Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+5 oy
113 okuma
Analiz kategorisinde Rüya Kurucu (85.7k puan)
Rüyanızda bir cep telefonunu görmek veya kullanmak, yeni bilgilere karşı duyarlı olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda hareketliliğinizi temsil eder. Alternatif olarak, rüya anlayış eksikliği anlamına gelir. Belki de birine ulaşmakta zorluk çekiyorsunuzdur.

Cep telefonunu kaybettiğini rüyada görmek iletişim eksikliği anlamına gelir. Duygularınızın veya benliğinizin bazı yönleriyle temasınızı kaybettiniz demektir. Bir cep telefonu bulursanız, yeniden bağlanma ve yeniden açılan iletişimi sembolize eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+5 oy
Rüya Kurucu (85.7k puan)
Cep telefonunuzun açılıp kapandığını rüyada görmek, içinde bulunduğunuz bir durum hakkında konuşmaya hazır olduğunuzu gösterir.

Cep telefonunuzun ekranının çatladığını rüyada görmek, kendinizi sağlıklı ya da etkili bir şekilde ifade etmediğiniz, edemediğiniz anlamına gelir.

Ailenizin size verdiğini veya cep telefonunuzun olmasına izin vermeyi rüyada görmek, onlarla daha iyi bir iletişim kurmanızı ifade eder. Belki de rüya size onlara daha çok açmanız gerektiğini söylüyor. Ücretsiz bir cep telefonu almayı, bulmayı rüyada gördüyseniz, iletişimin önemini simgeler. Başka bir deyişle, bu iletişim ihtiyacına bir fiyat biçemezsiniz.
+4 oy
Rüya Kurucu (85.7k puan)
Cep telefonu baz istasyonu, kulesi

Rüyanızda bir cep telefonu kulesini veya baz istasyonunu görmek, iletişimi ve başkalarına olan bağlantılarınızı sembolize eder.

Evinizin üzerine bir cep telefonu baz istasyonunun inşa edildiğini rüyada görmek, ailenizde artık göz ardı edilemeyecek bir iletişim eksikliğinin olduğu anlamına gelir. Bu iletişim sorununu çözmeniz gerekir.
+3 oy
Rüya Bilgesi (175k puan)
Eskiden değil ama son 10 yılda rüyada görülen cep telefonu sayısında felaket bir artış vardır çünkü artık insanların çoğu cep telefonu ile tümleşik yaşıyor. Cep telefonsuz kendini eksik hissediyor ve gün boyunca belki saatlerce cep telefonundan bir şeyler yapıyor, yazıyor, okuyor.

Bu durumda rüyalara girmemesi kaçınılmaz bir hale geliyor. Bu başlık yararlı olmuş.
+1 oy
Rüya Bilgesi (1.2m puan)
Konustugumuz kisiyle ilgili iletisime de isaret edebilr. Haber.cagri. bilgi gelisim gibi detaylarida icerebilir. Cunku cep telefonu genis kapsamli kullanilan ozellikleri her gecen gun artan bi cihaz diye dusunuyorum ek olarak.

İlgili rüyalar

+8 oy
1 yorum 138 okuma
+3 oy
1 yorum 31 okuma
5 Kasım 2019 Rüya kategorisinde edasay Karabasan (-76 puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 260 okuma
13 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Kurucu (85.7k puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 40 okuma
12 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Kurucu (85.7k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 32 okuma
+3 oy
0 yorum 36 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (66k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 17 okuma
14 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Rüya Kurucu (85.7k puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 144 okuma
12 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Kurucu (85.7k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 18 okuma
22 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Talha Samançı yazdı
+3 oy
0 yorum 402 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.9k rüya

26.5k yorum

16.8k düş-ünce

3.1k üye

72 Aktif
0 Üye ve 72 misafir
Bugün : 758
Dün : 31388
Toplam : 13302544
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 229 e
  2. Rüya Tabircisi - 199 e
  3. Karga - 59 e
  4. Likya - 44 e
  5. Ruyadede - 29 e
  6. Simge - 29 e
  7. Lacivert - 24 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...