Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
+4 oy
35 okuma
önce Rüya kategorisinde Rüyakar (1.6k puan)
Gözümü kapadığım anda gördüğüm bir rüya dalamamıştım bile gülümseyerek uyandırdı tekrar gözümü kapasam da  döndürmeyi başaramadım sanırım gülümseme yanlıştı :)
 
Bacada oturmuş iki sevimli cin , duman isi şeklinde çıkan siyah kalpleri ellerinde bir çubukla patlatıyor ve arkada bir müzik (tıpkı sabun köpüğü gibiydi kalpler ) ...
önce Rüyakar (2k puan)
Ne kadar ilginç bir rüya. Yorumunu bende merak ettim. Ben cinleri (inorganikleri) rüyamda gördüğüm zaman genelde ya boğuşuyoruz ya birbirimizi tehdit ediyoruz :) Umarım bizde birgün böyle birbirimize kalpler gönderecek kadar barış sağlarız.
önce Rüyakar (1.6k puan)
Kalpler bacadan duman şeklinde siyah çıkıyordu çok ilginçti gerçekten ben de merakla bekliyorum nasıl yorumlanır , bacaklarını bacadan aşağıya sarkıtmış çocukların sabun balonlarını patlatmasının keyfine benzer bir keyif içindeydiler , gördüm diye bozulmuş bir daha da rüyaya dönmemiş olabilirler bilemedim ben de :) sabun köpüğü olan sevgilerden mi koruyorlardı acaba beni ?
önce Rüyakar (2k puan)
Kuzgun diger rüyalarına da baktım, bence  sende var bir yetenek, yani rüya algın yüksek demek istiyorum. Cinler (inorganikler) İnsan  enerjisini seviyorlar oyüzden geliyorlar. Yalnız sebebini bilmiyorum bazısı daha saldırgan bana gelenler gibi. Bazısı da sana gelenler gibi daha ılımlı. Bu konular ile ilgili sitedeki daha bilgili kişiler yorumlayacaktır durumu, bende merakla bekliyorum :)
önce Rüyakar (1.6k puan)
Ben ilk kez gördüm aslında gerçekten dediğiniz özellikler bende var mı ? Bilemiyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
önce Lusid Rüyacı (73.5k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Bu sanki rüyadan çok durugörü gibi olmuş. Veya uyanık görülen bir rüya gibi. O kadar çok kalp patlattıklarına göre belki son yıllarda sevgi eksikliğini gösteriyorlar bir şekilde. İnsanların aşkı, sevgisi dumandan balon gibi. Pıt diye patlayabiliyor. Bunun durugörüsü gibi geldi rüya bana.
önce Rüyakar (1.3k puan)
Aşk zaten insanlara özgü değil mi ? İnorganiklerde aşk sevgi var mı ?
önce Lusid Rüyacı (73.5k puan)
Olmaz mı? Onlarda da var. Hatta insan türüne aşık olanı bile oluyor. Ama bu rüyadaki cinler farklı geldi bana, göstermek istedikleri şey yani.
önce Rüyakar (1.6k puan)
Duru görü nedir tam bilmiyorum ama uyku ile uyanıklık arası bir durumdu . Sevgi konusunda son yıllarda tam tersini hissediyorum aslında fakat kalp ile rüyaya gelen aşksa dediğiniz gibi kul aşkının sabun köpüğü gibi olduğunu görüyorum ben de , teşekkür ederim yorumunuz için .
önce Rüyakar (1.6k puan)
Durugörü geçen gün yaptığımız testte çıkan durumlar hay allah çalışırken kafamı toparlayamadım :) ilk duyduğum bir çok kelime var burada fırsat buldukça bakmam gerek yoksa hemen yerleşmeyecek gibi ...Bir arkadaş yukarıda ilginç rüyalar gördüğümü söylemişti , doğrudur bu işle ilgilenmeye başladığımdan beri daha da ilginçleştiler ve sizlerle paylaşmaya çalışıyorum .

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 29 okuma
+4 oy
1 yorum 24 okuma
+1 oy
0 yorum 45 okuma
15 Şubat Rüya kategorisinde Onur yazdı
+7 oy
1 yorum 44 okuma
+1 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (53.5k puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 17 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (1k puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 17 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+3 oy
1 yorum 38 okuma
15 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.8k rüya

5.3k yorum

3.5k düş-ünce

1.6k üye

52 Aktif
2 Üye ve 50 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 25141
Dün : 27126
Toplam : 8705153
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 309 e
  2. Likya - 233 e
  3. Rüya Tabircisi - 198 e
  4. Karga - 99 e
  5. Simge - 93 e
  6. sonsuz - 79 e
  7. Hicaz - 78 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...