.
+5 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
cin çarpan birisi gelmişti ona dua okuyordum adam polis memuruydu. inşirah suresini ve bazı ayetleri okudum cin geldi ama ben cini görünce kaçtım.
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Cini beden olarak mı yoksa enerji olarak mı nasıl gördün ?
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
karartılı tam beden değil koşarak ama kovalmadan geldi. çağırınca geldi. karanlık bir dalga gibiydi
Rüya Tabircisi (5.1k puan)
Bu da ilginç bir deneyim olmuş.
+5 oy
Rüya Yorumcusu (20.9k puan)
Üniversite yıllarındayız , çok sevdiğim 3 kız arkadaş var bir kadının evinde kalıyorlar ama o gece ben de misafir kaldılar, 2 yatağım var iki kişi bir yatakta sıkışık bir şekilde uyumaya çalışıyoruz. Kızlar ev sahibesini çekiştiriyor kadın duldu ve hakkında bir sürü dedikodu yapıyorlar hoşuma gitmedi bu ve gözlerimi kapadım sesleri kulaklarımda tam dalmış değilim belki o psikolojiyle bilemiyorum kadını hiç tanımadım ama onu gördüm , çok sıkıntılı ve bir gariban evi tahta raflar falan eski evlerden , kadın hüzünle kenarda  duran mutfak tüpüne gidiyor ve tüpü açıyor. Nasıl bir şeyler yapmak istiyorum yalvarıyorum yapmayın diye ama duymuyor. O panikle arkadaşları uyardım siz ne yapıyorsunuz bunları konuşurken zavallı kadın kendi canınla uğraşıyor , Meral vardı o arkadaşlarımdan en duyarsız olanı dalga geçti aman sende ermiş gibi ne saçmalıyorsun gibi bir şeyler biraz tartıştık onunla, ama kadının yaşadığını öğrendiğimde kızgınlık falan kalmadı arkadaşlara bir çeşit rahatlama ve bir daha onun hakkında en azından yanımda konuşmadılar, kadını görseydim soracaktım o gece bir sıkıntı yaşadı mı diye ? Ama hiç karşılaşma fırsatımız olmadı ...
+5 oy
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
düzenledi
Işyerinden ayrılan ve 2 senedir görüşemediğimiz bir  arkadaşım vardı. Rüyamda onun hamile olduğunu öğrendim. Ertesi gün telefonunu buldum ve telefon açtım. Gerçekten 3 aylık hamile olduğunu öğrendim.

Başka bir arkadaşımda yeni evlenmişti daha hamile bile değildi. Onun da mavi gözlü erkek bebeği olduğunu görmüştüm rüyamda. Şimdi mavi gözlü erkek bebeği var.

Rüyalarda adeta jinekoloğum :)
Rüya Bilgesi (155k puan)
Bebek isteyen seni arasın önce. :)
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Haahah aynen :)
+5 oy
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Okuldan bir arkadaşım yeni araba almıştı. Rüyamda onun lacivert bir arabayla kaza yaptığını görmüştüm. Ertesi gün bunu ona söyledim, dikkatli olmasını yani.

1 hafta sonra o arabayla, arkadaşlarıyla beraber ciddi bir kaza geçirdi. Kimseye birşey olmadı Allahtan ama araba hurdaya çıkmıştı.
+5 oy
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Rüyada kırmızı renk görmek; genelde cinsellik,aşk ve tutku olarak yorumlanıyor. Ama benim bilinçaltımda kırmızı renk, ya öfke ya da fiziksel değil de, kalpten acı çekeceğim bir olayın olacağını işaret ediyor.

Örneğin yıllar önce muhabbet kuşu besliyordum, onu rüyamda komple kırmızı renkte gördüm. 3 gün sonra aniden hastalandı ve öldü. Çok üzülmüştüm.

Başka bir olay, rüyamda üniversitede birlikte kaldığım ev arkadaşımın bana, kırmızı renk  rugan çanta verdiğini görmüştüm. Sonrasında ciddi bir kavga yaptık ve aslında oldukça tehlikeli biri olabileceğini öğrendim.

Rüyamda bu kırmızı renk görme ile ilgi deneyimlerimi kuzenime anlatmıştım. O da rüyalarında kırmızı renge hiç dikkat etmedigini bundan sonra dikkat edeceğini söylemisti.

Aylar sonra Kuzenim, rüyasında annesi ile babasını kırmızı renk bir arabanın içinde görmüş. 2 gün sonra haber geldi annesi ile babası  trafik kazası geçirmiş. Neyseki iyilerdi.

Ogün bu gündür rüyalarımda kendi isteğimin dışında kırmızı renk görürsem biraz tedirgin olurum.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Kırmızı günlük yaşamda dikkati, uyarıyı temsil eder aslında. Bir çok tabela kırmızıdır bu yüzden. Bilinçaltı ve üstbilinç de demek öyle kodlamış.
+4 oy
Rüyakar (563 puan)
Ruyamda birebir gordugum sahneyi bir hafta sonra gercek hayatta yasadim tamamen tesadufi sekilde. Ruyamda gordugum kiyafetlere kadar birebire sahne ayniydi.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Harikasınn..
+3 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Bir gece rüyamda uyandım. Yine hafif astral tadında. Evin içindeyim. Aklıma aynaya bakmak geldi. Ve salona kadar kısmen süzülerek kısmen yürüyerek gittim. Aynaya baktım.

