Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+8 oy
49 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.1k puan)
Rüyamda otobüsteyim ve gittiğim yönün tersi yönünde ilerleyen bir otobüs gördüm. Tersi yönde gelen otobüs mavi renkteydi ve reelde olmayan bir otobüs hattıydı bu. O da 710A idi. (yani rüyamda var ama reel hayatta öyle bi hat yok) kafamı sağa çevirdim ve "küçükçekmece" durağında olduğumu gördüm. Kendi kendime "Küçükçekmece çok uzak nasıl bu kadar kısa sürede geldim buraya" dedim. Çünkü kısa sürede gitmişim oraya. 2 saatle ilgili bişi geçiyordu ama neyi kast etti emin değilim. Şöyle emin değilim: Ya 2 saatte geldim ya da 2 saatten daha kısa sürdü.
Otobüs yolculuk esnasında tünelin içinden geçti sonra aydınlık kısma çıktı. Tersi yönde gelen otobüs de aynı şekilde tünelin içinden geçti ve aydınlığa çıktı öyle yolumuza devam ettik bunu da belirteyim.
İnternet üzerinden patates fotoğrafları gördüm ama kabukları yoktu. Soyulmuştu ve birkaçı haşlanmıştı. Bir bayan da o patateslerin başındaydı. Fotoğraftaki ortam loş ama güzeldi. O ortamı düşündükçe de içim biraz huzurla doluyor nedense.
Rüyakar (1.1k puan)
Tünelin içinde ışıklandırmalar yoktu ve tünelin içinden geçtiğimi görmedim. Sadece girerken gördüm kendimi ve tünelin içinden çıkarak yolumuza devam ettik. Tünelin içinden çıktıktan sonra (tünele girmeden önce de olabilir) küçükçekmece durak adını gördüm.
Rüya Bilgesi (155k puan)
Yorumlayacağım bu gece.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+5 oy
Rüya Bilgesi (155k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada bir araçta olmak gerçek hayatta bir yol, fikir, düşünce, iş, ilişki gibi devam eden bir durumla ilgilidir. Önce hangisini simgeliyor onu bulmalıyız. Bazı ipuçlarından gidebiliriz. Mesela ters yönde giden bir otobüs daha. Bu size zıt olan bir işi, zıt olan bir sevgiliyi, zıt olan bir düşünceyi simgeliyor olabilir.

Sizin yolunuzda ise önce bir tünel var. Sonra aydınlığa çıkıyorsunuz. Yani bir süre karanlık, belirsiz, sancılı bir dönemden geçtikten sonra aydınlanacak durum.

Belki de ödül olarak işin tamamen bitmiş, pişmeye hazır patatesler gibi zahmetli kısmı kendiliğinden çözülmüş olarak karşınıza çıkacak biri sayesinde.
Rüyakar (1.1k puan)
Evet, önümde bir süreç var ve karanlıktayım. Bu kişi başka biri tarafından karşıma da çıkabilir mi? (yani bilgileri aktarması için)
Rüya Bilgesi (155k puan)
Çıkabilir. Sana yardım edecek biri çıkacak gibi duruyor.
+6 oy
Rüya Bilgesi (137k puan)
Merhaba,

Bu rüya gerçek hayatta da yolculuğa işaret eder. Kalabalık bir yere tatile gidebilirsiniz. Orada eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sevgiler,
+3 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
Gelecekle ilgili karar verirken, gecmisede takiliyor gibisiniz. Ama cozeceksiniz

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 15 okuma
25 Kasım Rüya kategorisinde Şükrü Rüyazede (76 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 17 okuma
17 Ekim Rüya kategorisinde Çalışkan Rüyazede (68 puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 37 okuma
25 Temmuz Rüya kategorisinde B Karabasan (-6 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 36 okuma
+7 oy
1 yorum 30 okuma
3 Mayıs Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyakar (1.5k puan) yazdı
+4 oy
0 yorum 35 okuma
24 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Can yazdı
+11 oy
2 yorum 134 okuma
1 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Türkan yazdı
+2 oy
0 yorum 20 okuma
24 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Gkhn yazdı
+3 oy
0 yorum 28 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

24.2k yorum

14.6k düş-ünce

2.6k üye

119 Aktif
2 Üye ve 117 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6617
Dün : 27369
Toplam : 11679633
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 417 e
  2. Likya - 201 e
  3. Karga - 115 e
  4. Ruyaninmeali - 66 e
  5. yok - 61 e
  6. Tolgahan - 48 e
  7. sonsuz - 43 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...