Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+5 oy
21 okuma
önce İstihare kategorisinde Rüya Tabircisi (3.7k puan)
Bu gece (Çarşamba) bir yakınım için istihareye yattım,onun sevdiği biri için hayırlı mı değil mi onun için ve şu rüyayı gördüm:

  Akşamdı ya da geceydi gökyüzünde havadaydım ama sanki normal yerde gibi rahat duruyordum, gökyüzünde birkaç tane normal parlayan yıldız bulunuyordu elimi gökyüzünde duran bir tane yıldıza uzatmıştım işaret parmağımla bu yıldızı işaret ediyordum  sağ elimmiydi yoksa solmuydu bilmiyorum işaret ediyordum sanki bir önemi varmış gibi,bana yüzünü görmediğim ve bilmediğim birkaç kişi de bir şeyler soruyordu sanki yıldızın ismini söylüyorlardı fakat o yıldızın ismi o değil gibi her defasında olumsuz anlamda başımı sallıyordum, sanki bir şeyler biliyor gibi fakat anlatamıyor gibiydim çünkü konuşmuyordum ,ve yorgun gibi bir yüz halimde vardı ... Acil yorum rica etsem?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
3 yorum 61 okuma
+4 oy
1 yorum 29 okuma
+5 oy
1 yorum 21 okuma
+3 oy
1 yorum 23 okuma
6 Temmuz Rüya kategorisinde Hope Karabasan (-139 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 24 okuma
3 Temmuz Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (1k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 38 okuma
1 Temmuz Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (1k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 36 okuma
23 Haziran Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (1k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 45 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.8k rüya

5.3k yorum

3.5k düş-ünce

1.6k üye

55 Aktif
1 Üye ve 54 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 24314
Dün : 27126
Toplam : 8704326
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 297 e
  2. Likya - 232 e
  3. Rüya Tabircisi - 198 e
  4. Karga - 96 e
  5. Simge - 93 e
  6. sonsuz - 79 e
  7. Hicaz - 78 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...