Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
45 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Rüyamda. Yaz tatilinde bir yerde çalışmam gerekiyor. Ama eğitimle ilgili bir şey ve para almadan. Liseden bir arkadaşım da orda. Küçük bir odada ortada bir masa var. Ve üç kişi çalışıyoruz orada. İki gün gidiyorum sonra hiçbir iş yaptırmıyorlar bütün gün oturuyoruz diye gitmemeye karar veriyorum. Daha sonra aradan 2 hafta geçiyor. Ben evde oturmaktan sıkılıyorum. Anneme söylüyorum işe devam edicem diye. Annemde evde boş boş oturacağına git orda çalış falan diyo. Sonra işe gidiyorum. Arkadaşlarımda her zamanki gibi orda. Bütün gün hiçbir iş yapmıyoruz. Oturuyoruz sadece falan diyorlar. Önceki 2 hafta işe gitmediğim için müdür görürse kızar diye çok ortalıkta gözükmüyorum. Daha sonra bir evdeyiz annemler de orada ve müdür de gelmiş. Güleryüzlü bir kadın. Biraz tedirgin olarak iki haftadır gelmiyorum ama işe devam edicem diyorum. Oda şaka yapıyor. Sonrada gel diyor.  Ertesi gün işe giderken hava güneşli. İş eve biraz uzak. Ve otobüsle gidiyorum. Bir ara hangi otobüse binicektim falan diye düşünüyorum. Arkadaşlarım burdan 2 haftadır para almaya başlamış. Söylemiyorlar ama ben öyle düşünüyorum
. Keşke devam etseydim bende falan diyorum. Ve orada olmaktan mutluyum.

Bir diğer bölümünde; İngiliz Kraliyet ailesini görüyorum. Orman gibi biryerdeyiz. Çocuklarıyla beraber ve birde kabile gibi bir şey var. Bize dans öğretiyorlar. Ve öncesinde bir haber çıkmış kate middleton’ın kıyafetleri çok açık. Hiç uygun değil diye. Daha sonra özellikle ona bakıyorum ve normal gibi geliyor. Middleton’un kızını da dans ederken görüyorum ama tamamen çıplak. Rüyamın bu kısmında William, Kate ve çocukları vardı.

Daha sonra yine aynı yerdeyiz ormanlı bir yol. Bizim olduğumuz kısım asfalt. Ama önümüzde ve arkamızda her yer yer yeşil ağaçlarla dolu. Güzel bir yer. Bize yine bir şey gösteriyorlar. Bu sefer Harry ve Meghan’ı görüyorum. Yine bir şeyler yapıyoruz. Daha sonra yüksek bir ocak görüyorum. Üzerinde tencere var ve içinde bir şey kaynıyor. Dans falan ediyoruz ama gözüm sürekli orda. Şüpheleniyorum. Patlayacak diyorum daha sonra Harry karısını bana doğru itiyor ve önümüze geçiyor. Tencere bomba gibi patlıyor.

Başka bir bölümünde ise halamdayız. Babam bu gece orada kalmak istiyor. Bizde tamam diyoruz. Daha sonra babam beni çağırıyor. Kardeşim bir ay staja gidecek ve 500 lira alacakmış. Babamda bana diyorki; senden hiç para istemeyeceğim ama kardeşinden isteyeceğim. Ben içki al diyeceğim oda alacak diyor. Bende sertçe kafamı çevirip odadan çıkıyorum. Sonra kendime kızıyorum ve ona demek istediğim şeyleri kafamdan söylüyorum. Daha sonra tekrar yanına gidiyorum konuyu açsa söyleyeceğim hemen. (Gerçekten çok sinirlenmiştim çünkü. Birde rüyamda babam sarhoştu.) Annemle beraber mutfaktalar. Annem gayet mutlu. Daha sonra tekrar annemi görüyorum eşyalarını topluyor. Ertesi gün bir işi mi ne varmış eve gidecekmiş. Babamda onu bırakacakmış. Bende zaten halamda kalmak istemediğim için; hep beraber gidelim o zaman falan diyorum. Kardeşim halamda kalmak istiyor galiba ve  babamda. Ama sonra kabul ediyorlar. Ve hazırlanıyoruz. Halamı görüyorum yanında galiba babanem var başka bir odada oturuyorlar. Zaten halam pek kalmamızı istemiyor gibiydi diye düşünüyorum.

Rüyam bu kadardı. Baya bir karışık. Yorumlarsanız sevinirim:))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+8 oy
Rüyakar (4.7k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhabalar, özelden rüyanızı yorumlamamı istemişsiniz. Yardımcı olayım gördüklerim oranında. Yine çok çok uzun bir rüya olmuş. Bir kere üç çok uhrevi ve hayırlı bir sayı, üç kişi, üç hafta üç ile ilgili herşey olacak ilahi kaderi gösterir. Anneniz bu hayatınızdaki mihenk taşı, sözleri temennileri sizin hayatınızı şekillendiriyor ve çok önemli. Ama yine de kendi içinizdeki istedikleriniz ile onun temennileri arasında ufak da olsa çelişkiler yaşanabiliyor. Seçmek zorunda kaldıklarınız ve asıl yapmak istedikleriniz arasındaki bir çelişki ile biliçaltınız uğraşıyor. Otobüs aslında bir yeni yoldur, değişimdir, seçimdir. Bunu yapacağınızda aklınızın arkanızda kalmasından çok çok korkuyorsunuz derinlerde. Rüyada kraliyet ailesi, hayallerinizi gerçekleştireceğinizin göstergesidir. Özellikle iş hayatınızda yaşanacak gelişmeleri gösterir. Babanızı sarhoş görmeniz yaptığı hatalardan dolayı sağlığından, malından ya da hayatta en çok titrediği taraftan babanızın sınanacağını gösterebilir. Çok karışık değil aslında rüyanız. Aile bağlarınızda kendi bilinçaltınızda güç aldığınız ve güç kaybettiğiniz kişileri mutluluk ve sıkıntı hissiyatları ile sınıflamışsınız. Halanız ve anneniz size güç veren kökleriniz, babanız ise hayatınıza belirsizlik katan taraf. Tüm bunlara rağmen genel göstergeleri tek başına alacağınız riskin boşa çıkmayacağını, mümkün olan en cesur şekilde hareket etmeniz gerektiğini size telkin ediyor. Kraliyet ailesi başarı sonlu olmayan hiçbir rüyada yer almazlar, ben kendimden biliyorum…  Sevgiler…
Karabasan (400 puan)  
Öncelikle teşekkür ederim:)) Babam, annem ve halamla ilgili söyledikleriniz tamamen doğru. Bunun yanında bir risk almak üzere olduğum ve ruh halimde. Umarım rüya yorumlamaya devam edersiniz:))
Rüyakar (4.7k puan)  
Çok teşekkür ederim pozitif geri bildiriminiz için... sevindim yorumlarımın örtüşüyor olmasına... rüyaların içindeki gerçek hayat göstergelerini bulmayı seviyorum... Rüya günlükleri de tutuyorum, gerçekten yol gösterici oluyor... sevgiler... ;)

İlgili rüyalar

+8 oy
3 yorum 76 okuma
+7 oy
1 yorum 44 okuma
+13 oy
2 yorum 79 okuma
8 Kasım 2019 Tabir kategorisinde İpekD Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
+3 oy
4 yorum 28 okuma
+3 oy
2 yorum 24 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (358k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 43 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

63.7k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

69 Aktif
2 Üye ve 67 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 4
Dün : 22363
Toplam : 16026424
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...