Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
61 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (16.3k puan)
Gözümü kapadığım anda gördüğüm bir rüya dalamamıştım bile gülümseyerek uyandırdı tekrar gözümü kapasam da  döndürmeyi başaramadım sanırım gülümseme yanlıştı :)
 
Bacada oturmuş iki sevimli cin , duman isi şeklinde çıkan siyah kalpleri ellerinde bir çubukla patlatıyor ve arkada bir müzik (tıpkı sabun köpüğü gibiydi kalpler ) ...
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Ne kadar ilginç bir rüya. Yorumunu bende merak ettim. Ben cinleri (inorganikleri) rüyamda gördüğüm zaman genelde ya boğuşuyoruz ya birbirimizi tehdit ediyoruz :) Umarım bizde birgün böyle birbirimize kalpler gönderecek kadar barış sağlarız.
Rüya Yorumcusu (16.3k puan)
Kalpler bacadan duman şeklinde siyah çıkıyordu çok ilginçti gerçekten ben de merakla bekliyorum nasıl yorumlanır , bacaklarını bacadan aşağıya sarkıtmış çocukların sabun balonlarını patlatmasının keyfine benzer bir keyif içindeydiler , gördüm diye bozulmuş bir daha da rüyaya dönmemiş olabilirler bilemedim ben de :) sabun köpüğü olan sevgilerden mi koruyorlardı acaba beni ?
Rüya Tabircisi (5.5k puan)
Kuzgun diger rüyalarına da baktım, bence  sende var bir yetenek, yani rüya algın yüksek demek istiyorum. Cinler (inorganikler) İnsan  enerjisini seviyorlar oyüzden geliyorlar. Yalnız sebebini bilmiyorum bazısı daha saldırgan bana gelenler gibi. Bazısı da sana gelenler gibi daha ılımlı. Bu konular ile ilgili sitedeki daha bilgili kişiler yorumlayacaktır durumu, bende merakla bekliyorum :)
Rüya Yorumcusu (16.3k puan)
Ben ilk kez gördüm aslında gerçekten dediğiniz özellikler bende var mı ? Bilemiyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (137k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Bu sanki rüyadan çok durugörü gibi olmuş. Veya uyanık görülen bir rüya gibi. O kadar çok kalp patlattıklarına göre belki son yıllarda sevgi eksikliğini gösteriyorlar bir şekilde. İnsanların aşkı, sevgisi dumandan balon gibi. Pıt diye patlayabiliyor. Bunun durugörüsü gibi geldi rüya bana.
Rüya Tabircisi (8.8k puan)
Aşk zaten insanlara özgü değil mi ? İnorganiklerde aşk sevgi var mı ?
Rüya Bilgesi (137k puan)
Olmaz mı? Onlarda da var. Hatta insan türüne aşık olanı bile oluyor. Ama bu rüyadaki cinler farklı geldi bana, göstermek istedikleri şey yani.
Rüya Yorumcusu (16.3k puan)
Duru görü nedir tam bilmiyorum ama uyku ile uyanıklık arası bir durumdu . Sevgi konusunda son yıllarda tam tersini hissediyorum aslında fakat kalp ile rüyaya gelen aşksa dediğiniz gibi kul aşkının sabun köpüğü gibi olduğunu görüyorum ben de , teşekkür ederim yorumunuz için .
Rüya Yorumcusu (16.3k puan)
Durugörü geçen gün yaptığımız testte çıkan durumlar hay allah çalışırken kafamı toparlayamadım :) ilk duyduğum bir çok kelime var burada fırsat buldukça bakmam gerek yoksa hemen yerleşmeyecek gibi ...Bir arkadaş yukarıda ilginç rüyalar gördüğümü söylemişti , doğrudur bu işle ilgilenmeye başladığımdan beri daha da ilginçleştiler ve sizlerle paylaşmaya çalışıyorum .
+3 oy
Rüya Bilgesi (596k puan)
cinlerin tabirinde is varsa bu daha çok şeytanla akraba olan cinlerdir.cin tarifinde gerçekle benzerlik var ama is daha çok şeytanın yaratıldığı kısımdır. hilekar birine, cini yakında görmek; hayal kırıklığına işarettir.her türlü fikir ve inanıştan insanların bir araya gelip iyi geçinebildiği güzel bir topluluğun içine girersiniz.hane etrafında cinlerin bulunduğunu görmek rüya sahibinin yapması gereken bir adak ya da verdiği bir sözün bulunduğuna işaret eder. cinlerin eğlenmesine gelelim, bu  kişinin ummadığı anda yakın bir dostundan büyük faydalar göreceği şeklinde yorumlanır.
Rüya Yorumcusu (16.3k puan)
Teşekkür ederim , bu da ilginç bir yorumdu :)
Rüya Bilgesi (596k puan)
rica ederim.

İlgili rüyalar

+6 oy
2 yorum 20 okuma
27 Ağustos Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (596k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 44 okuma
+7 oy
1 yorum 68 okuma
+5 oy
1 yorum 31 okuma
+1 oy
0 yorum 55 okuma
15 Şubat Rüya kategorisinde Onur yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (9.3k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 26 okuma
10 Ekim Rüya kategorisinde gulnare Rüyazede (16 puan) yazdı
+5 oy
5 yorum 40 okuma
20 Ağustos Durugörü kategorisinde Eyja Rüyakar (1k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 13 okuma
18 Temmuz Rüya kategorisinde duyygunver Rüyazede (69 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.8k rüya

16.2k yorum

9.9k düş-ünce

2.2k üye

87 Aktif
9 Üye ve 78 misafir
Bugün : 7337
Dün : 18558
Toplam : 10597251
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1589 e
  2. Karga - 184 e
  3. kuzgun - 78 e
  4. Yıldız Tozu - 71 e
  5. ba-de - 56 e
  6. Merve3434 - 54 e
  7. Eyja - 49 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...