Rüya Yorumu Sitesi
+5 oy
48 okuma
Merhabalar. Ya ben o kadar fazla rüya gördüm ki, o kadar fazla rüyadan rüyaya atladım ki, işin garip yani bu sefer hepsini hatırlıyorum galiba)) başliyiyim yazmaya anca biter)) bir tanesinde halamın kızıyla kanepede oturuyoduk, ama galiba böyle orman gibi bi yerdeydi kanepe. Hava da 4 ya da 5 tane ay vardı. Çok yakınımızdaydı. Üzerimizden  uçaklar da geçiyordu. Böyle mavi ışıkları olan, içi çook konforlu uçaklar  sonra halamın kızına burnumu çekerek bana grip saldığını söylüyordum) diğer bir rüyamda eski erkek arkadaşımın (yeni ayrıldık) evinde gördüm kendimi. Galiba annesiyle babaannesi eve gelince ben kaçmaya çalışıyordum beni görmesinler diğe. Diğer bir rüyamda erkek kardeşimi gördüm. O ev o oda anaannemin evi, ama ruyam da halamin evi gibi gordum. Kardeşim uzanmıştı yatağa. Ben onun uzerini örtüyordum. Onun için enlişeliydim galiba. Diğer bir rüya da annemle beraber olduğumu gördüm. Gözlerimden bir tanesi galiba sağ gozumdu şu an hatirlayamiyorum. Kap karanlik falan goruyordu. Doktora gitmişdik bunun için. İşte böyle. Çoğu zaman aynı anda fazla rüya gördüğümü biliyordum, ama rüyaları hatırlayamazdım şimdi hatırlamam garip) bu arada şimdiden çok teşekkür ederim
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (6.9k puan)   | 48 okuma
keşke farklı rüyaları farklı farklı anlatsaydınız. hepsini beraber görmüş gibi anlatınca tabirlerde karışır.
iyide ben zaten bunların hepsini aynı anda gördüm)) yani farklı rüyalar değildi. Dün uyudum sabah kalktım gece rüyamda bunları görmüşüm) rüyadan rüyaya geçmişim yani.
ayların doğurması, küçüklük büyüklüğü, veya görünümleri iyi veya kötümüydü detaylı bişey gördünüzmü.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+2 oy
Merhaba,

Rüyada birden fazla ay görmek kısmet anlamına gelir. Karşınıza yeni bir kısmet çıkabilir bu insanla ileriye dönük bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eski sevgiliyi görmek ise onu hala düşündüğünüz ve bilinç altınızda unutamadığınız anlamına gelir. Aynı zamanda eski sevgiliyi görmek yeni bir ilişkiye başlayacağınıza işaret eder.
Ben yeni biriyle tanışacağınızı hissettim.

Sevgiler,
Rüya Bilgesi (203k puan)  
0 oy
Ben en iyisi rüyamı tekrardan yaziyım) sıralamalar aklımda değil hangisini önce hangisini sonra gördüğümü bilemiyorum. Dediğim gibi bir tanesinde halamın kızıyla kanapede oturuyorduk, ama kanepe açık alandaydı. 4 tane ay vardı galiba havada. Bize yakındın. Normalda olan ayın ölçüsünden biraz daha küçüktü. Sonra uçaklar geçiyordu onlar da dediğim gibi bazıları mavi ışıklıydı. Kapıları ya yoktu ya açıktı. Içi çok konforluydu. Bir birimize gösteriyorduk bak uçak geçiyor diğe) sonra şöyle birşey hatırlıyordum halamın kızına bak bana grip bulaştırdın falan diyordum) sonra eski erkek arkadaşımın (yeni ayrıldık) evinde gördüm kendimi. Onunla beraber. Galiba annesi ve bir kadın yani babaannesi eve geliyorlardı. Bende evden çıkmaya çalışıyordum ki, beni görmesinler, ama babaannesi adımlarını yavaşlatıp bakıyordu sanki görmüş gibi.  Sonra bir diğerinde erkek kardeşimi gördüm. Anannemin evinde yatakta uzanıyordu, ama rüyam da orası halamın eviydi. Onun için enlişeli görünüyordum. Diğerindeyse dediğim gibi annemi gördüm. Gözlerimden biri galiba sağ gözüm tam bilemiyorum şu an. Kap karanlık görüyordu. Doktora mı, eczaneye mi öyle bir yerlere gidiyorduk. Reçete falan vardı galiba.
Rüya Tabircisi (6.9k puan)  
+1 oy
halanızın kızı bazen sıkıntı, bazende aileniz ile anlaşamadığınız bir konuda uzlaşmaya varmak ve onların da beklentilerini karşılamaya yorumlanır. ayları değerli yöneticilere, değerli alimlere,evli için hayırlı evlatlara, bekar için hayırlı kısmetlere, iş anlamında bazı değişikler olacak ve bu sizin için güzel olacak, bekar için için gene benzer aşık olmaktır.kanepede oturmanız aslında büyütecek bir sorununuz olmadığına,uçakları ise bu sıkıntıların içinizde büyüdüğüne, eski sevgilinizi,başka kısmetlere şuan fazla yaklaşmadığınıza yorumluyorum. gribi de hafif bir sıkıntı ve ya hastalık olarak yorumluyorum.  
genel olarak tabir edersekte aslında huzursuz gibisiniz ve mutluluğu uzak görüyorsunuz. ancak güzel kısmetler güzel imkanlar da çevrenizde olacak yeni fırsatlara kapalı olmayın, bir mutsuzluğu yeni bir umut mutluluğa çevirir. birini unutmak içinde yeni birine ilgi duymalısınız. diye yorumluyorum.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
Hepinize çook teşekkür ederim.)
rica ederim.

İlgili rüyalar

+9 oy
1 yorum
+8 oy
3 yorum
+4 oy
1 yorum
2 Şubat Rüya kategorisinde Hope Rüya Tabircisi (8.7k puan)   yazdı | 20 okuma
+5 oy
2 yorum
19 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir   11 33 151 yazdı | 60 okuma
+12 oy
1 yorum
6 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Miray   yazdı | 81 okuma
+2 oy
3 yorum
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (200k puan)   yazdı | 58 okuma
+4 oy
2 yorum
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (200k puan)   yazdı | 33 okuma
+3 oy
0 yorum
10 Şubat Rüya kategorisinde Ayşem Rüyazede (55 puan)   yazdı | 8 okuma
+4 oy
1 yorum
13 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Dkk Rüyakar (750 puan)   yazdı | 28 okuma
+4 oy
1 yorum
1 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Sukran   yazdı | 24 okuma
+5 oy
0 yorum
4 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (120k puan)   yazdı | 50 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

61.9k yorum

24.2k düş-ünce

3.9k üye

109 Aktif
4 Üye ve 105 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 30926
Dün : 25779
Toplam : 15910652
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1104 e
  2. Sonbahar - 192 e
  3. Karga - 81 e
  4. Likya - 49 e
  5. kuzgun - 47 e
  6. Ruyadede - 18 e
  7. Rüya Tabircisi - 18 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
20,703 rüya
61,862 yorum
24,225 düş-ünce
3,937 üye
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.