Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
48 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (1.3k puan)
Merhaba, annemin çok yakın bir arkadaşı var. 40 lı yaşlarında biraz kilolu bir bayan ve birde 5-6 yaşlarında oğlu var. Normal hayatında biraz mutsuz. Ve birde benim youtube’da izlediğim, daha önceden kilolu ama şimdi oldukça zayıf 2 çocuk annesi gayet mutlu bir kadın var. Ama ikiside benim isteyebileceğim türden bir hayat yaşamıyorlar. Şimdi, rüyaya gelirsek;  annemin arkadaşını görüyorum ama o youtuberin bedeninde ama diğer hayat şartları her şey ve ruhu benim annemin arkadaşı. Sadece o youtuberin kilolu hali şeklinde görünüyor. Ve bu kadın eski kocasıyla tekrar evlenmek istiyor ama adamın ailesi bunu istemiyor. ( bu arada annemin arkadaşı şuan başka biriyle evli ve bu adamdan bir oğlu var) Sonra bir şeyler oluyor ve tamam diyorlar.
Daha sonrasında anneannemin kapısının önündeyiz. Bunlar damadın evine gitmiş ve gelmişler bana olanları anlatıyorlar. Annemle anneannemin elinde poşetler var ve onlar günlük kıyafetlerini giyip gitmişler. Bende biryerden geliyorum.( galiba rüyamda olduğum yeri falan görmüştüm ama tam hatırlamıyorum) soruyorum nasıl olmuş damadın ailesi nasıl davrandı falan diye. Annem normal davrandılar iyiydi falan diyo. Hatta bohça falan vermişler bunlara. Giderken bizimkiler de götürmüş. (Hatta onlar gitmeden önce ben kendi arkadaşıma bohçanın içinde neler olur falan diye sorup anneme söylemiştim.) Daha sonra annemin arkadaşı anneannemin evinden yanımıza geldi. Kıyafetini göstermek için; düğüne gider gibi giyinmişti. Nar çiçeği tonlarında bir abiye giymiş aynı tonda ruj saçlar maşalı falan. ( ama halâ o diğer kadının bedeninde ). Ben kıyafetini hiç beğenmedim ama üzülmesin diye bişey de demedim. Annem ile anneannem ise güzel oldun bu elbiseyi ayakkabıları daha sonrada giyersin diyordu. Ayakkabılar kadına büyüktü bu arada. Daha sonra annem nikah gününü almışlar dedi. Ben baya şaşırdım. Ne zamana dedim. 22 mayıs dedi. Çok erken olduğunu düşündüm. Bu arada annem arkadaşının görümcesi olacak kişininde (benim tanıdığım ve iyi biri olduğunu düşündüğüm) adını söyledi. bende aa buna iyi diyoduk, onlardanmıymış dedim. Rüyam bu şekildeydi. Yorumlarsanız sevinirim:))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Rüya Bilgesi (184k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Epey bilinçaltı karışımı bir rüya olmuş. Annenin arkadaşını bilinçaltın değerlendirmiş. Ama senin bunlarla nasıl bir bağın var o önemli. Mesela bu kadında hoşuna gitmeyen özellikler, kıyafeti, ayakkabıları, tarihi erkene alması gibi şeyleri incelemek lazım.

Bazı şeylerin yerine oturmadığının farkındasın. Aynı soruları kendinle ilgili bir duruma da sorman gerekiyor. Bir şeye acele ediyor musun veya tarihi erken diye hayıflanıyor musun? Bazı uymayan şeyler mi var hayatında. Kıyafetler genelde duyguları yansıtır, kıyafetleri beğenmemek de duyguları beğenmemekle ilgili olabilir.

Bir düşün bakalım bunlar üzerine neler çıkacak.
Rüyakar (1.3k puan)
Cevap beklediğinizi düşünmemiştim:))
Hayatımla ilgili oldukça önemli bir ayrımdayım aslında. Bir karar vermem gerekiyor. Verdim gibi ama emin olamıyorum. Annem hatta babam hariç tüm ailem benimle aynı görüşte değil. Biraz riskli bir seçim olduğu için. Aynı zamanda uzaklaşmak, şu anki hayatımı değiştirmek istedikçe daha çok içine batıyorum. Birde olumsuz olacağını düşündüğüm bir haber bekliyorum. Bu daha çok canımı sıkıyor. Belki bunların etkisi olabilir.
Rüya Bilgesi (184k puan)
Cevap bekledim, oy bekledim, tik bekledim... :)) Okunduğuna dair bir belirti bekledim.

Hmm.. Bakalım hayırlısı. Diğer rüyana da bu bilgiler ışığında bakarım.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 17 okuma
7 Haziran 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+10 oy
1 yorum 33 okuma
19 Aralık 2019 Tabir kategorisinde G.p. Karabasan (-209 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde Rüyalarda sorular Karabasan (-37 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 50 okuma
2 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Kurucu (91.3k puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 38 okuma
+7 oy
2 yorum 30 okuma
+6 oy
1 yorum 37 okuma
19 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hazan demir Rüyazede (11 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 52 okuma
19 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Zerrin Rüyazede (39 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.4k yorum

19k düş-ünce

3.5k üye

105 Aktif
4 Üye ve 101 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22144
Dün : 30406
Toplam : 14574103
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1269 e
  2. Rüyazede - 20 e
  3. geekone3388 - 17 e
  4. kuzgun - 13 e
  5. Aysegul27 - 12 e
  6. Aylin Öztürk - 11 e
  7. Karga - 11 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...