Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+5 oy
40 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (211 puan)
Rüyamda evde olduğumuz bir kısım var. Babam her zamanki koltuğunda  oturuyor. Annemde camın önünde. Daha sonra ben en yakın arkadaşlarımla buluşuyorum ve hepimizin beklediği bir şey varmış mutlu bitmiş. Kafe gibi biryere giriyoruz. Daha sonra kafede arkadaşlarımdan ikisini otururken görüyorum. Diğeri ile birlikte gelmişiz zaten. Benim arkadaşlarımın oturduğu masanın önünde başka bir grup var. Ve o masada gerçek hayatta tanımadığım ama rüyada tanıdığım bir kadın görüyorum. Ve birbirimize sımsıkı sarılıyoruz. Çok samimiyiz. Daha sonra arkadaşlarımızın olduğu masaya gidiyoruz. Onlarlada çok samimiyim.

Daha sonra ordan çıkınca otobüse biniyoruz. Ama bende tam binecekken pasomu içerde unuttuğumu farkediyorum ve otobüs tıklım tıklım. Kafeye dönüp pasomu alıp geliyorum. Ama alıp gelene kadar ya arkadaşım binerse çık sıkışık ya beni beklemeden giderlerse diye düşünüyorum. Kafeyede birlikte girdiğim en yakın arkadaşım beni kapının önünde bir iki kişiyle beraber bekliyor ve otobüs boşalmış onu ve otobüsü görünce mutlu hissediyorum. Rahatça biniyoruz. Seçim gibi bir şey var. Ve bir de kadın aday var. Herkes onu destekliyor. Otobüste bile böyle şeyler söyleniyor. Herkes mutlu. Ama rüya boyunca o kafe hariç ben kötü hissediyordum.

Daha sonra evdeyim. Biz ailecek yan komşularımızla konuşmuyoruz normalde. Ama bir şeyler oluyor ve ben kendi annem, babam ve yan komşularımızı bir diğer komuşumuzun balkonunda otururken görüyorum. Birbirleriyle konuşmuyorlar. Bizimkiler kapı tarafında karpuz yiyor. Onlarda somurtmuş diğer tarafta oturuyor. Ve oraya gitmeden önce ben annemlere saçmalamayın gitmeyin falan diyorum. Annemde banane canım onlar gelmesin diyor.

Sonra annem ve babamın olduğu kafemsi bir yerdeyiz. Oturuyoruz. Annemi bir adam azarlıyor, galiba fiziksel olarakta biraz hırpalıyor. Ama babam hiçbir şey yapmıyor. Bende yapmıyorum. Normal konuşmamıza devam ediyoruz. Ama sonra çok sinirleniyorum. Neden babam annemi korumadı diye. Ve yine düşünüyorum normalde olsa kalkıp babamı beklemeden ben adamın ağzının payını verirdim. Neden ben kalkıp annemi korumadım diye garipsiyorum.

Bi arada en yakın arkadaşımın dershanesindeydik. Ordada bir adam vardı. Arkadaşımın hocası. Rehberlik gibi bir şeydi galiba. Ve öğrenci-öğretmen ilişkisi olarak çok samimilerdi. Bende rüyamda aralarındaki ilişkiyi kıskandım.

Rüyanın sonunda eve geldiğimde çantamda 40 lira gibi bir para kalmıştı. Paramız yok ben bu kadar parayla napıcam nasıl idare edicem gibi şeyler düşünüyordum.

Çook karışık bir rüyaydı. Yorumlarsanız sevinirim:))
Rüya Bilgesi (168k puan)
Önce diğer rüyanıza (bundan 3 gün önce yazdığınız) geri dönüşleri alayım. Sonra buna bakarız. :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+4 oy
Rüyakar (1.2k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyanız hayır olsun diyorum, oldukça da uzun bir rüyaymış. Öncelikle cafede toplum önünde duygularınızı rahat ifade edebildiğiniz bir durum içinde kendinizi görmeniz, özgürlüğünüzü ifade etmeye dair
özlemlerinizi gösteriyor. Otobüs yeni bir başlangıç, yeni bir yol, hayatınız adına yapmayı planladığınız bir süreci gösteriyor. Paso kimliğiniz, bir şekilde geçmişi arkada bırakmaktan rahatsızlığınız. Bu yolculukta kötü hissediyorsunuz çünkü bu tercihten emin değilsiniz. Bu tercih boyunca karşınıza çıkacak sizin gibi insanlar, aynı yolda yürüyenler sizi sıkıntıya sokuyor. Başarma hissiyatınızı bastırıyor. Toplum ile güdülmek pek sizin tarzınız gibi durmuyor. Buradaki konuşmalar bu yüzden çok canınızı sıkıyor. Aileniz yumuşak karnınız,
en hassas noktanız. Bu yüzden onların olduğu bölümlerde onları savunma isteğiniz ortaya çıkmış. Bana göre bu kıskanma, öğretmen-öğrenci ve paraya dair gördükleriniz. Gelecek kaygılarınızı, yaptıklarınızın boşa
gidip gitmeyeceği konusundaki korkularınızı veriyor. Hayat standartlarınızı yükseltmek, isteğinize kavuşmak için yanlış tercihler yapmamak istiyorsunuz. Kendinizi rahat bırakın, ailenize layık olmayacağınız hissini de. Bunlar sizi sıkıntıya sokuyor olabilir bilinçaltınızda. Yeni başlangıçlar her zaman risk demek olmayabilir. Sevgiler...
Rüyazede (211 puan)
Yorumladığınız için teşekkü ederiiim:))

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 125 okuma
27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (211 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 31 okuma
+8 oy
0 yorum 22 okuma
+5 oy
1 yorum 216 okuma
+5 oy
1 yorum 36 okuma
5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (211 puan) yazdı
+6 oy
3 yorum 34 okuma
20 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
2 yorum 47 okuma
14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hicran Rüyazede (69 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 19 okuma
30 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Ayşe yazdı
+7 oy
1 yorum 24 okuma
15 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (1.6k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.5k rüya

25.8k yorum

16.3k düş-ünce

2.9k üye

74 Aktif
1 Üye ve 73 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7329
Dün : 23034
Toplam : 12797429
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 55 e
  2. Pelin1905 - 17 e
  3. Miray Ay - 15 e
  4. geekone3388 - 14 e
  5. Harun - 10 e
  6. Prenses789 - 9 e
  7. Dinazor736 - 9 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...