Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
58 okuma
Tabir kategorisinde Karabasan (419 puan)  
Selamun aleyküm.rüyamda abime görücüye gitmiştik(şuan evli)babamın bir tanıdığıymıs sanırım kızın banası.abimin evleneceği kız ablamında arkadaşıydı.daha sonra o ailede de iki kız ları var biri tesettürlü digeri değil bende utangaç biriyim( gerçek hayattada öyleyim) ablamda herhalde bunu abime isteyeceğimiz kıza anlatmışki benim le uğraşıyordu gözlügümü alıp vermiyordu alıp giderim bak dedi bende hiç kalkıp almaya gelmemdedim konuşuncada konuşabiliyomuş diyodu ablam.daha sonra birbirleri ile anlaşmışlar kızlar isteme için hazırlı yapmaya odalarına gittiler abim tekli bir koltuğa oturuyordu ve dini bir kitap vardı önünde ona bakarak gülüyordu bana diyolardı abin ağlıyomu diye bende baktım ağlamıyor dedim elimdede alakasız belki ama tablet vardı.bende aklımdan geçiriyorum;nikah kıyılmadan birlikte yok sinamaya gitmek beraber birşeyler yemek olmaz diyordum.daha sonra kız tarafından birileri geldi erkek herhalde tüm aileme ikram etmişler bir içecek vardı yeşile benziyordu rengi.küçük bir plastik kaşığın içindeydi.bir erkek banada uzattı babam da bana iç iç dedi bende içtim duvara her halde bir resimmi asılacak veya dini birşey bana içeceği veren erkek içerken salavat getirdinmi dedi bende getirmemiştim bir aksilik çıkarmayım diye getirdim getirdim dedim (yalana ben çok dikkat ederim) ve yalan söylemiş olmayımdiye o an getirdim salavatı.babamı kastederek bırakın adetleri ne ise onu uygulasınlar dedi kızın babası.daha sonra hale kız tarafının evindeyiz balkondayız sanırım yaklaşık üç kişi bir birlerine dua edercesine üflüyorlar sıra sıra kulaklarına.su bardağına hangi kızları olduğunu bilemiyorum okumuş yani okunmuş suydu herkes içmis birazınıda annem bana iç dedi ve içtim başkalarıda içer diye birazını bıraktım ama annem döktü..bir odada kız tarafından annesi,benim kız kardeşim kızın babası vardı konu tesettürden açıldı kızın annesi tesettürde yeni moda olmuş dedi kızının giyimini kastederek hafızlık okuyo ya ondan dedi kızın annesi.bende devir artık bozuldu dedim babasıda bana hak verdi.yanımda bir yaşlı adam vardı bana evet devir bozuldu dedi günümüzdeki kızlar hakkında.ve bana bunu bir örnek vererek anlattı verdiği örnek; yaşlı bir adam genç kıza giyiminden dolayı (tesettürsüz bir kız)herhalde aşık olduğunu söylemiş örnek buydu sanırım.bende ona benzer birşey anlattım ve uyandım.şimdiden yorumlayana teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Lusid Rüyacı (69.5k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Ailecek abiniz tarafından yapılmış,sizi ailecek negatif etkilemiş ve bu durumun temelinde manevi eksiklik olduğunu yine ailecek düşünüp üzerinde mutabık kaldığınız bir konu var, bu duruma karşılık bir pozisyon almak istiyorsunuz.

Size göre bu durum yapılmamalı daha doğrusu konuşulmamalı ancak madem konuşulacak madem ortaya çıkartılacak siz en çok konuşan durumdasınız.

Anneniz,babanız ve özellikle ablanız bu projenin yapılması için üzerinde mutabık kaldığınız konunun baş mimarları.Hatta bu konuda bu üçlü hiç verilmeyecek tavizler veriyorlar.Siz normalde asla taviz vermeye veya durumu olduğundan farklı göstermeye dair bir şeyler yapılmasına asla onay vermiyorsunuz ancak aileniz size olan baskısından dolayı mecburen  işin içine giriyorsunuz.Bu durum sizi aşırı rahatsız ediyor ve her mecbur bırakılışınızdan dolayı  olayları sonradan toparlamaya çalışıyorsunuz.

Ailenizin yapılması hakkında mutabık kaldığı konuda ise malesef icra ettikleri plan tamamen yanlış.Abinizin yanlış yapıp sizi ailecek zor durumda bıraktığı işlemin tersi manevi esaslı bir proje yürütüyorsunuz .Ancak bu işi düzenlemek için yola çıktığınız kişiler(rüyada kız istenen aile) malesef sizi ailecek kandırıyorlar.

Aslında hepsi abiniz gibi düşünen insanlar olmalarına rağmen size sizin arzu ettiğiniz kişiler gibi görünüyorlar.Bu durumun siz farkındasınız fakat ablanız,babanız ve annenizin baskısı ve yönlendirmeleri ile bu durumun içine sizde giriyorsunuz.(Abla=Gözlük,Baba="yeşil içeceğe iç onayı";Anne="okunmuş suya iç onayı",Balkonda üç kişinin olay duyulmasın diye birbirlerinin kulaklarına üflemesi)

Yani siz, ailenizin uygulamaya koyduğu bu projenin uygulanamaz ve size ailecek son derece zarar verecek bir proje olduğunu görmüşsünüz(Abinizde farkında,dini kitap önüne konulduğunda gülüyor)(Rüyada tam 11 yerde geçen  olumsuz mesaj  var)

Abiniz her ne yaptı ise onu düzeltmeye çalışma projesi sizi daha beter bir bataklığa doğru götürüyor.Ailenizi ikaz edip abinizin yanında durunuz.

DAB,

Selamlar,

İlgili rüyalar

+8 oy
2 yorum 167 okuma
9 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Fatma Karabasan (403 puan)   yazdı
+6 oy
5 yorum 90 okuma
3 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Ela Rüyakar (2.8k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 53 okuma
11 Aralık 2019 Durugörü kategorisinde Aysun1991 Karabasan (402 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
5 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Zeyneb Karabasan (451 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 203 okuma
29 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Fatmanur   yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
25 Nisan Tabir kategorisinde SelimRuya Karabasan (496 puan)   yazdı
+3 oy
100 yorum 764 okuma
2 Aralık 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 47 okuma
25 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Nur2117 Karabasan (400 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 34 okuma
19 Ekim 2019 Tabir kategorisinde SelimRuya Karabasan (496 puan)   yazdı
+4 oy
70 yorum 1.5k okuma
2 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 35 okuma
3 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Karabasan (412 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

71 Aktif
2 Üye ve 69 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 23530
Dün : 22035
Toplam : 16148002
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3085 e
  2. Sonbahar - 466 e
  3. Rüya Tabircisi - 408 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 120 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...