Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
21 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (81 puan)
Rüyamı sabah erken saatlerde yattıktan sonra gördüm ve geç uyandım.  Rüyamda, ailem ile bir sokaktan geçiyoruz ve her yaz gidip de bu yaz gitmediğimiz otelin içinde buluyoruz kendimizi. Babam ortada yok. O anda oteldeki eski arkadaşlarım geliyor aklıma ve anne ben bir iki dakika onlara bakayım diyorum. Arıyorum. Basket sahasında buluşalım diyoruz. Ama asla bulamıyorum. Otel oldukça genişlemiş olduğunu ve birden fazla basket sahası konulduğunu fark ediyorum. Ben kadar ileri gitsem de asla sahalar bitmiyor. Ailemi merak ediyorum ama oldukça uzaklaşmış olduğumu fark ediyorum. O sırada bütün arkadaşlarımı görmeye başlıyorum. Sevdiklerimi de sevmediklerimi de. Hepsi gruplaşmış halde benim gibi yürüyorlar. Kimisi otobüse doğru gidiyor kimisi de lunaparka doğru. Ama onlar da gidiyorlar işte. Ve sevmediklerim de dahil bana gülümseyerek bakıyorlar. Mutlu mutlu sanki beni gördüklerine sevinmiş gibi. Hepsi AA meraba ceren ve diyor. Ben tabi diğer arkadaşlarımı arama heyecanıyla selam bile veremiyorum ve dolanıp duruyorum.  O sırada gökyüzünden Aslan sayamıyacağım binlerce yüzlerce kayan yıldız geçiyor. Gördüğüm en güzel gökyüzünü görmüş olabailwcwpimi fark ediyorum. Kumsala bakıyorum ve gökyüzünün orada hiç görmediğim kadar siyah olduğunu aynı anda Güneş’in battığını ve hiç görmediğim kadar kırmızı olduğunu fark ediyorum. Güneşin Işık’ları kahverengi olan kumlara yansıyor. Bir bob ross resmî gibi adeta. Bu sefer uzun zamandır görmek istediğim ama hiç bir zaman göremediğim seneler önceden kalmış arkadaşlarımı görüyorum. Nasıl hatırlıyorsam öyle kalmışlar. Nereden baksan içeride hiç yetişkin yok. Ben hala arkadaşlarımı ararken öbür tanıdığım insanlar hep beni duruduruyor hal hatır soruyor ve geç kaldığımı hissetmeme yol açıyorlardı. Sonrasında asla arkadaşlarıma ulaşamadım. Telefonları açmıyordu. O sırada herkesin aksine suratı asık bir tanıdığımı gördüm anladım ki o da birini arıyordu ve yüzünde geç kalmışa benzer bir ifade vardı. Herkes bir yöne doğru hareket etmeye başladı. Bende annemleri bıraktığım yerde bulmak için dua ediyordum.  Hızlı adımlarla geri dönmeye başladım. Ancak kalabalıktan insnalar hep önüme çıkıyorlar ve beni bir nebze oyalıyorlardı. Sonra da uyandım. İçimde bir keşke rüya olmasaydı duygusu ile.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (124k puan)
Merhaba,

Bu rüya genel olarak aile hayatında yaşanacak olan sıkıntılı ve üzücü günlerin sona ereceği anlamına gelir.Sizin hayatınızda yada aile hayatınızda bir sorun çözüme kavuşacak. Biraz sıkıldıktan sonra rahatlama yaşayacaksınız. Hayatınızda ortaya çıkan bir sorun ortadan kalkacak.

Sevgiler,

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 18 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde ugurovsky Rüyazede (36 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 20 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Salih yazdı
+4 oy
4 yorum 48 okuma
15 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (137k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 49 okuma
+5 oy
0 yorum 17 okuma
+3 oy
1 yorum 20 okuma
+9 oy
2 yorum 39 okuma
12 Ağustos Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (596k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 40 okuma
19 Haziran Rüya kategorisinde Zerrin Rüyazede (15 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 34 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Cansu yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

16.2k yorum

9.9k düş-ünce

2.2k üye

90 Aktif
9 Üye ve 81 misafir
Bugün : 7305
Dün : 18558
Toplam : 10597219
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1589 e
  2. Karga - 184 e
  3. kuzgun - 78 e
  4. Yıldız Tozu - 71 e
  5. ba-de - 56 e
  6. Merve3434 - 54 e
  7. Eyja - 49 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...