Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
118 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
düzenledi
Merhaba internet sayfanızda rüyalar ile ilgili yaptığınız analizleri gördüm sizden bu konuda bir yardım istiyorum ben psikoloji mezunuyum ama bu anlatacağım rüya ile ilgili arkadaşıma pek yardımcı olamadım.Size erkek arkadaşımın gördüğü bir rüyayı onun ağzından anlatmak istiyorum ben yardımcı olamadım.Anlattığına göre;
''Evde oturuyorum bir odada kitapokuyorum yanıbaşımda da bir akvaryum var içinde birkaç tane balık var sonra birden içeriye 3-4 metre uzunluğunda beyaz bir yılan giriyor yılan çok büyük ve sürünürken kıvrımlar yapa yapa mendersler çiziyor o kadar kalın ve büyük ki kıvrımları sırasında ses çıkıyo yerden sonra gelip balıkların orda duruyor ben içimden inşallah balıkları yutar diyorum sonra bi bakıyorum balıkları yutuyor kuırsağından balıkların geçtiğini görüyorum sonra birden pişman oluyorum balıkları yemesini istediğim için üzülüyorum,sonra korkuyorum öbür odaya gidiyorum yılan evin içinde geziniyor ama gezerken çocuk gibi şarkı mırıldanıyor ne söylediği anlaşılmıyor ama bi melodi çıkara çıkara odaları geziyor ben içimden inşallah vantilatörün yanına gider de kafası sıkışır oraya ve ölür diyorum ama sonra tam bana yöneliyor ben gidip vantilatörü alıp kafasına vurmak istiyorum çünkü yılanın ancak o şekilde öleceğini biliyorum tam o sırada inanılmaz bir ses çıkıyor ve ben uyanıyorum ama yılan mı beni soktu yoksa ben vantilatörü kafasına vurduğum için mi o ses çıktı bilmiyorum'' Rüya böyle ben size arkadaşımla ilgili birkaç bilgi de vereyim kendisi doğuda bir ilçede öğretmen bu rüyayı gördüğünde ailesinin yanında ve tatilde,kişilik olarak çok tembel karamsar yaptığım bazı kişilik testleri sonucu depresyon ve hipokaondriazis alt testi biraz yüksek çıktı tam sınırda çıktı t puanı 70 yani,bazen durup dururken daraldığnı nefes alamadığını söylüyor hayattan zevk almama ön safhada.gördüğü rüya bunlarla ilgili olabilir mi bilmiyorum.
sizin uzman görüşlerinizi bekliyor olacağım şimdiden teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+2 oy
Rüya Yorumcusu (17.7k puan)
seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba , rüyalar nasılda bilinç altını yüzeye çıkarıyor :) bazen şaşkınlıkla izliyorum gerçekten. Bende rüyanın hissettirdiklerinden bahsetmek isterim ama önce bir yerde okuduğum bir ufak totemi söyliyeyim,  rüyayı gören kimse uyanınca diğer tarafına dönsün ki rüyanın da tersine dönmesi için diyordu , ufacık bir not olsun bu da :) Rüyada yılanla hissettirdikleri herkesin üzerine geldiğini hissetmesiyle korkularını endişelerini büyütmesi ama kendi yönlendirdiğini görmesi bunun aslında kendi içinde oluşturduğu şeyler olduğuna da işaret ediyor ona sanki bu işarete iyi bakmalı, yuttuğu balıklar neden bilmem öğrencileri gibi geldi bana zarar vermek istemese de bir bakıma sanki sebep görüyor belki bilemiyorum ,işiyle ilgili tam içselleştiremediği bir şey olmalı. Eğer keyif alarak yapmıyorsa bırakmalı , öğretmen olmak çok değerli çünkü , bu konuda çok hassasım ve yazmak istedim , hiçbir çocuğa zarar vermemeli bu hisler. Ama eğer sabırlı olursa , balık aynı zamanda maddi ve manevi ferahlamaya da işaret. Rüyanın belki en güzel kısmı o yılanı öldürmesi veya onu hayal etmesi, bence aşacağı bir durum sabırlar diliyorum arkadaşınız için.  Hayır olsun diyelim ...
+1 oy
Rüya Bilgesi (148k puan)
Bu rüya eril enerjinin yükseldiğini gösteriyor. Buna bağlı olarak da bazı hormonların ve değerlerin yükseldiğini. Evet haklısınız tespitlerde.

İlgili rüyalar

+6 oy
0 yorum 34 okuma
3 Haziran 2017 Bilgi kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (72.6k puan) yazdı
+6 oy
0 yorum 100 okuma
23 Mayıs 2017 Bilgi kategorisinde sonsuz Rüya Ustası (46k puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 36 okuma
+2 oy
0 yorum 27 okuma
+2 oy
1 yorum 55 okuma
25 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Yorumcusu (15.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
+6 oy
2 yorum 29 okuma
10 Ekim Tabir kategorisinde Esra A. Karabasan (-1 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 12 okuma
5 Ekim Rüya kategorisinde ardacw8 Karabasan (-20 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.5k yorum

12.2k düş-ünce

2.4k üye

87 Aktif
0 Üye ve 87 misafir
Bugün : 1314
Dün : 17642
Toplam : 11146529
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2095 e
  2. Karga - 125 e
  3. Yaren1989 - 41 e
  4. yok - 41 e
  5. Rüyazede - 38 e
  6. seli - 31 e
  7. kuzgun - 27 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...