Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+4 oy
31 okuma
Tabir kategorisinde Rüyazede (69 puan)
15 yıl önce vefat eden annem rüyamda ölmediğini yaşadığını söylüyor.üstü başı tertemiz. Dişleri inci gibi parlıyor.daha önce buna benzer çok rüya gördüm ve annem hep ölmediğini söylüyordu rüyalarımda.bende ben biliyorum ölmediğini ama kimseyi inandıramıyorum diyorum.biliyorum önce sana geldim diyor.ablam ve ben varız benim evimdeyiz.peki anne ölmediğini nasıl anlatacaz diyorum.3 sene sonra herkes öğrenecek diyor.sonra anne diye kendi sesine uyandım.sanki gerçekten orda gibiydi.yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
Rüyakar (2.2k puan)
Annesini kaybeden kimselerin gördüğü rüyalardan biri olduğu gibi, kişinin hala acısını yüreğinde taşıdığını, ölümü kabullenmekte zorlandığını bildirir. Yas sürecinde olan kimselerin gördüğü bu rüya, derin bir keder içinde olunduğunu da ifade eder.
+2 oy
Rüya Bilgesi (1.1m puan)
öncelikle bu rüyalardaki ilk tabir annenizin duaya ihtiyacı olduğu yada sizin onu özlediğiniz olarak tabir edilir. ölmüş anneyi görmek, ölen kişinin yani rüya sahibinin annesinin mezarını ziyaret edip, onun ruhu için dua okuması ve hayır yapması gerektiği anlamına gelir. Çünkü bu tarz rüyalar genelde ölen kişinin ruhunun hayır beklediği şeklinde tabir edilir. Bu rüya bir diğer yandan rüyayı gören kişinin yaşadığı bu büyük acının kendisi üzerinde yarattığı kötü etkiyi hala üzerinden atamadığına ve annesinin yokluğuna alışamadığına rivayet edilir. şimdi yorumlayalım.ölmüş annesinin dirildiğini gören kimse, feraha çıkar.ölmüş bir kimsenin ölmediğini söylemesi, o kimsenin ahirette rahat olduğuna veya şehidlik mertebesine ulaştığına işarettir.bir ölünün sevinçli bir halde evine girdiğini görmek, sadaka vermeye, sevap kazanmaya ve o ölü için yapılan duaların kabul olacağma işarettir.ölmüş birini canlı görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve üzüntü duyduğu şeylerin düzeleceğine rivayet eder. Aynı zamanda, rüyada ölmüş kişinin, rüyayı gören kişi tarafından tebessüm ederken görülmesi beri zamandan beklenen bir yerden hayırlı bir haber alınacağına tabir eder.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 15 okuma
8 Ekim Rüya kategorisinde ygurlek1981 Rüyazede (75 puan) yazdı
+6 oy
1 yorum 26 okuma
11 Eylül Rüya kategorisinde Anonim45 Rüyazede (90 puan) yazdı
+4 oy
2 yorum 24 okuma
17 Ağustos Rüya kategorisinde Zeynep_gl Rüyakar (654 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+6 oy
1 yorum 20 okuma
1 Ekim Tabir kategorisinde Smia Rüyakar (1.4k puan) yazdı
+1 oy
2 yorum 19 okuma
7 Ağustos Tabir kategorisinde Zeynep_gl Rüyakar (654 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 25 okuma
4 Temmuz Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (529 puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
19 Haziran Tabir kategorisinde Gizgiz Rüyazede (86 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
24 Mayıs Tabir kategorisinde Sonsuzugagidenbiri Rüyazede (71 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 36 okuma
22 Ağustos 2018 Tabir kategorisinde Esma yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.6k rüya

24.1k yorum

14.5k düş-ünce

2.6k üye

98 Aktif
2 Üye ve 96 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18616
Dün : 18802
Toplam : 11615109
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 202 e
  2. Likya - 79 e
  3. Ruyaninmeali - 47 e
  4. Karga - 43 e
  5. yok - 31 e
  6. Su gürcan - 23 e
  7. Lacivert - 20 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...