Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+6 oy
43 okuma
Rüya kategorisinde Rüyakar (3.3k puan)
Açıkçası rüyam baya olaylı bir rüya idi fakat akış sırası aklıma gelmiyor çünkü o kadar karışıktı ki sadece aklımda kalan şu kısmı yazayım: abim ile küçük bir şehirdeydik( bu arada benim üç tane abim olduğu rüyalarımda hep aynı abim yok bunu bilmenizi istedim ) özet geçeyim bir binaya giriyorduk ve bu binada bir evrak işi varmış, abim biri ile görüşürken burada  bende bir oranın evrak dolabı olduğunu düşündüğüm bir dolabı açıp içinden pantolon çıkarıyordum çünkü giydiğim elbise de pek de rahat değildim ,sonra bunu giymek için dışarı çıkıyordum ve dayımın kızını benden 5 yaş büyük kendisi onu görüyorum ve onun da benim ile müsait bir yere gelmesini istiyorum, hızlı bir şekilde çok ilginç bir yere geliyoruz fakat baya ilginç şöyle anlatayım yer tıpkı bir köprü altı gibi ve önümüzde düz hiç bir manzara yok toprak ,ve köprünün üst te insanlar var onu biliyorum , dayımın kızına burada bekle kimse gelmeden şu pantolonu giyeyim diyorum tam bacaklarıma geçiriyorum ki küçük çaresiz bir kız esmer tenli siyah saçlı 2- 3yaşlarında gelip elini uzatarak abla bir şey verirmisiniz diyor bende dayımın kızına söyledim vermesini fakat şöyleki yerde 50kuruş,25kuruş,1tl vardı( para bana ait bu arada rüyada ) ben elimden geldiğince çokça alıp bunları dayımın kızının avucuna koydum vermesi için o da verdi küçük avucuna koydu bu bozuk paraları  kız sessiz,masum bir şekilde yine ayrıldı yanımızdan , pantolon giydiğim için acele bir şekilde pantolonu giymeye devam ediyorum abimin de beni beklediğini düşünerek ....yorum rica etsem:-)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Tabircisi (8.9k puan)
Bir konuda derine inmeden değişmiş düşünceniz olabilir. İkna olmamış gibi, kafanızı acabalar kurcalıyor belki..
Rüyakar (3.3k puan)
Yorum çok basit olmuş ama yine de teşekkür ederim
Rüya Tabircisi (8.9k puan)
Rüyayı okurken aynı zamanda da sizi zihnimde karşıma alıp soru cevap eşliğinde ilerliyorum. Rüyalarda bana göre bir ana fikir var ve ben sadece ona ulaşmaya çalışıyorum. Yorum veya düşünce yazarken Seçiciyim. Yorumumu okuduktan sonra sizde bir şeyler uyandırıyorsa, analiz için karşılıklı devamını getirebiliriz.
Rüyakar (3.3k puan)
Doğrusunuz , normalde hiç bu kadar kısa yorum almamıştım ,tuhaf geldi bana sıkıntı sizde değil bende yani:-) sizi kırmak istemedim eğer kırdıysam özür diliyorum,sadece bu sandım evet bir şeyler hissettirdi fakat tam olarak ne anlamadım  kendimde, devamını yani detayları açıklarsanız güzel olur, meşgul isenizde, sorun değil sağolun (bugün moral olarak kötü olduğum için rüyalarıma en azından bir yorum gelirde kafam dağılır belki dedim ,yorumda sadece sizinki vardı benimkine bugünlük kısa olunca da ,hirsımı yorumunuzdan çıkarmışım yani tekrardan üzgünüm yorumunuz iyi aslında ama işte uzun bekleyince daha doğrusu öyle alıştığım için böyle oldu:-)
Rüya Tabircisi (8.9k puan)
Kızmak ya da kırılmak yok. :)

İlgili rüyalar

+7 oy
0 yorum 44 okuma
11 Eylül 2019 Rüya kategorisinde yok Rüyakar (713 puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 40 okuma
10 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde yirmiyedi Rüyakar (3k puan) yazdı
+6 oy
2 yorum 33 okuma
17 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde azely Rüyazede (85 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
6 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+7 oy
0 yorum 19 okuma
31 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 56 okuma
+6 oy
1 yorum 65 okuma
13 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyakar (2.9k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 77 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (84.5k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 36 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (84.5k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.5k rüya

30.7k yorum

18.2k düş-ünce

3.4k üye

93 Aktif
4 Üye ve 89 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18789
Dün : 24433
Toplam : 14322985
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1268 e
  2. Karga - 50 e
  3. Ruya.ci - 34 e
  4. Likya - 25 e
  5. desmodus - 20 e
  6. Ruyadede - 19 e
  7. Yaren1989 - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...