Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
16 okuma
Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (26.4k puan)  
annemler ve tanıdıklarımızla evimizin yakınındaki sahile gittik.kumların olduğu yeri park yapmışlar birsürü çocuk eğleniyordu.parkın arkası yine deniz olarak duruyordu.sahilin üstündeki kaldırıma banklar koymuşlar bizler ve diğer kadınlar sahildeki parktaki çocukları izliyorduk.bişrden genç bir kadın elindeki silahla çocukları ve bizi rehin aldı.ben gizlice arkadan kaçayım yardım çağırayım istedim tam uzaklaşırken beni gördü ve ateş etmeye başladı.mahallenin başındaki bahçeli bi eve girdim.yaşlı bir kadın vardı.ona durumu anlattım.telefonu istedim polisi aramaya çalıştım ama 155 e basmama rağmen aramıyordu ve ekranda başka numaralar çıkıyordu bir türlü arayamadım.sonra babamı aradım anlatırken  ağlıyordum babam da ağlamaya başladı ve tamam ben yardım göndereceğim size dedi.telefonu kapattım bakdım yaşlı kadın yok anahtarı da almış çıkmış.baktım silahlı kadın içeri girdi.elinde evin anahtarı vardı.meğer yaşlı kadının evi,silahlı kadının eviymiş yaşlı kadın onun annesiymiş.elinde iki silah vardı biiyle bana ateş etti silah patlamadı iki üç kez denedi.ben o silahı bi şekilde aldım.sonra öbürüyle ateş etti yine silah patlamadı öbür silahı da aldım.tartışmaya başladık üstüme yürüdü ben de göğsünün ortasına ateş ettim.yaralandı koltuğa yığıldı.çok kan akıyordu.elinle bastır şimdi yardıma gelirler kurtulacaksın dedim.koltuktan doğruldu üstüme yöneldi elimdeki diğer silahı almak için bu kez diğer silahla tekrar aynı yerden vurdum onu.akrabalar geldi beni dışarı çıkardılar.silahlı kadın giderken yüzüğümü gördü bana evlimisin dedi evet dedim ama dışarı çıkınca nişanlıymışım ve nişanlım olduğunu gördüğüm kişiyle giderken pencereden içeri baktığımda öldürdüğüm kişinin komşumuzun oğluna dönüştüğünü gördüm.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüyazede (1.7k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Bol atraksiyonlu bir gece geçirmişsiniz :))
Hadi gelin birlikte yorumlayalım ;)
Sahil ,deniz, kum, çocuklar.. bunları normal yaşamda görmek bile insanı nasıl rahatlatıyor... Sanırım oldukça yoğun bir yaşam tarzınız var. Koşturmacadan epey yoruluyorsunuz bu yorgunluk size polisiye rüya olarak geri dönüyor:))Arkadaşlarınız konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor.Hayatımızda herkesin bizi sevip istemediği düşünülürse ;) Duyacağınız şylerin sizi üzmesine izin vermeyin,çünkü sonunda her şey netleşip kimin ne olduğu anlaşılacak...
Ha bu arada yorganınıza dikkat edin ,sırtınız açıkta kalmasın ki,daha çok heyecan yaşatmasınlar size: ))

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 22 okuma
6 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir   11 33 156 yazdı
+5 oy
1 yorum 49 okuma
0 oy
30 Nisan 2016 Arşiv Uzman Yorumcu (26.4k puan)   yorumladı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

65.1k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

74 Aktif
2 Üye ve 72 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 19304
Dün : 22133
Toplam : 16067847
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1181 e
  2. Sonbahar - 240 e
  3. Karga - 83 e
  4. magdalena - 57 e
  5. Ehlibeyt - 25 e
  6. Likya - 23 e
  7. RuyAra - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...