Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
29 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (327 puan)
Rüyamda üzerimde uzun ,dar kesim bir elbise vardı. (emin değilim ama galiba yırtmaçlıydı) Rengi koyu kırmızı ya da bordo idi ve düşük omuz elbise modelindeydi. Saçlarım da yapılmıştı. Mezuniyet için hazırlanmışım. Mezuniyet gecesi için çok güzel hazırlanmışım ve gerçekten de güzel görünüyordum. Elbise ve rengi  çok güzeldi. Sonra o elbiseyi çıkarıp koltuğun üzerine koymuşum yani koltuğun üzerinde gördüm. (mezuniyetim 1 yıl sonra)
Normalde gözlük kullanıyorum ama rüyamda mezuniyet için gözlüğümü takmamışım yani kendimi gözlüksüz gördüm. Bu rüya aklıma geldikçe iyi hissediyorum.
Rüyazede (327 puan)
Elbisenin rengi biraz parlaktı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (120k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada görülen elbiseler duygu durumlarını, kendinize bakışınızı, imajınızı simgeler. Bu rüyada oldukça hoş şeyler hissettiğine göre ve elbise de güzel olduğuna göre gayet iyi durumdasın duygusal olarak. Kendine güvenin gelmiş, belki eskikliğini hissettiğiniz duygulara kavuşmuşun.

Gözlüksüz olmak üzerine de şunu diyebilirim. Artık hayatındaki bazı şeyleri daha net görüyorsun ve gözlüğe ihtiyacın kalmamış. Hani daha önce farkedemediğin şeyleri farketmiş ve artık olayları durumları net bir biçimde kendi içinde çözmüşsün.

Hoş rüya.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 25 okuma
+5 oy
2 yorum 21 okuma
+5 oy
1 yorum 22 okuma
6 Temmuz Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (327 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 71 okuma
+5 oy
3 yorum 42 okuma
1 Temmuz Rüya kategorisinde Eyja Rüyazede (327 puan) yazdı
+6 oy
5 yorum 95 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

19.2k rüya

10.4k yorum

7.8k düş-ünce

2k üye

93 Aktif
2 Üye ve 91 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12843
Dün : 20550
Toplam : 10009455
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 267 e
  2. Mirac - 140 e
  3. seli - 48 e
  4. Likya - 21 e
  5. Eyja - 15 e
  6. kuzgun - 14 e
  7. Sinem - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...