Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
21 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (77 puan)
ben ve erkek arkadaşım onun ve benim ailemin kız taraflarının olduğu bir evde toplanmıştık kına gecesi ya da mevlit gibi bir şeydi fakat tek erkek oydu beyaz müstakil büyük bahçeli bir ev daha sonra dışarıya sadece ikimiz çıktık yolda yürürken benimde tanıdığım yakın arkadaşını gördük ben selam vermeyecek misin diye sordum o da hayır o vermeden vermem dedi aralarında küslük olmuş güya sonradan öğreniyoeum sonra bu yakın arkadaşımız bir dükkan gibi yufkacı gibi bir yerde sevgilimin boynunu sıkmaya başladı ben de nolursun yapma falan diye ağladım ve dükkan sahibi yaşlı teyze hemen 112yi aradı sevgilim nefessiz kaldı biraz ama ben çok korktum hala etkisindeyim ölücek sandım sonra hastaneye kaldırıldı biz hastaneye giderken yakın arkadaşı beni öpmeye çalıştı beni sevdiğini söyledi bu yüzden yaptığını söyledi ama ben sevgilimi seviyordum hastaneye gittim sonra iyileşmişti zaten iyiydi sevgilim sonrasını hatırlamıyorum yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (120k puan)
İlişkiniz birisi tarafından fena kıskanılıyor ve bunu hissediyorsunuz. Sizin ilişkinize yönelik saldırıları var bu kişinin aynı zamanda. Nasıl desem sizi ayırabilmek için fırsat kolluyor. Belki bu kişi rüyada gördüğünüz kişi değil de daha önceden tanıdığınız birisi olabilir. Yani farklı birisi olabilir.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+3 oy
0 yorum 23 okuma
+6 oy
1 yorum 25 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Fatmanur yazdı
+6 oy
1 yorum 64 okuma
13 Eylül 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (54 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 26 okuma
29 Haziran Tabir kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 16 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
+4 oy
3 yorum 23 okuma
13 Ağustos Rüya kategorisinde Mermaid1 Rüyazede (74 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 19 okuma
27 Ağustos Tabir kategorisinde Zeynep_gl Rüyazede (208 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.2k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

110 Aktif
5 Üye ve 105 misafir
Bugün : 6422
Dün : 23055
Toplam : 9982492
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 11 e
  2. kuzgun - 7 e
  3. Mirac - 2 e
  4. Sefa - 2 e
  5. Fidan bebek - 1 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...