Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
53 okuma
Hope Rüya kategorisinde Rüyazede (2.1k puan)  
Rüyamda evde olduğumuz bir kısım var. Babam her zamanki koltuğunda  oturuyor. Annemde camın önünde. Daha sonra ben en yakın arkadaşlarımla buluşuyorum ve hepimizin beklediği bir şey varmış mutlu bitmiş. Kafe gibi biryere giriyoruz. Daha sonra kafede arkadaşlarımdan ikisini otururken görüyorum. Diğeri ile birlikte gelmişiz zaten. Benim arkadaşlarımın oturduğu masanın önünde başka bir grup var. Ve o masada gerçek hayatta tanımadığım ama rüyada tanıdığım bir kadın görüyorum. Ve birbirimize sımsıkı sarılıyoruz. Çok samimiyiz. Daha sonra arkadaşlarımızın olduğu masaya gidiyoruz. Onlarlada çok samimiyim.

Daha sonra ordan çıkınca otobüse biniyoruz. Ama bende tam binecekken pasomu içerde unuttuğumu farkediyorum ve otobüs tıklım tıklım. Kafeye dönüp pasomu alıp geliyorum. Ama alıp gelene kadar ya arkadaşım binerse çık sıkışık ya beni beklemeden giderlerse diye düşünüyorum. Kafeyede birlikte girdiğim en yakın arkadaşım beni kapının önünde bir iki kişiyle beraber bekliyor ve otobüs boşalmış onu ve otobüsü görünce mutlu hissediyorum. Rahatça biniyoruz. Seçim gibi bir şey var. Ve bir de kadın aday var. Herkes onu destekliyor. Otobüste bile böyle şeyler söyleniyor. Herkes mutlu. Ama rüya boyunca o kafe hariç ben kötü hissediyordum.

Daha sonra evdeyim. Biz ailecek yan komşularımızla konuşmuyoruz normalde. Ama bir şeyler oluyor ve ben kendi annem, babam ve yan komşularımızı bir diğer komuşumuzun balkonunda otururken görüyorum. Birbirleriyle konuşmuyorlar. Bizimkiler kapı tarafında karpuz yiyor. Onlarda somurtmuş diğer tarafta oturuyor. Ve oraya gitmeden önce ben annemlere saçmalamayın gitmeyin falan diyorum. Annemde banane canım onlar gelmesin diyor.

Sonra annem ve babamın olduğu kafemsi bir yerdeyiz. Oturuyoruz. Annemi bir adam azarlıyor, galiba fiziksel olarakta biraz hırpalıyor. Ama babam hiçbir şey yapmıyor. Bende yapmıyorum. Normal konuşmamıza devam ediyoruz. Ama sonra çok sinirleniyorum. Neden babam annemi korumadı diye. Ve yine düşünüyorum normalde olsa kalkıp babamı beklemeden ben adamın ağzının payını verirdim. Neden ben kalkıp annemi korumadım diye garipsiyorum.

Bi arada en yakın arkadaşımın dershanesindeydik. Ordada bir adam vardı. Arkadaşımın hocası. Rehberlik gibi bir şeydi galiba. Ve öğrenci-öğretmen ilişkisi olarak çok samimilerdi. Bende rüyamda aralarındaki ilişkiyi kıskandım.

Rüyanın sonunda eve geldiğimde çantamda 40 lira gibi bir para kalmıştı. Paramız yok ben bu kadar parayla napıcam nasıl idare edicem gibi şeyler düşünüyordum.

Çook karışık bir rüyaydı. Yorumlarsanız sevinirim:))
Karga Rüya Bilgesi (591k puan)  
Önce diğer rüyanıza (bundan 3 gün önce yazdığınız) geri dönüşleri alayım. Sonra buna bakarız. :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
tubiko81 Rüyakar (3.3k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanız hayır olsun diyorum, oldukça da uzun bir rüyaymış. Öncelikle cafede toplum önünde duygularınızı rahat ifade edebildiğiniz bir durum içinde kendinizi görmeniz, özgürlüğünüzü ifade etmeye dair
özlemlerinizi gösteriyor. Otobüs yeni bir başlangıç, yeni bir yol, hayatınız adına yapmayı planladığınız bir süreci gösteriyor. Paso kimliğiniz, bir şekilde geçmişi arkada bırakmaktan rahatsızlığınız. Bu yolculukta kötü hissediyorsunuz çünkü bu tercihten emin değilsiniz. Bu tercih boyunca karşınıza çıkacak sizin gibi insanlar, aynı yolda yürüyenler sizi sıkıntıya sokuyor. Başarma hissiyatınızı bastırıyor. Toplum ile güdülmek pek sizin tarzınız gibi durmuyor. Buradaki konuşmalar bu yüzden çok canınızı sıkıyor. Aileniz yumuşak karnınız,
en hassas noktanız. Bu yüzden onların olduğu bölümlerde onları savunma isteğiniz ortaya çıkmış. Bana göre bu kıskanma, öğretmen-öğrenci ve paraya dair gördükleriniz. Gelecek kaygılarınızı, yaptıklarınızın boşa
gidip gitmeyeceği konusundaki korkularınızı veriyor. Hayat standartlarınızı yükseltmek, isteğinize kavuşmak için yanlış tercihler yapmamak istiyorsunuz. Kendinizi rahat bırakın, ailenize layık olmayacağınız hissini de. Bunlar sizi sıkıntıya sokuyor olabilir bilinçaltınızda. Yeni başlangıçlar her zaman risk demek olmayabilir. Sevgiler...
Hope Rüyazede (2.1k puan)  
Yorumladığınız için teşekkü ederiiim:))

İlgili rüyalar

+10 oy
1 yorum 344 okuma
Hope 26 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
+10 oy
0 yorum 38 okuma
Hope 22 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 1.1k okuma
Hope 4 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 216 okuma
Hope 4 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+7 oy
3 yorum 46 okuma
19 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 39 221 yazdı
+5 oy
1 yorum 20 okuma
Eylülmls 3 gün önce Rüya kategorisinde Eylülmls Karabasan (341 puan)   yazdı
+25 oy
1 yorum 23 okuma
şevoletta 28 Ağustos Rüya kategorisinde şevoletta Karabasan (165 puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 18 okuma
Sakine 4 Nisan Rüya kategorisinde Sakine Karabasan (499 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 51 okuma
+8 oy
2 yorum 103 okuma
Hicran 14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hicran Karabasan (496 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.6k rüya

105k yorum

29.3k düş-ünce

5.0k üye

169 Aktif
3 Üye ve 166 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18501
Dün : 29069
Toplam : 19754220
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 2355 e
  2. Karga Karga - 149 e
  3. Kâhin_SumiyAlaca_ Kâhin_SumiyAlaca_ - 96 e
  4. Hypnos Hypnos - 56 e
  5. Mehmet33 Mehmet33 - 45 e
  6. sonsuz sonsuz - 43 e
  7. Duru971 Duru971 - 43 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...