Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
27 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (87 puan)
Rüyamda şehirde bir otobüs içinde yolculuk ediyordum. Etrafımda tanımadığım insanlar vardı onlarla birlikte annem ve babam da yanımdaydı. İnmek üzere olan yetişkin ve kapalı bir kadın " inmeden yüzüğümü birine hediye edeceğim" dedi. Ve bana verdi. Verdiği yüzük ; sapı olan çiçekli, altın bir yüzüktü. Verdi ve indi ben de teşekkür ettim. Rüya böyle sona erdi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (124k puan)
Merhaba,

Yakın zamanda bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu gittiğiniz yerde yeni bir insanla tanışabilirsiniz. Bu insan sizin için hayırlı bir arkadaş, dost olacak. Aynı zamanda bekar iseniz evleneceğiniz insanla da tanışabilirsiniz.

Sevgiler,
+3 oy
Rüyakar (680 puan)
Size talip olacak bir kadın olacak ,bir yolculukta veya bulunduğunuz aynı bir mekanda olabilir ,sizi görüp beğenebilir ve size hiç beklemediğiniz bir anda açılabilir, ayrıca bu kadının gayet iyi bir insan olduğunu söyleyebilirim rüyanızdan çıkarımda bulunarak ,yüzüklerin manevi değeri vardır ve bu kadın size duygusal olarak yani kendi  maneviyatından size bir şeyler hediye edicek  yani sevgisini , umarım hayırlısı olur ,daha güzel rüyalara

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 9 okuma
11 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 15 okuma
23 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
1 yorum 34 okuma
16 Temmuz Tabir kategorisinde Mirac Uzman Yorumcu (25.5k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
+2 oy
1 yorum 27 okuma
7 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Fatima yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

16.2k yorum

9.9k düş-ünce

2.2k üye

82 Aktif
6 Üye ve 76 misafir
Bugün : 7527
Dün : 18558
Toplam : 10597441
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1589 e
  2. Karga - 184 e
  3. kuzgun - 78 e
  4. Yıldız Tozu - 71 e
  5. ba-de - 56 e
  6. Merve3434 - 54 e
  7. Eyja - 49 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...