Gördüğüm Buzlu camda veya buharlı bir aynaya bakıyormuş gibi silüet bir görüntüydü. Her şey belli belirsiz. Yüzüm benim yüzüm gibi ama değil gibi de. O an henüz rüya bedenimi canlandıramadığımı düşündüm tam olarak. Hala süptil bir görünümdeydi.
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Bunu açıklamanı ne zamandır bekliyordum :)
Rüya Tabircisi (10.3k puan)
Astralde aynada kendine bakmak, heyecanlanır insan :)  bunu yaşamak çok güzel olmalı. Okurken ben bile heyecanlandım  :)

Birseyi merak ediyorum; insanın fiziksel beden dışında astral beden ve mental bedeni olduğunu, ama bu bedenlerin her insanda etkin olmadığını (henüz doğmadığını)  bir çok ezoterik kitap yazar. Rüya beden ile, astral beden mi yoksa mental beden mi kastedilmekte, bu konuda bir fikrin var mı @Karga ?
Rüya Bilgesi (155k puan)
Bir çok öğretide farklı sayılar verilir. Ama benim bildiğim ve deneyimlediğim 2 bedenimiz vardır. Fizik beden ve rüya bedeni (enerji bedeni)

Başka isimleri deneyimlemedim
+2 oy
Rüyazede (122 puan)
bir sabah uyanırken ruhumun bedenime giriş şeklini görmüştüm ve beynim böyle havalanıyor gibiydi ve o şekilde uyanıyordum.
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Astral yolculuğun dönüş kısmına şahit olmuşsun sen
+2 oy
Rüyazede (122 puan)
Peki bu durumu daha fazla ilerletebilir miyiz acaba?  Bunun için uygulamalar var mı acaba? aşırı fazla ilgimi çekiyor böyle şeyler.
Rüya Tabircisi (5.4k puan)
Önce bu yazıyı oku. Daha sonra bunun için meditasyon çalışmaları var. Bununla ilgili internette pek çok makale var. Onları oku ben bilinçsiz yapmıştım. Bilinçli yapmaya çalışıyorum. Daha başaramadım. Tam belirtiler gerçekleşiyor sonra kopuyorum, yapamıyorum. Astral yolculuğun en büyük düşmanı korku korkuyu hissedersen yapamazsın ve çalışmaların yarıda kesilir. İlk bilinçli yolculuğumu yaparsam sana da haber ederim.
+3 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
Cumartesi günü özel bir niyetle rüyaya yattım. Uzun bir rüyanın özeti şuydu. Bir iş arkadaşım düz merdivenle akrobasi yapıyordu. Taklalar falan atıyordu, aynı zamanda program sunuyordu (kendisi gibi akrobatik hareketler yapan çocuklar da vardı) Her neyse, rüyamda bu iş arkadaşım akrobasi yaparken takıldı ve fena bi şekilde tökezleyip düştü. Sonra toparlandı kalktı falan.

Buraya kadar her şey normal. Bugün işe gittim ve o arkadaşımı buldum rüyamı anlattım ona. Ve tam o sırada cumartesi gecesinden beri dizinde bir ağrı olduğunu, bir yere çarptığını da hatırlamadığını ve bu yüzden 2 gündür buz koyduğunu söyledi. Hatta o esnada dizindeki buzu gösterdi bana. (bundan haberim yoktu rüyayı anlatana kadar)

Sonra işte bir gizem, bir geyik, durumu mizaha aldık ama ikimizin de kafasında büyük ve tatlı bir soru işareti oluştu.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
karga pazar günü rüyama girdin büyü işleri ile uğraşıyordun bura ya kadar normal ama bana müslümden şarkı dinlettin o ilginçti.
Rüya Tabircisi (10.3k puan)
Karga benim de rüyama girdin cumartesi günü ama rüyayı hatırlamıyorum. ( Özetleme yaptığını düşündüm, onu hissettim herhalde dedim)  Site yöneticisi olarak tüm site üyelerini ziyaret ediyorsun zannımca :))
Rüya Bilgesi (155k puan)
Yani bunu neden anlattım, rüyama dikkatli girin. :) Akrobasi falan yapmayın diye. Seninki de ilginçmiş mustafa.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Cumartesi gecesi bir şeyler olmuş o zaman.
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
öyle görünüyor.

İlgili rüyalar

+10 oy
4 yorum 74 okuma
10 Ekim Durugörü kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (155k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 52 okuma
+3 oy
2 yorum 19 okuma
+10 oy
7 yorum 175 okuma
3 Temmuz Durugörü kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (15.6k puan) yazdı
+12 oy
9 yorum 103 okuma
16 Haziran Durugörü kategorisinde Snf Rüyazede (498 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 16 okuma
20 Temmuz Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
19 Haziran Rüya kategorisinde Söngüllll Rüyazede (8 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 21 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
18 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+5 oy
1 yorum 48 okuma
31 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Asya yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

67 Aktif
6 Üye ve 61 misafir
Bugün : 25736
Dün : 27491
Toplam : 11671388
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 416 e
  2. Likya - 198 e
  3. Karga - 110 e
  4. Ruyaninmeali - 63 e
  5. yok - 60 e
  6. Tolgahan - 48 e
  7. sonsuz - 43 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...