Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
20 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Görüşmecisi (34.8k puan)  
Merhaba.
Çok severek, isteyerek ve çok zor şartlarda bir araba almıştım. Fakat borçlarımdan dolayı bu arabayı istemeye istemeye satmak zorunda kaldım. Ve rüyamda bu arabayı gördüm. Otopark gibi bir yerde kapısını açıp içine biniyorum ama başımda beyaz namaz takkesi var.  Yola çıkıyorum ve çok süratli bir şekilde arabayı kullanmaya başlıyorum.
Umarım bilinç altı değildir ve hayırlı bir rüyadır :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (358k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Rüyada araba her türlü hayırlıdır. Sıkıntılarınızın sona ereceği anlamına gelir. Zor günleri geride bırakacaksınız.

Hayırlara vesile olsun.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
bilinçaltı olma ihtimali de vardır. arabayı sürmeniz geçim konusunda çaba sarfettiğinize bu konuda tedbir almaya çalıştığınıza, ve belkide kısa bir yolculuğa çıkacağınıza yoruyorum. arabayı sizin sürmeniz kontrolün sizde olduğunu gösteriyor. bazen hırslı davranıyor gibisiniz ancak kaza yapmadığınız için her hangi bir zarar görmeyeceksiniz. tabi takkenin yünmü derimi vs gibi neden yapıldığını bilmediğimiz için genel yorumlayacağım. takke takvaya yorumlanır. ayrıca  evli için eşini temsil eder güzel takke eşinizin de iyi bir insan olmasına, takkenin çirkin olması ise eşinizinde benzer durumda olmasır yani takkenin güzelliğ nisbetinde eşinize yorumlayın. velev ki evli değilde bekar iseniz gene takkenin güzelliği ve çirkinliğine göre biiriyle evleneceğinize yorumluyorum tabi evlilik durumunuzu bilmediğim için hem evli hemde bekar için yorumladım.
0 oy
Rüya Görüşmecisi (34.8k puan)  
Bekarım. Daha doğrusu evlenip ayrıldım. Başımdaki takke, benim kendi kullandığım beyaz ve pamuktan, dantel deseni gibi olur ya bilirsiniz, o şekilde :) fakat bu namaz takkesini bir çok rüyamda da başımda gördüğümü biliyorum. Özellikle en belirgin şekilde gördüğüm rüya ise, bir iş için yapmış olduğum istiharede görmüştüm
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
beya ve pamuktan olması dahaçok takvaya işaret eder. yani dini yaşantınızı geliştiryorsunuz.
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
ayrıca işiniz noldu merak ettim yani işinizin olacağı kesin değil ama olursa sizin için hayırlıdır demektir.
0 oy
Rüya Görüşmecisi (34.8k puan)  
Geçtiğimiz gün yazdığım istihare rüyası, şu an yaptığım işi bırakmayı düşündüğüm için ve ödeyemediğim borçlarımdan dolayı yapmıştım. Sizde pek olumlu görmüyorum demiştiniz. Şu an bu işime devam ediyorum. Ama takkeyi gördüğüm rüya yaklaşık 2-3 hafta önce gördüğüm bir istihare rüyasındaydı. Aklımda yapmayı planladığım bir iş var ve bu iş benim için hayırlı olur mu diye istihare yapmıştım. Fakat bu işte henüz bir gelişme yok. Yani maddi kaynak bulmam gerekiyor. O yazmış olduğum rüyayı bulabilir ve sizde yorumlayabilirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
yeni bi istihare yaptınız mı yada önceki rüyayı daha olumlu görüyorum. ancak ailenizde anneniz falan falan varsa bide ona sizin niyetinizle yaptırın yeni bir rüya yorumlayalım. olurmu. bu rüyalarda benim kafam karıştı.
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
beyaztakke  hayra yorulurken gökteki cisimlerin düşmesi pek hayır değildir. daha net bir rüya görmeniz temenni ediyorum inşallah daha belirgin bi rüya görürsünüz.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
ayrıca önceki yorumladığım rüyada cidüşen cisimlerin iyi yada kötü nesneler olması da önemli nesneyi bulsak yorumu yaparım ama nesneyi bilmeden size kötü bir yorum yapmak istemem çünkü tabir edilen rüyanın çıkma ihtimalide yüksektir. yorum yapmamamın sebebi emin olmadığım için rüyaları kötüye yorumlamak istemiyorum çünkü yorumu yapanın söyledikleri de önemidir rüyanın sonucunu etkiler. açıkçası kötü olarak düşünürsem rüyanızı yorumlamam çünkü rüya sahibine zarar gitmesini istemem.
0 oy
Rüya Görüşmecisi (34.8k puan)  
İnce düşünceleriniz için çok teşekkürler. Cisimi çok net hatırlıyorum ve şöyle tarif etmeye çalışayım; kanalizasyon kapaklarını düşünün, onun boyutunda belki çok az daha büyüktü. Sanki beton gibi ve bir karış kalınlığı vardı belki. Çok ağır olduğunu yere düştüğünü gördüğümde anlayabiliyordum. Çok açık mavi hatta beyaz gibi. Ve üzerinde çok net hatırladığım 4 yada 5 tane çizgi vardı. Araba jantını düşünün, ona benzer çizgiler vardı
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
işte yeni istihare istememin sebebi bu cismi tarif edemediğimiz için .
Rüya Görüşmecisi (34.8k puan)  
En kısa sürede tekrarlayacağım inşallah. Teşekkür ederim
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
rica ederim.

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 50 okuma
18 Haziran 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (413k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 10 okuma
23 Mayıs Rüya kategorisinde Semih066 Karabasan (400 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 8 okuma
19 Mayıs Rüya kategorisinde Oyuncu038 Karabasan (400 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 32 okuma
9 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (56.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma
25 Nisan Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 28 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyakar (3.9k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 11 okuma
1 Nisan Rüya kategorisinde Yunus şahin Karabasan (406 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 91 okuma
20 Mart Bilgi kategorisinde Simay Karabasan (405 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
19 Mart İstihare kategorisinde Yunus şahin Karabasan (406 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
3 Mart Tabir kategorisinde deniz develi Karabasan (404 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 16 okuma
20 Şubat Rüya kategorisinde Ali034 Karabasan (400 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.2k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

49 Aktif
1 Üye ve 48 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8477
Dün : 17901
Toplam : 16110922
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2907 e
  2. Sonbahar - 390 e
  3. Rüya Tabircisi - 209 e
  4. Karga - 171 e
  5. magdalena - 110 e
  6. yirmiyedi - 51 e
  7. kuzgun - 44 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...