Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+10 oy
68 okuma
Eyja Rüya kategorisinde Rüyazede (1.4k puan)  
Rüyamda otobüsteyim ve gittiğim yönün tersi yönünde ilerleyen bir otobüs gördüm. Tersi yönde gelen otobüs mavi renkteydi ve reelde olmayan bir otobüs hattıydı bu. O da 710A idi. (yani rüyamda var ama reel hayatta öyle bi hat yok) kafamı sağa çevirdim ve "küçükçekmece" durağında olduğumu gördüm. Kendi kendime "Küçükçekmece çok uzak nasıl bu kadar kısa sürede geldim buraya" dedim. Çünkü kısa sürede gitmişim oraya. 2 saatle ilgili bişi geçiyordu ama neyi kast etti emin değilim. Şöyle emin değilim: Ya 2 saatte geldim ya da 2 saatten daha kısa sürdü.
Otobüs yolculuk esnasında tünelin içinden geçti sonra aydınlık kısma çıktı. Tersi yönde gelen otobüs de aynı şekilde tünelin içinden geçti ve aydınlığa çıktı öyle yolumuza devam ettik bunu da belirteyim.
İnternet üzerinden patates fotoğrafları gördüm ama kabukları yoktu. Soyulmuştu ve birkaçı haşlanmıştı. Bir bayan da o patateslerin başındaydı. Fotoğraftaki ortam loş ama güzeldi. O ortamı düşündükçe de içim biraz huzurla doluyor nedense.
Eyja Rüyazede (1.4k puan)  
Tünelin içinde ışıklandırmalar yoktu ve tünelin içinden geçtiğimi görmedim. Sadece girerken gördüm kendimi ve tünelin içinden çıkarak yolumuza devam ettik. Tünelin içinden çıktıktan sonra (tünele girmeden önce de olabilir) küçükçekmece durak adını gördüm.
Karga Rüya Bilgesi (490k puan)  
Yorumlayacağım bu gece.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+7 oy
Karga Rüya Bilgesi (490k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada bir araçta olmak gerçek hayatta bir yol, fikir, düşünce, iş, ilişki gibi devam eden bir durumla ilgilidir. Önce hangisini simgeliyor onu bulmalıyız. Bazı ipuçlarından gidebiliriz. Mesela ters yönde giden bir otobüs daha. Bu size zıt olan bir işi, zıt olan bir sevgiliyi, zıt olan bir düşünceyi simgeliyor olabilir.

Sizin yolunuzda ise önce bir tünel var. Sonra aydınlığa çıkıyorsunuz. Yani bir süre karanlık, belirsiz, sancılı bir dönemden geçtikten sonra aydınlanacak durum.

Belki de ödül olarak işin tamamen bitmiş, pişmeye hazır patatesler gibi zahmetli kısmı kendiliğinden çözülmüş olarak karşınıza çıkacak biri sayesinde.
Eyja Rüyazede (1.4k puan)  
Evet, önümde bir süreç var ve karanlıktayım. Bu kişi başka biri tarafından karşıma da çıkabilir mi? (yani bilgileri aktarması için)
Karga Rüya Bilgesi (490k puan)  
Çıkabilir. Sana yardım edecek biri çıkacak gibi duruyor.
+8 oy
Likya Rüya Bilgesi (358k puan)  
Merhaba,

Bu rüya gerçek hayatta da yolculuğa işaret eder. Kalabalık bir yere tatile gidebilirsiniz. Orada eğlenceli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

Sevgiler,
+5 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)  
Gelecekle ilgili karar verirken, gecmisede takiliyor gibisiniz. Ama cozeceksiniz

İlgili rüyalar

+1 oy
40 yorum 10 okuma
+3 oy
1 yorum 24 okuma
Yaren1989 10 Mart Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Kurucu (90.3k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 50 okuma
0 oy
40 yorum 8 okuma
mustafaharputi 3 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
mustafaharputi 14 Nisan Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.6m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
Zeyzey 19 Mart Rüya kategorisinde Zeyzey Karabasan (338 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 33 okuma
Şükrü 24 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Şükrü Karabasan (497 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 53 okuma
Çalışkan 17 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Çalışkan Rüyazede (505 puan)   yazdı
+8 oy
2 yorum 55 okuma
B 24 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde B Rüyazede (720 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 45 okuma
Karga 23 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (490k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.9k rüya

82.2k yorum

26.4k düş-ünce

4.3k üye

125 Aktif
5 Üye ve 120 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 25798
Dün : 31146
Toplam : 17138623
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 4813 e
  2. Sonbahar Sonbahar - 542 e
  3. Karga Karga - 482 e
  4. Simge Simge - 200 e
  5. ~Angel~ ~Angel~ - 91 e
  6. sonsuz sonsuz - 81 e
  7. Hypnos Hypnos - 71 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...