Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+7 oy
50 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (8.9k puan)
Bi otomobildeydim. İş yerine varıyoruz ama okul gibi burası. İndikten sonra pantolon yerine etek giydiğimi farkettim. Yanımda pantolonun yedeği olmadığını hatırladım. Eve gidip geri dönmek uzun sürecekti bu yüzden arka sıralarda kimseye farkettirmeden oturmaya karar verdim.

Sonra tuvalete gittim. Bi masa ve üzerinde kutu vardı. Merak edip kutuya baktım. Üzerinde ismim yazıyor, kutu kontrol edilip öyle oraya bırakılmış. Askeriyede bunu böyle yapmak zorundalar diye düşünüyorum. Kutunun içinde bir poşet, poşette de bir kaç tane yün (hatırladığım kadarıyla mavi tonlarında) iplik vardı. Kim niye göndermiş, ne yapacağım onları bilmiyordum ama annemin ablamın işi diye düşünüyordum.

Sonra sarmal bir merdivenden elimde kilotla iniyordum. Bura tanıdığım tanımadığım kalabalık vardı, ne olduğunu hatırlamıyorum.

Derken annemle beraber tekrar okul askeriye ve iş yeri benzeri yerde bir araya geldik. Onun da tuvalete girmesi gerekti. Farklı yerlere doğru yürüyor diye ona kızıp, yeri bildiğimi benimle gelmesini söyledim. Karşı tarafta sıra vardı. Benim girdiğim tuvaletin kapısını açtık içeriye girdik. Kapıyı kapatacağımız sırada dışarıdan biri bir şey söyledi, hatırlamıyorum. Arkamı dönüp baktığımda kadın erkek karışık tuvalet içinde sıraya girmişlerdi. Geri çıktık.

Topluluğun olduğu bir yerdeydim. Belki yemekhane.. İşimiz bitti ve çıktık yine kim olduğunu hatırlamadığım birileriyleydim. Bir kadını, beyaz mini kamyonet içinde arkasındaki kasaya oturmuş gördüm. Kızıl küt dalgalı saçlı. Ne yapıyor bu orada diye biz garip garip bakarken, bize bir şeyler söyledi. Yapmazsa ilgililerin dikkatini çekmezmiş, ona göre bir grevdi.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Rüya Bilgesi (183k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Epey detaylı ve sembollü bir rüya olmuş. Parça parça çözmeye çalışalım. Pantolon yerine etek giymek tedirgin etmiş seni. Elbiselerin duyguları temsil ettiğini düşünürsek burada pantolon eril enerjiyi etek de dişil enerjiyi temsil ediyor olabilir. Böylece dişil duyguları saklama gereği veya bulunduğunuz ortamda en azından eril enerjiyi gösterme gereği hissetmişsin. Ama elinde olmadığından saklama gereği veya gözlerden uzakta tutmayı tercih etmişsin.

Tuvalet yine kendimizle ilgili özel duygulardır. Burası askeriye olduğuna göre belli ki uzun süreli bir disiplinli ortamda kalmaya işaret ediyor. İpliği ise çözmek gerekiyor ne olabilir acaba?

Elinde külotla inmek kendine içsel yolculukta yine cinsellik içerikli bir sorgulamayı çağrıştırdı. Bu konuda derinlere iniyor bilinçaltın.

Annene bazı konularda kızgın olabilirsin. Daha doğrusu kızgın değil de önerdiğin şeyleri yapmadığı için biraz tersliyorsun. Yine tuvallette geçen durum cinsellik ve toplum temalı. Bu bağlamda yorumlanabilir rüyan.

Son kısımdaki kadın da benzer şekilde bence. Baya içsel bir hesaplaşma gibi duruyor rüyan.
Rüya Tabircisi (8.9k puan)
Bu hesaplaşmalar nasıl biter bilmiyorum.. Uyanıkken de içten içe çatışmalar yaşıyorum. Aklıma gelen şeyler nasıl aklıma gelebilir diye kendi kendime kızmama sebep oluyor.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 29 okuma
+4 oy
1 yorum 19 okuma
16 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (289 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 27 okuma
8 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Adams Rüyazede (289 puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 33 okuma
20 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Fearless Rüyakar (602 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 54 okuma
24 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Aleyna yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
23 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Liz Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 50 okuma
8 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Liz Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+7 oy
1 yorum 125 okuma
+1 oy
0 yorum 55 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (84.5k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 44 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.5k rüya

30.7k yorum

18.2k düş-ünce

3.4k üye

74 Aktif
6 Üye ve 68 misafir
Bugün : 18136
Dün : 24433
Toplam : 14322332
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1268 e
  2. Karga - 50 e
  3. Ruya.ci - 34 e
  4. Likya - 25 e
  5. desmodus - 20 e
  6. Ruyadede - 19 e
  7. Yaren1989 - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...