Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
40 okuma
İstihare kategorisinde Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
yeniden gösterildi
istiharede esas olanın, yeşil, beyaz, kırmızı ve siyah olduğunu önceki yazıda belirtmiştim. bunun dışındaki renkler karışık gelişmelerdir ve yine görüldüğü nesnelerle değerlendirilmelidir. mavi mutluluk, pembe duygusallık ve mutluluk, sarı hastalı, kahverengi sıkıntı gibi tabir edilse de beraber görülen nesnelerin de içeriği ile değerlendirmek gerekir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
 
En İyi Yorum
Altın rengi parlak Sarı: Manevi ödül, kendini geliştirme, zenginlik anlamına gelir. Azimli, kolay boyun eğmeyen biri olduğunuzu gösterir.

Beyaz renk: Saflığın mükemmelliğin haysiyetin saflığın ve temizliğin, farkındalığın ve hayata daha güzel bakmaya yeni başlangıçları temsil eder.

Bej rengi: Bir işin temelini, sade halini olmazsa olmazını temsil etmektedir Aynı zamanda tarafsız olan yönünü gösterir.

Bordo renk: Başarı ve ferahı simgeler. Zenginlik sizde olan potansiyel bir gücü simgeler.

Fuşya renk: Duygusal anlamda istikrarlı olduğunuzu ve eski alışkanlıkları bırakıp değişikliğe açık olduğunuzun göstergesidir.

Gri renk: Duygusal olarak hassas olduğunuzu, depresyon, korku, kararsızlık ve kötü hastalık anlamını gelir.

Fildişi rengi: Çevrenizde olan insanlar üzerinde kurduğunuz üstünlüğü simgeler. Size yakın birinin, sandığınız kadar mükemmel olmadığını ifade eder.

Kestane rengi: Yiğit, cesaretli, kahraman ve güç anlamı taşır

Kahverengi renk: İç huzurunu ve muhafazakârlığı, toprağa bağlılığı, aslınıza geri dönmeniz gerektiğini sembolize eder.

Kırmızı renk: Enerji, tutku, kuvvet yorgunluğu, istek azim ve cesaret anlamına hayatımızdaki yeniliklere başlarken düşünceli davranmanız gerektiğini anlatır.

Leylak rengi: Hayata daha sıcak bakmayı, olumsuz düşüncelerden arınmayı simgeler.

Mor renk: Sevgiyle yaklaşmak, şefkat ve merhamet konularını ifade eder. Hastalıktan kurtulmanın ve adaletin habercisidir.

Mavi renk: Zihin açıklığına ve geleceğe umutla bakmaya, huzur, bilgelik, sonsuzluk ve sadakati gösterir.

Pembe renk: Mutluluk, sevgi, şefkat konuları ile ilişkili olup aşka ihtiyaç duyduğunuzu gösterir.

Sarı renk: Hem olumsuz hem de olumlu manalara gelir. Güzel bir rüyada, istiharede renklerden sarı rengi görmek mutluluk, uyum ve bilgeliği; kötü bir rüyada, istiharede renklerden sarı rengini görmek ihanet, korkaklık, karar vermede güçlük ve yetersizlik gibi anlamlara gelir.

Siyah renk: Gizem, karanlık, tehlike, ölüm, yas, nefret ve reddedilmeyi, kini simgeler. Sevgi ve destek eksikliğini ifade eder. İstiharede renklerden siyah görmek fakat bununla birlikte neşeli olan bir ruh haline sahip olmak günlük hayatta maneviyatın ilk planda olmadığına delalet eder.

Turuncu renk: Nezaket, dostluk, umut, canlılık, dışa dönüklüğü, sosyal olmayı temsil eder. Kendinizi canlı hissetmenizi ve yeni ilgi alanlarına ihtiyaç duyduğumuzu ifade eder

Yeşil renk: Büyüme, gelişme, şifa, sağlık, canlılık, umut, huzur ve barışı temsil eder. İstiharede renklerden koyu yeşil rengi aldatma hile ve paylaşmadan zorluğu gösterir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
İstiharede Karışık Renkler Görmek


Sabır ve salat ile yardım isteyin! Ancak bu huşu duyanlardan başkasına ağır gelir. (Bakara Süresi 45. Ayet)Önceki konularda da bahsettiğimiz gibi, istihare de aslolan Dua ve Namaz dır.  Rüyaya gelecek olursak karışık renklerin olduğu rüyalar genelde yorumlanmaz. Çünkü renklerin yorumu kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Birbirine yakın ve uyumlu renklerin görülmesi hayra  yorumlanırken, birbiriyle uyumsuz zıt renklerin beraber görülmesi iyi yorumlanmaz. Bu gibi durumlarda karar vermek için en doğru yol istişare yapmak olacaktır.

“Yine onlar Rablerinin (davetine) koşarlar, namazı hakkını vererek eda ederler, toplumsal işlerini aralarında danışma yoluyla görürler ve kendilerine rızık olarak verdiklerimizden harcarlar.” Şura Süresi 38. Ayet

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 26 okuma
19 Nisan 2019 İstihare kategorisinde Habibe   yazdı
+3 oy
3 yorum 25 okuma
+6 oy
2 yorum 26 okuma
17 Aralık 2019 Rüya kategorisinde kuzgun Rüya Kurucu (84.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 27 okuma
12 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Tolgahan Karabasan (441 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 26 okuma
21 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde nikoTR Karabasan (461 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 23 okuma
27 Haziran 2019 Tabir kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+1 oy
1 yorum 55 okuma
19 Mayıs İstihare kategorisinde Fatih0607 Rüyazede (525 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 40 okuma
23 Haziran 2019 İstihare kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 55 okuma
1 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Mavi   yazdı
+2 oy
2 yorum 18 okuma
30 Temmuz Rüya kategorisinde Güll1 Karabasan (153 puan)   yazdı
+1 oy
40 yorum 62 okuma
15 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+1 oy
8 yorum 19 okuma
13 Temmuz Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 32 okuma
27 Mayıs Rüya kategorisinde merve.merve Karabasan (432 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...