Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
+1 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (320 puan)
Lütfen bu rüyamın yorumunu bilen anlayan bir arkadaş varsa yorumlayabilir mi çok rica ediyorum... Rüyamda yolda bir arkadaşla yürürken, sanırım erkekti... bu kişi ile yolda yürürken birden arkama dönüp bakıyorum ve ayrıldığım sevgiliminde arkamdan bizimle birlikte geldiğini görüyorum, bizi takip ediyormuş o da... Onun arkamda olduğunu görmediğim için başta, sonradan birden görünce kendimi kötü hissediyorum nasıl görmedim diye ve hemen aşkım diye seslenerek onun yanından yürümeye başlıyorum, diğer arkadaşla yanyana yürümeyi bırakıyorum... Ben ayrıldığım sevgilimin yanına gidince hemen beni kolumdan tutup başka bir yola sokuyor.. yani normalde gittiğimiz yürüdüğümüz yol başkaydı ve diğer arkadaşta vardı o yolda ben onunla yanyana yürüyordum ilk önce, arkamdan sevgilimde geliyordu.. ama ben ayrıldığım sevgilimin yanına gidince ve beni kolumdan tutup başka bir yola sokunca diğer arkadaşla yollarımız ayrıldı... biz sağ yola saptık yani ayrıldığım sevgilim o yoldan birlikte gitmemizi istedi ve biz sevgilimle o yoldan yürümeye devam ettik birbirimize sarılarak ve öpüşerek....

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 25 okuma
0 oy
0 yorum 20 okuma
+2 oy
1 yorum 30 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde Deniz (Kız,21) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
18 Şubat Rüya kategorisinde Birsen yazdı
+5 oy
3 yorum 25 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 35 okuma
7 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 57 okuma
7 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (1.3k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde 85reyhan Rüyazede (150 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Uzman Yorumcu (33.2k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...